• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys Taky jsem pro :slight_smile: Zatím jsme s klukama taky nespali jinde, v dubnu budem mít premiéru v Karviné u rodičů, tak snad to dáme a pak ten sraz bude v pohodě s nima :slight_smile:
18. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Hurááá, jsem pro a už se nemůžu dočkat, moc se na vás a prcky těším :grinning:
18. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@winkys Taky ano souhlas:slight_smile:
18. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys ahojky,tak já to mám hned kousek za barákem,takže pro mě ideální,jen si musím sehnat hlídání pro Kačku,jinak bych jí musela vzít sebou.A ty dva dny si myslím bohatě stačí,nikdo nevíme jak budou prckové reagovat,ale přece jenom už budou větší a bude to s nimi lepší.A souhlasím s @ala_ala tady na Vysočině je fakt krásně :wink: :grinning: :dizzy_face:
18. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
I když mám ráda Orlické hory, dávám přednost Vysočině:slight_smile: ráda vás poznám osobně a Vysočinu také:slight_smile:
18. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity Vezmi Kačku sebou, bude jich tam vícero a zabaví se:slight_smile:
18. bře 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martaa @twity @ullmannka22 @hanada @ala_ala superní holky, tak jdu mu teda písnout, že to bereme. Zálohu pošlu a zbytek peněz pak pořešíme na místě :slight_smile: a těšíím se, hlavně na tu kupu miminek, to bude malý gang :grinning:
18. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dostala jsem se tady až teď, nějak jsem ted nestíhala. Chata je mi jedno, lajkla jsem obě, i když ta Vysočina mě láká o trochu víc, Kousek od chaty v Orlických mám tchýni :grinning: ne, že bych ji neviděla ráda, ale... a co se termínu týká, tak mám zatím červen a červenec volný, takže, pokud se nic nevyvrbí, tak kdykoliv :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@winkys super, za mě ano :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tuxik vosmacipce @kniki @sonik03 holky, tak vyhrála Vysočina. Bude to pro vás velký problém se tam dopravit?
@winkys jsi moc hodná, že tu zálohu pošleš, ale kdyby jsi potřebovala, tak dej vědět a nějak bychom to mezi sebe rozdělily :slight_smile:
A kdo bude brát starší dítka? @martaa @ullmannka22 @twity ? Já jen, že jsem letos Ondrovi sraz slíbila (kryje se nám to se srazem Květnovek, takže letos vyhrály Říjnovky :grinning: ), tak aby si tam měl s kým pohrát :grinning:
18. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys super už teď se moc těším :slight_smile:
18. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Vůbec nevadí,že vyhrál Vysočina. Mám to oboje zhruba stejně daleko takže " nou problém" :grinning: Dopravu nějak ještě pořešim a kdyžtak zkusim ukecat manžela aby nás tam hodil...kdyžtak vlak to jistí :wink: Těšim seeeee :wink:
18. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky se moc těšim :slight_smile: @winkys taky ti klidně pošlu nějaký ten peníz,ať to neplatíš sama,je to dost peněz.Řekni si :slight_smile:
18. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @katerinav v pohodě holky, poletí to z manželova účtu :grinning: a já to vidím tak, že stejně nevíme zatím, kolik to vyjde na osobu (rozpočítala bych to na dospělé osoby - tedy počet maminek), jestli dobře počítám, tak je nás kol 10 +-, uvidíme, kdo se ještě přidá :slight_smile: a až dorazíme na místo, tak už se doml. na tom doplacení (pokud nás pojede 10, tak to vyjde 800,- každou na ty 2noci) a pak na konci pobytu bych pořešila tu spotřebu, to stejně nebudem vědět dopředu kolik to bude :slight_smile:
18. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@winkys Tak paráda,krásně se ti to podařilo zařídit:slight_smile: už se těším..tedy těšíme:slight_smile: @nahada82 já beru sebou obě holky Karlička už se těší jak bude s ostatními řádit:grinning:
18. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Aktuální stav účastníků:
@winkys @martaa @nahada82 @kniki @katerinav @hanada @ullmannka22 @blajik @twity @ala_ala @katuska_01 @fly80 a možná @marses
Já už se tak těším...nejraději bych začala balit a jela hned :grinning:
18. bře 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@winkys jééé super taky už se moc těším :slight_smile: to bude sranda, začne brečet jedno a přidají se ostatní :grinning:
18. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katuska_01 to jo, spustí se lavina :grinning: Aby to pak ta chata vydržela :grinning:
18. bře 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Juchů tož to bude masakr. Určitě si to užijeme dámy a bude prča. Kdo jiný by si měl toho momentálně říct víc než my :grinning:
18. bře 2014 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky sakriš a víte že bych taky jela :slight_smile: ještě vás tu budu chvíli sledovat a přemýšlet :wink:
18. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marlen02 pojeď,co doma. Budeš mít s prckem vzpomínky :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 taky přemýšlím :slight_smile: láká mě to, čím dál víc :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám teď moc času prohlížet chatu do detailů, ale láká mě to Vás všechny poznat. Akorát nevím jak bych se dopravila, nevím zda bych to autem sama zvládla a vlakem nebo autobusem s kočárkem a hromadou věcí si to nedokážu představit :frowning2: Nedočetla jsem se, jak je to s jídlem, zda je někde poblíž nějaká restaurace nebo zda se domluvíme a společně ty 2dny něco ukuchtíme.
18. bře 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@osmacipce restaurace i obchod by měly být 2 km od chalupy. Ohledně jídla jsme se ještě nějak podrobně nedomlouvaly, ale já bych to viděla za sebe asi takto - snídaně a večeře si něco koupíme v obchodě event. třeba večer něco na ohýnku, obědy v restauraci. Jako společné vaření si moc představit nedovedu, ale třeba by šlo i to - ale pokud nás bude cca. 15 + starší děti, tak už by to asi i chvíli trvalo a také by mohlo být složitější se dohodnout, co kdo má rád :grinning:
18. bře 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@osmacipce a třeba manžel by vás nemohl odvézt...dívala jsem se a od Pardubic to není zase tak daleko (nevím tedy přesně odkud jste :slight_smile:). Anebo nepojede někdo stejným směrem, že by vás nabral?
My to máme cca. 190km, buď pojedeme vlakem (haha - to bude bojovka s dvouma dětma), nebo nás možná hodí manžel :grinning:
18. bře 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mě to láká jet a vidět se vámi všemi :slight_smile: nemám moc čas to všechno pročítat a prohlížet, akorát nevím jak bysme se dopravily :frowning2: Hrozně ráda bych vzala i Adélku, ale ona je hroznej živel a nevím jestli bych to zvládla (bez manžela a taky je to doma přece jenom něco jinýho) A taky tou dobou má švagrová rodit, takže nevím, uvidíme....
18. bře 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy! Sice jsem hlasovala pro OH, jelikož to mám za kopcem, ale Vysočinu mám za dvěma, tudíž by byl hřích se nezúčastnit. Sice jedem asi 10km od této chalupy na dovolenou na konci června, ale co bych pro vás neudělala, že ? :grinning: Takže jedééééém!
18. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Já bych taky jela, ještě to proberu doma s přítelem. Trochu se bojím toho spaní někde jinde, ještě jsme přes noc nikde nebyli.
18. bře 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No nic zkusim pořešit kdo by za me vzal 3 dny prace a pojedu:slight_smile:))
18. bře 2014 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@osmacipce Taky jsem z Pardubic a už jsem koumala cestu. Nejlíp to vychází autobusem a je to na 2hodinky s jedním přestupem ve Žďáru což není tak špatné(mají to tu maminky mnohem dál). Už sem takhle cestovala vlakem na víkend s kočárkem a k mému překvapení to bylo docele v pohodě-cestovní tašku jsem hodila na kočárek, malá to prospala takže super...Klidně můžeme jet spolu a nebo bych zkusila překecat manžela jestli by nás tam nehodil :wink:
18. bře 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek