• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
a ještě důležitá otázka, komu teda řekneme na to poslední místo?? :confused:
6. srp 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav to se vše uvidí, jak to za měsíc bude :slight_smile:. Filda chodívá spávat tak mezi 21-22 hodinou, ale když nepůjde spát odpoledne, tak by mohl usnout i před devátou :slight_smile:
6. srp 2014 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Dobře Teri, je fakt, že jak píše @osmacipce...než by se našlo něco většího, což bude asi opravdu velký problém, tak by bylo po srazu. Jen je mi jasné, že na nás budou zbytek holek pěkně namíchlé. Ale někdo by to fakt měl na ty říjnovky nějak šetrně napsat :confounded: . A co se týče další adeptky, tak to je fakt problém vzhledem k tomu, kolik holek mělo původně jet :frowning2:. Hanča s klukama je jasná a asi by to tedy chtělo v první řadě oslovit tu, která odpadla opravdu jako poslední. A pak to pustit do éteru
6. srp 2014 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@katerinav @ala_ala holky tak moc děkuji za ten separé pokojík, jste moc hodné :wink:
@winkys zkusíš tedy catri7 napsat, jestli má zájem, ať víme.. Jinak souhlas co píšeš.
Já už se taaaak těším a je super, že víme, kam jedeme a co tam vše je a už jen doufat, že vyjde počasí :wink:
6. srp 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys anebo mě pak napadá hlasovat, koho vezmeme :grinning:
Jako poslední odpadla hanada a před ní catri7 - někde na str. 14 to je...jako je to těžké to udělat nějak, aby to bylo aspoň trochu spravedlivé.. :frowning2:
6. srp 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 já bych byla taky pro, abychom řekli prvně catri7, ta odpadla jako poslední jestli se nepletu. To je asi nejspravedlivější :unamused: . A když nebude moci ona, tak říct další na řadě. Stejně budeme za ty zlé pro ostatní. Ať vybereme kohokoliv :confounded:
6. srp 2014 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak koukám, že jsme zůstali s Kubíkem na ocet...:(
No já nevím, aby to nevyznělo nějak blbě, ale má to cenu obsazovat to poslední místo? Akorát budou ostatní maminky naštvané, že jsme nevybraly zrovna je. Pokud se sejdeme na jaře, tak můžeme najít něco většího, klidně i třeba penzion... Jinak bych ale nabídla mamince, která odpadla poslední
6. srp 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny @ala_ala @nahada82 já jí zkusím napsat, jestli by chtěla jet a jestli ne, tak se domluvíme tady, co dál :slight_smile: a určitě budeme za mrchy, co nikomu neřeknou, upečou si to tady v soukromíčku a nikoho nepřiberou :grinning: :grinning: tak to určitě bude - alespon pro některé - bohužel. Ale co se dá dělat, chajdu nenafuknem :slight_smile: a kdo to tedy napíše na ty říjnovky? :grinning: bojíím :grinning: :grinning:
6. srp 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a nemám foto, ti i.....i mi zrušili profilovku a nejde mi nahrát nová.... :rolling_eyes:
6. srp 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys jakto, že ti zrušili profilovku???? Jo a já se taky bojím, takže já to tam teda nenapíšu :grinning:
6. srp 2014 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala prý, že tam mám brýle a nejde mi vidět do obličeje :grinning: :grinning: no nechápu, někteří tady jsou z profilu, že jim jde vidět jedno oko a půl nosu a to je ok.. no neřeším, už jsem tam něco nahrála, tak čekám až mi to tedy milostivě schválí :grinning: a budem muset najít obět, která to tam písne - diskrétně a nenápadně :grinning:
6. srp 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys já to tam pak klidně napíšu, jak bude finální stav :wink: Jinak tahle diskuze je stále veřejná, takže to tady může sledovat kdokoliv.. se sem holky klidně mohly zapojit.. :wink:
@chimny doufám, že se nezlobíš :wink:
Ach jo, dnes jsem se dala do žehlení, takže u nás bude dlouhá noc....
6. srp 2014 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys To znám. :slight_smile:A pak čekáš na schválení jako trubka, až jsem jim musela napsat,zda se někdy dočkám. :slight_smile:
6. srp 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys to jsem teda zvědavá, kdo se dobrovolně přihlásí :grinning:.
Mě taky stoply nějaký alba kvůli blbostem. Hold zrovna na tebe narazili!
6. srp 2014 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys
@nahada82
@ala_ala Holky,víte co mě napadlo?Kdyby chtěl někdo móc jet,tak si může vzít stan,místa je tam dost a víte,že to karol89 hrozně vychvalovala a doporučovala :wink: :grinning:
7. srp 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Marti,vždyť je psáno,že zvířátka jsou vítána,no pokud nás ti pejsci nesežerou,tak při nejhorším vem s sebou :wink: :grinning:
7. srp 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity no jo Zuzi, ale v září :confused: to už asi nebude v noci 20 stupnů :slight_smile:
7. srp 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity to je super nápad, ale je fakt, že mi nedošlo, že v září může být v noci asi už zima na takovýho prďouska, jak píše @winkis (mimochodem super profilovka :wink:)
7. srp 2014 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity :grinning: jako nápad super, ale jak píšou holky - v září a navíc tedy nevím, kdyby třeba pršelo :grinning:
@winkys ty jo, kočka na té profilovce :wink:
7. srp 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @ala_ala holky, vy lichotnice :grinning: :dizzy_face: to jsem se byla fotit asi měsíc před porodem :wink:
7. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Takže jak tedy Teriku? Je to tedy zamluvené a tím pádem už jisté, ten prostředek září ju? Tak to bychom měli teda dát co nejdřív vědět poslednímu účastníkovi chaty Herálec :slight_smile:
7. srp 2014 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala jj, je to zamluvené, platba celá až na místě :slight_smile: no a psala jsem té catri7 a vůbec se neozvala, takže jak ted? Mám najít dalšího odpadlíka, tedy ten před catri7?
8. srp 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys bůhví jak často sem chodí. Necháme ji čas ještě do dnešního večera a pak kontaktujeme další
8. srp 2014 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A kdopak je to na řadě?Jsem to tak pročítala,stranu po straně a tak asi charli123?Nebo někdo jiný?
8. srp 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity asi záleží podle čeho se to bude brát, ale charli nebyla vůbec v tabulce :wink:
8. srp 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tedy nevím, ale pokud se catri neozve, tak bych sem napsala zprávu holkám, co byly v tabulce a kdo se ozve první, tak prostě pojede :wink: Nespravedlivé to bude, ale jako takhle stále hledat, kdo se kdy odhlásil je taky asi o ničem...V tabulce byly jako rozhodnuté marses, katuska01, veru600 a pak náhradníci blajik, bzunda, tuxik, fly80...A event. ostatní, co by tady projevily zájem by se mohly evidovat jako náhranice. Co vy na to?
8. srp 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @twity @ala_ala je fakt, že tohle vybírání je na pendrek, ale to bude Nadi asi pravda, jakmile se mi catri neozve do večera, tak označíme ty holky, cos psala a kdo se nahlásí první, tak pojede. Škoda, že u toho není ještě jedna chajda, kde by se daly ubytovat další mamči. V té chalupě u rybníka, tam asi nic nebude a pak leda ten Herálec, no ale nevím, jestli by tak někdo chtěl jet.
A už se moc těším s Bětuš, potřebuju, at jí ti vaši miláčci zase něco naučí :grinning: minule jsme přijely a hnedle dělala páápáá podle Sofi a byla taková akčnější. Ted máme v plánu naučit se lezení po 4 :grinning: :grinning:
8. srp 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys
@nahada82 máte recht holky, taky bych to tak udělal, ale je brutus kolik těch zájemců je safra. No nedá se nic dělat. Kdyby šla pronajmout ta vedlejší chata, tak by to bylo úžasný. Jinak teda Teri, taky plánuji naučit lézt Fildu po 4. Doufám, že to třeba do té doby už bude umět, ať se v říjnu k dortu jen neplazí :grinning: :grinning:
8. srp 2014 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no mi hovoř :grinning: my ted furt lítáme na rehabky, cvičíme jeden cvik z Vojtovky jak cvoci 3x denně, malá řve, brečí a rehab. sestřička mě minule řekla "tak jak začne po těch 4 lézt, tak končíme" .... a já se děsím, jelikož já jsem nejprve chodila a lezla asi až tak v roce a půl :grinning:
8. srp 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak Amálka by se také něco mohla přiučit...je to 2 dny, co se začala plazit, na kolínkách péruje, tak to lezení by tam mohla odkoukat :grinning:
Přes víkend nebudu na netu, jedeme se podívat do Ostravy a do Beskyd, takže jestli se přes víkend najde poslední účastník, tak potom v pondělí napíšu info o srazu i na skupinu :grinning:
8. srp 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek