• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys já byla na pokoji s Ditou,ta spala na jedné posteli a my s Vikčou na dvojlůžku.I tentokrát bude spát semnou v posteli :grinning: Nám stačí to jednolůžko,takže klidně někoho přibereme s dvouma děckama nebo kohokoliv :slight_smile:
5. srp 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já zase beru na spaní ten rozkládací gauč, tak pokud Andy fakt nejede, je tam volná manželská postel a postýlka taky vleze. :grinning:, kdyby jela @hanada s klukama, tak tam se vlezem i s postýlkama :grinning:
5. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 no já myslím, že nás bylo 12 Nadi :slight_smile: a já bych to nechala, pokud vám to s Pavli vyhovovalo na pokoji, tak takhle zůstaňte :slight_smile:
@osmacipce no koukala jsem jak puk, asi jsme si tam udělaly dobrou reklamu :sunglasses:
5. srp 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav tak já to začnu sepisovat, ať to zase nenecháváme na Naďce :wink:
5. srp 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys :grinning: máš pravdu 12 nás bylo. Jinak, co se týká toho pokoje, pokud by šla samotka, tak možná budeme radši :grinning:, ale samozřejmě jak to bylo to klidně můžeme nechat :wink:
A pan Vokač byl při odjezdu super, Ondra s Karličkou ho tam docela pronásledovali a zahrnovali otázkama okolo péče o bazén :grinning: a dokonce mohli proběhnout tou částí, co má jinak zamklou :grinning:
A sepisuj, sepisuj :wink:
5. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože cože? :slight_smile: On se plánuje další sraz? :slight_smile: Kdy, kde, v kolik, chceme taky :wink:
5. srp 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 :grinning: tak to na nás jen tak nezapomene :grinning: :grinning: no, na samotce byly @twity @ala_ala @osmacipce a @martaa, tak to domluvit s nima pokud chceš :slight_smile: klidně to můžeme i popřehazovat, ale jak psaly holky, jak to komu vyhovovalo :slight_smile: já se teda Niki a Sofi nechci vzdát, spolubydlačky to byly superní :sunglasses:
5. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada ahoj Hančí, zatím plánujeme tady, je málo místa :grinning: pojedeš s klukama? Minule jsi odpadla na poslední chvíli, což všechny moc mrzelo, každý se těšil na ty tvoje raubíře :sunglasses: jedeme 15-17.9. (po-st) :slight_smile:
5. srp 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
safriš Nadi, jak vyfotím ten excel :grinning: :grinning: :grinning:
@nahada82
5. srp 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys já bych určitě jela :slight_smile: sice to bude masakr, protože v sobotu jdeme na svatbu, ale to snad zvládnu :slight_smile: se mnou počítejte :wink:
5. srp 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanada už tě píšu do tabulky :sunglasses:
5. srp 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hurá, sláva, už jsem na to přišla, takže průběžná tabulka zde :slight_smile:
5. srp 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys může být snámi na pokoji @hanada teda pokud jim bude stačit manželská postel :grinning:
5. srp 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav klidně budu s tebou na pokoji :slight_smile: ale kluci budou spát určitě v postýlkách, vypadli by a ani bych je neuspala :slight_smile:
5. srp 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přepisuju :grinning:
@katerinav
@hanada
5. srp 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys nechci ti,Teri do toho remcat,ale myslím si,že @hanada by měla lepší chrupkat s klukama jak psala @ullmannka,měla by tam myslím s klukama víc místa,když bude mít postýlky :wink:
5. srp 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity no já si stejně myslím, že na místě ještě budou přesuny :slight_smile: i tak to ale vychází, že můžem (tedy zatím) přibrat už jen jednu mamču.... :confused:
5. srp 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav Kači, jestli se k vám do pokoje vleze ještě cestovní postýlka, tak bych šla klidně k tobě a @hanada s klukama by šla k @ullmannce, aby tam měla s chlapečkama dost místa. A dvoulůžák po mě by si mohla vzít @nahada82 aby měla tedy tu samotku :slight_smile:
5. srp 2014 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Jéééé, nechci se vzdát Niki a Sofi :grinning: :-* Taky si vás chceme holky nechat :wink: A počet bych nechala při starém. Sice tam jsou 4 postele,ale místa kolem minimum. Sofi si k ránu též beru do postele přesto, že spinká v kočárku. Jen další postýlka by se tam asi nevlezla :-/
6. srp 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys no a jak tu jednu mamču vybrat? Pokud vím, tak ještě kvůli nemoci odřekla catri7, potom marses z rodinných důvodů, tuxik také měla zájem, blajik také a určitě byly ještě další....(schválně zatím neoznačuji....) a dalších zájemců bylo i skupině...
Jinak @ala_ala - díky za přesuny, to by bylo super, uvidíme event. na místě...jako abych si nevymýšlela :grinning: Jen děti teď spí docela divoce, Ondra chodí spát pozdě (ale v září už bude ve školce, tak snad to upravíme :slight_smile:) a Amálce roste zub, tak se docela budí, takže mi spíš jde o to, abych nerušila Pavlu s Kubíkem :wink:
6. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 no,to je fakt,koho navíc vybrat,na začátku tam bylo dost zájemců,jak píšeš ty a ještě co si tak pamatuji,tak charli,katuska01,fly80 a kdo ví kdo ještě,plus holky na říjnovkách se perou o místo na sraz.No,asi to pak bude muset jistit ubytování na hotelu v Herálci,jak jsme nabízeli i předtím,když by chtěli jet i ostatní,nebo nevím jinak :confused:
6. srp 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys @twity - takže jsem projížděla tuhle diskuzi a na poslední chvíli odřekla catri7 a hanada (ale ta už je vyřešená :slight_smile: ) kvůli horečkám. Před tím ještě odpadly veru600, marses a katuska_01 - ale byly původně rozhodnuté jet. Jako event. náhradníci se různě střídaly - tuxik, blajik, bzunda, fly80 a pak ještě měly zájem další jako charli, barapolakova...atd. Tož babo raď.
A úplně se směji původnímu plánu, kdy nás mělo jet 21 - to si tedy nedovedu představit :grinning:
6. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada do toho pokojíka se cestovní postýlka vejde,ale dvě už bude asi moc.To mě nenapadlo :frowning2: Hani nebudeš se zlobit,když tě zase přehodíme do toho většího pokojíku?Je tam kuchyňka,tak tam můžeš v klidu klukům uvařit kašu nebo mlíčko..To má @twity pravdu :slight_smile: @ala_ala takže Filípek a Viktorka to bude divočina :grinning: @nahada82 necháme vám soukromí :slight_smile:@winkys Teri tak až budeš mít časík :slight_smile: tak to přepíšeš? Nezlob se :grinning:
6. srp 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katerinav v pohodě hele :wink: mě je jedno kde budem, hlavně abychom konečně jeli :slight_smile: jinak jak budeš chtít zase parťáka po cestě tak klidně :wink:
6. srp 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katerinav no to bude sec mazec :grinning:. V kolik chodí Viktora spávat? Filda docela pozdě. Snad ji nebude rušit Fildova ukolébavka v chůvičce.
6. srp 2014 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity
@nahada82 jinak tedy právě tady je vidět, jaký je problém s tím koho vzít dalšího. Holky, tak nenapíšeme to na ty říjnovky, tak jak jsem uvedla výš s tím, aby někdo zkusil teda najít větší chatu? Anebo teda rovnou řekneme, že my jedeme a zbytku tedy nabídnout místo v hotelu. Což je docela dobrý pro ně přes den, ale večer mají jaxi smolíka :-/
6. srp 2014 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych oslovila prvního, kdo nemohl kvůli nemoci jet -catri7. Když budou ostatní mamči ubytované v Herálci, tak si nedokážu moc představit jak budou mamči pendlovat sem a tam (chata-penzion). A jak píše ala_ala večer s námi neposedí, nepopijí. :frowning2: Ještě můj názor jak psala ala_ala dát na říjnovky výzvu - myslím, než by se něco našlo a domluvilo tak by jsme jely kdoví kdy. Tady už víme kam jedeme, co nás čeká. Jedinné mínus, že kapacita je omezená. :confounded:
6. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ala_ala Viktorka chodí spát tak kolem osmí,no za měsíc může být vše jinak :slight_smile: myslim,že by neměl být problém.
6. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @twity @ala_ala @osmacipce @kniki no holky, taky nevím, jak to říct, aby nebyly holky na říjnovkách naštvané, ale co s tím uděláme - nic. Jak sardinky tam nebudem. Jediná možnost dle mě je napsat, že jedeme téměř všechny, co minule a plus přibíráme ty dvě, které odpadly jako poslední a pokud holky mají zájem, tak bud do hotelu v Herálci (což nevím, jestli to někdo bude chtít) a nebo ať najdou nějakou větší chalupu taky někde na tom středu, kde se nás vejde víc a udělá se další srázek (třeba na jaře). A taky jsem si dneska říkala, že bychom to tam teda asi solidně nedávaly s těma 21 dětma :grinning: :grinning:
A já jsem hodně koukala na ty chalupy a tak a ono nad těch 20lidí jsou to už spíš penziony.
@katerinav přepsáno Kačí :wink:
Herálec je super, že to tam už známe, víme do čeho jdeme, a za mě osobně to bylo superní a těším se i na to, že se tam třeba příští rok scuknem i s chlopkama (a pak věřím, že se zase rády vrátíme k soukromíčku nás holek) :grinning: :grinning:
6. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek