• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@osmacipce jojo, my jsme měly ty pokoje stejně velké zhruba. To je dělaný fakt jen pro dva lidi. S dětma se tam nepočítá...
29. črc 2014 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav no bude to jistě stát opět za to!!! Pro mě to bude o to lepší, že Filda už spí poměrně pěkně - ťuk, ťuk, ťuk a taky už nekojím a tak si můžu dát řádně do nosu :grinning: :grinning:
29. črc 2014 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se těším! Akorát řeším,kam dám spát dítko.Cestovní postýlku nemáme a nechat ji samotnou v posteli moc nechci,je to hrozná cestovatelka. :slight_smile:
29. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala
@kniki
@chimny
@katerinav
@winkys
@osmacipce Holky naše názory se shodují :dizzy_face: My jsme spali v tom pidi pokoji,já s malým v jedné posteli a na druhé Kačka a jelikož jsou to hrozný kroutidla a mrskaj sebou,tak jsem měla postele u sebe a ještě obklopené nočníma stolečkama.A tak si nedokážu představit,že by tam byla ještě jedna mamina s mimčem :confused: Navíc,když už nám prckové lezou a stoupají,tak nevím jak to s tím spaním bude,bojím se,bojím,že si natlučou :frowning2: A to počasí doufám trochu vyjde,nevím co by jsme si s nimi počali,když už jsou to takový raubíři a potřebujou objevovat svět :grinning:
30. črc 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak bych taky byla spíš pro ten první termín :wink:
30. črc 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys
@ala_ala
@chimny
@katerinav Holky já bych jela hned ten první termín ať je ještě hezky. Na delší výlet to asi nebude ptz mají v tom září volno max. po-čt a to je ten druhý termín. Jinak mají narváno. Taky bych jela se starou partou a posléze dle místa přibrala další. I když bych ráda poznala další maminy, chata není bohužel nafukovací a vím když sem koukala, byl problém najít chalupu s kapacitou kolem 20lidí :unamused: Koneckonců si myslím, že budeme srazy pořádat pravidelně (já bych byla pro:slight_smile: ) a když to nevyjde jedné, vyjde to zase jiné. Co vy na to?
30. črc 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak ja v zaři opravdu nemužu kvuli te prvni třidy takže pouštim misto.A když pojede zas nekdy tak bych chtrela jet
30. črc 2014 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki takže jak tedy? V tom prvním termínu by to šlo od po-st a v tom druhém od po-čt? Mě je to jedno, ale časově by se mi hodil taky spíš ten první termín. Já tedy navrhuji, abychom to mohli už dávat do kupy, abychom se tedy nejprve všichni shodli na termínu a pak začneme řešit místa. Co vy na to?
@987andrea bohužel v září nemůže. Je zde někdo další, kdo opravdu v září nemůže?
@twity
@osmacipce
@nahada82
@martaa
@ditakl
@ullmannka22
@winkys
@chimny
@katerinav
30. črc 2014 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala @twity @osmacipce @kniki @katerinav @chimny tak já jsem taky pro ten první termín tedy :sunglasses: a jak psala Niki i Ali, stará parta, popř. kdo vypadne, tak přibrat ty, co chtěly a nevyšlo jim to. Nemá cenu, abychom se tam pak mačkaly jako sardinky :sunglasses: Jinak je samozřejmě možnost pro ty, co moc budou chtít jet, ale na chajdu se nevlezou, at se ubytují v Herálci a budou s námi alespon přes den :slight_smile: a Aluš, já se tu málem uchechtala, jak jsem si tě představila, jak říkáš INTELEKTUÁL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já můžu kdykoliv, takže se přizpůsobím většině, jela bych tentokrát jen s Edithkou, Justýnka jde už na druhý stupeň, tak žádné vynechávání školy :grinning:
30. črc 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys tož to jsem ráda, že jsem při středečním ránu pobavila :wink:, realita je hold krutá :grinning:.
Jináč tedy nějak sčítneme ty pokoje a @ullmannka22 může jen s Edithkou, takže to bude zase jiný, tak třeba se k nám ještě někdo vleze až dáme dokupy ty místa a zbytek by se tedy mohl ubytovat v Herálci. Ta vedlejší chata u rybníka asi k pronájmu nebude co?
30. črc 2014 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já můžu taky kdykoliv :slight_smile: @ala_ala to spaní bude určitě lepší :slight_smile: už i to kojení nebude tak žhaví :grinning: tak můžem popíjet :wink:
30. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak pro nás ideální termín ten střed září,začátek i konec září máme nabitý :sweat_smile:
30. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala
@winkys Naprostý souhlas holky. Jsem pro ten první termín. Takže bych to viděla ať se všichni účastníci minulého zájezdu vyjádří co nejdříve a jedééééém :wink: Poté ostatním navrhneme volná místa popř. ubytování ve vesnici což by taky nemusel být zas takový problém.
30. črc 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Takže mám to teda objednat ju? U pana majitele :sunglasses:
@kniki
@ala_ala
30. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Holky jak jsou ty termíny datumově?
30. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny 15.-17.9 po-st
30. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Teri ještě budeme muset asi počkat na vyjádření zbytku osazenstva. Neozvaly se všechny
30. črc 2014 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winkys Taky bych radši ještě den, dva počkala kdo se vyjádří. Přece jen aby sme tam nebyly čtyři :grinning:
30. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
15.-17. popřípadě i déle bych jela, jen nevím jestli povezu obě holky nebo jen Agátku:tak raději budem počítat obě...-)
30. črc 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já bych byla asi spíše pro ten druhý termín, bo je delší :grinning: Ale pokud zvítězí ten první, rádi pojedeme - jen je škoda, že třeba nemůžeme přijet už v neděli večer... U nás jsou teď noci divočejší (což doufám se do září změní :slight_smile:) a taky teď máme takový prázdninový režim a chodí se u nás spát nejdříve kolem 21 hodiny :grinning: A taky to vidím na max. ty dvě maminy na pokoji, nedovedu si představit, že bychom tam byly tři :wink: a za nás ideál klidně sami :grinning: na pokoji, @chimny sice byla skvělá spolubydlící, ale já mám pořád hrůzu z toho, že někoho budeme budit. @ullmannka22 to bude Ondra zklamaný :grinning:
30. črc 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak my to máme jasné, co @kniki :dizzy_face: už se těším na raní Sofčino páápááá :grinning: :grinning:
a jinak samo počkám, až nás bude více, ale nemám obavy, že to nenaplníme :wink:
30. črc 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Spolubydlící nám minule maximálně vyhovovala takže si na vás "házíme rezervačku" holky :wink: :grinning:
30. črc 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity
@osmacipce
@nahada82
@martaa
@ditakl
@ullmannka22
@winkys
@chimny
@katerinav
@ala_ala
Holky tak opět hoďte "lajk" k termínu co vám vyhovuje ať se to může zamluvit :wink:
30. črc 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
15.-17. září (po-st)
30. črc 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
22.-25. září (po-čt)
30. črc 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
popř. ještě
22.září-2.října (po-čt)
30. črc 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
15.-17. taky dobrý, ale 22.-25. je delší takže proto:slight_smile:
30. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za mě kdykoli :grinning:,
@nahada82 chudáček Ondrášek :grinning:
30. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já teď nějak nic nestíhám :grinning: tak vždy jen nakouknu. Se srazem ještě nevím jela bych ráda, já teď nejsem doma musím to probrat s mužem až budeme spolu. A když už pojedu tu štreku tak bych byla spíše pro variantu 4 dnů.
30. črc 2014 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek