• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Tak co děvčata, koukám, že vyhrál první termín. Takže ho "zabukujem" a dáme do kupy opět nějaký seznam popř. aby se mohlo dát vědět dalším maminkám? Taky mě napadlo, přesto, že si některé jedem odpočinout od poloviček, vzít je sebou. Místa pro stany je tam až, až a mohla by být sranda. Tím nemyslím zrovna zářijový sraz,ale někdy do budoucna :wink: Jaké jsou názory? :grinning:
@twity
@osmacipce
@nahada82
@martaa
@ditakl
@ullmannka22
@winkys
@chimny
@katerinav
@ala_ala
1. srp 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki Tak za mě určitě, to by mohlo být hodně zajímavé a chlapům necháme děti a půjdeme si užít někam do vesnice? :grinning:
1. srp 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 tak to by u nás neprošlo ani náhodou na MD tedy vlastně na RD jsem přece já a já jsem za to placená takže....ehm nemám nárok...
1. srp 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa tak mu tu almužnu, kterou bereme za 24 hodin můžeš dát, aby neměl pocit, že to dělá zadarmo :grinning:, já jsem to pochopila, někdy to s chlapem není jednoduchý, s bývalými manželem jsem byla 16 let a nesměla jsem na krok z domu, byla jsem úplně blbá, bohudík jsem se probrala a konečně i s dětmi začala žít :grinning:
2. srp 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki ahoj Niki, tak já počkám, jestli teda se ještě někdo nevyjádří jinak.... ale zítra bych mu radši už písla, jestli nám teda zamluví ten první termín :slight_smile: a s těma chlapama klído souhlasím, můj by byl určitě pro, nemá problém se hned začít bavit s kýmkoliv :slight_smile: ted v září asi ještě ne, když většina si chce odpočinout od svojich chlopků, ale do budoucna klidně jo :sunglasses:
3. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 No přesně. Nejen, že by byla sranda,ale dalo by se toho i využít v náš prospěch :grinning: No uvidíme zda to projde :wink: :grinning:
3. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Taky bych to tenhle týden radši zamluvila. Uvidíme zda ještě někdo něco napíše,ale s kapacitou asi problém nebude :slight_smile: A s těma chlapama? Příští rok by se to třeba dalo nějak vymyslet. Že bychom je také někam vyvezly :grinning:
3. srp 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, viděli jste zprávy na Primě, jak to vypadá v Herálci? :frowning2: Říkali Herálec na Vysočině a mluvili i o tom rybníku, tak to asi bude ten náš Herálec.
4. srp 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 já teda neviděla, o co šlo? :confused:
4. srp 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Přišla tam metrová vlna vody a několik domů je vytopených a báli se aby se nevylil rybník :frowning2:
4. srp 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 tak už jsem koukala na netu a jo, vypadá to na "náš" Herálce podlé té řeky Svratky, jak říkali. Ale těch rybníků tam je víc a ten u nás je pod kopcem, tak o ten asi nešlo :slight_smile:
4. srp 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys ale stejně, chudáci lidi, pořád sucho, pak dvakrát zaprší a hned tohle, hrůza
4. srp 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky @twity @osmacipce @nahada82 @martaa @ditakl @ullmannka22 @chimny @katerinav @ala_ala @kniki ohledně chalupy jsem ted psala panu Vokáčovi, takže počkám, až mi písne, ale je tedy rezervace na ten první termín. Pojedete všichni? I ty, co byly lajklé jen na druhý termín? :slight_smile:
4. srp 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 to jo teda, ta paní, co tam byla že :frowning2:
4. srp 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys já jedu a zamlouvám si ten rozkládací gauč, už jsem se s ním seznámila minule :grinning:
4. srp 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky určo jedeme.Zítra se mrknu na video z Herálce ,teď píšu z mobilu a nechci budit ty moje 2 spící medvídky.:slight_smile:
4. srp 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mi to moc líto, ale po konzultaci s manželem z finančních důvodů teď nepojedu. Doufám že pojedu s vámi zase na další, ale v Září je moc výdajů za kroužky a školní potřeby :'( :'( :'(
4. srp 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl To je jasný, nás to čeká příští rok a to bude mazec, letos ještě školka, ale i tak se bude muset platit o dost víc než potom další měsíce.
5. srp 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys pokud se nic nepřihodí, tak my jedeme - i když teda mě mrzí, že nejedeme na více dní :grinning: Příjezd v neděli večer by asi neprošel, že? :slight_smile:
Jinak jak to vidíte s konečným počtem účastníků zájezdu..?
5. srp 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity @osmacipce @nahada82 @martaa @ullmannka22 @chimny @katerinav @ala_ala @kniki oh
@winkys holčičky, my samozřejmě jedeme. Takže si tedy poznačím do kalendáře termín :slight_smile:. Už se moc s Filípkem těšíme. Chlapa klidně vezmu (at ho poznáte, normálně je to velmi zábavný člověk :slight_smile:), ale až příště :slight_smile: :wink: V neděli bohužel nemůžeme dorazit - máme focení :slight_smile:.
Jinak tedy mě ještě napadlo, když jsem nad tím tak uvažovala - což teď už asi nemá smysl, pokud to zamluvíme, ale přece jen...Nechci, aby si ostatní maminy myslely, že jsme je vyšachovaly a jedeme už jen my a hold když bude místo, tak "milostivě" někoho přibereme. Přemýšlela jsem, že bychom hodili na říjnovky do placu výzvu, že my chatu máme, ale bohužel jsou volná už jen například 3 místa s tím, že pokud má někdo nabídku na větší chatu vprostřed republiky, kde by se nás vlezlo víc a bylo to tam fajn, tak ať ji přihodí. Pokud ne, tak prostě naše nabídka na volná místa platí. Co myslíte???
S tím souvisí i to, že bychom tedy měly dát každá - kdo byl na květnovém srazu - dohromady ty pokoje, abychom to tady měly po kupě a přehledně, ať se tam tedy nějak poskládáme a je to pohodlné a zároveň zaplníme co nejvíc míst...
@ditakl mrzí mě, že nedojedete, ale chápu to. Začátek školního roku je náročný :-/
5. srp 2014 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
náš pokoj: manželská postel + max jedno místo na postýlku
5. srp 2014 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my s tím taky počítáme a těšíme se:slight_smile: Vyhovoval by nám ten pokoj co předtím, co v něm byla ta postýlka:slight_smile:
5. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak náš pokoj tedy už další osoby nepobere ve třech to tam dáme, ani by se tam nejspíš nevešla cest.postýlka. Ještě mě děsí to, že možná v tu dobu bude Kája s tatínkem u moře a já bych pak musela vzít sebou psi a nebo nejet vůbec:-/
5. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš pidi pokoj - 2 samostatné postele, které nejdou dát k sobě, protože by se už neprošlo do koupelny a k hlavním dveřím. Takže sice 2 postele, ale pokoj tak pro jednu mamču s dítkem.
5. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala já s tím souhlasím, počkáme, až se vyjádří všechny holky a pak bych to hodila do placu na říjnovky, jak říkáš :slight_smile:
A holky @twity @osmacipce @nahada82 @martaa @ullmannka22 @chimny @katerinav, pan Vokáč mi napsal, že už nemusíme posílat zálohu předem, takže bude chtít 8.000,- celých až na místě :wink: příjezd se změnil od 12:00, akorát odjezd je také ve 12:00, určitě z důvodu, že tam jsou už od čtvrtka další. A myslím, že ta neděle by zřejmě neprošla, stejně by to bylo až od večera a zbytečně min 2.000,- navíc.
Zatím to tedy vypadá, že nepojede Andy a Dita (což je mi u obou líto, ale chápu to), takže tedy až se vyjádří všichni, tak můžem přibírat. Já teda určitě zase s Niki (@kniki) na pokoji a myslím si, že do stejného pokoje, jako jsme měli, tedy pro 4. Bety teda v postýlce nespí, takže ta bude chrnět se mnou a Niki si malou taky stěhovala ráno k sobě, tak nevím, jestli by se vyspali na 1 posteli, ale to musí napsat ona :slight_smile:
5. srp 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys v pokoji co jsem byla já, je manželská postel a víc nic se tam nevejde...spala jsem s oběma holkkama a šlo to, ale je fakt, že k. už zabere místa jako dospělák:grinning: kdybych jela jen s Agátou tak by se tam asi ještě jedna mamka s miminkem vešla.
5. srp 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys a ten počet necháme zase na 11 maminek?
5. srp 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martaa @winkys teď jsem nad tím taky přemýšlela - s oběma dětma jsme byla na manželské posteli, ale zase si nedovedu představit, že by tam místo Ondry byla jiná maminka :grinning: :grinning:
5. srp 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Teri, už jsme známé firmy, nejsou s náma potíže tak pan Vokáč nám takhle důvěřuje, že nechce zálohu? :wink: Mě osobně ten dřívější odjezd a příjezd vůbec nevadí.

@nahada82 Já bych Nadi počkala až co napíšou ostatní holky, jak to měly s postelema a místem na pokoji, zda je možné ještě někoho přibrat.
5. srp 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek