• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Omyl,já se koukala jen na komenty,né na tabulku,moje chyba,pardón :confused: :sweat_smile:
8. srp 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@winkys
@ala_ala jé holky, já chci taky aby Edithka odkoukala to lezení, pořád se plazí jako partizán, ale každý den zrychluje :grinning:, pérování nám taky jde, ale lezení nee :frowning2:
8. srp 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, tak ta catri7 se mi neozvala, takže koho teda vypíšem, at ho to sem hodí? :slight_smile:
8. srp 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys jé chudinka malá, tak to doufám, že to naše prcky někdo naučí, aby jste se nemusely trápit :unamused:
8. srp 2014 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys a co blajik? ta taky chtěla s holkama jet a pak musely na nějakou kontrolu nebo co
8. srp 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Teri, já bych tedy napsala další v pořadí, kdo odpadl na poslední chvíli
8. srp 2014 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak pozor! :slight_smile: Catri7 byla na chatě, tak psala až ted chtějí jet! :sunglasses: takže to máme pořešené zdá se :grinning:
9. srp 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no je to mazec, ale má to co do sebe. Absolutně nezapojovala kolínka a po pouhých dvou dnech cvičení je začala konečně přitahovat pod sebe :slight_smile: jen neví co s ručkama, má je nějaké slaboučké a nechce se na nich držet, tak jí asi koupím činky, at posiluje :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak označují posledního člena do party @catri7 :slight_smile:
9. srp 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě Kačí @catri7 mi sem hoď, kolik vás pojede + jména a věk dětí, at to můžu hodit do tabulky :wink:
9. srp 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys ahojky pojedu já, David (9let) a Vítek (10 m.) :slight_smile:
9. srp 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak holky, finální tabulka zde :slight_smile:
9. srp 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@winkys tak super, že jsme finální :slight_smile: My jsme akorát dorazili z víkendu, bylo tam u vás na severu hezky :grinning: zítra se pokusím něco sesmolit v tom smyslu, že tedy sraz bude, ale bohužel už není místo a dám to na skupinu :wink:
10. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nahada82 jojo, tady je fajně :slight_smile: těším se na tu zítřejší zprávu, snad nás tam holky neukamenují :confused:
10. srp 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Tak už psala barborapolakova na říjnovkách, jestli bude sraz, třeba v listopadu, tak jsem zvědavá, jak nás pomluví, až zjistí, že jedem už v září skoro ve stejné sestavě :astonished:
11. srp 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 tak snad to pochopí :unamused:
11. srp 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys já myslím, že jo :grinning:
11. srp 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys @ullmannka22 tak je to tam :grinning:
11. srp 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Napsala jsi to hezky, jsi šikula, Justýnka pořád prosí a prosí, abych ji vzala v září s sebou :grinning:
11. srp 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ullmannka22 tak ji vem, Ondrášek bude rád :grinning:
11. srp 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojojoj, sledujete to tam :confused:
11. srp 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Hm,ale co jsme taky čekali,to bylo jasný :unamused: No,třeba se spolčí a udělají si taky svůj sraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo některé pochopí a ubytujou se v Herálci a budou s námi v pohodě :dizzy_face:
11. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity no vypadá to, že se to uklidňuje :slight_smile: a bude to, co holčina, to názor, jedna by to napsala takto, druhá takto a to, co tam napsala tuxik, tak mi přišlo vlastně stejné, co napsala úplně nahoře Nada, protože kdy dřív jsme to tam měly napsat, když jsme se ted finálně teprve domluvily a objednaly chalupu :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winkys
@twity čekat se to dalo, to je jasný, ale nebude to tak horký jak to vypadá, v podstatě to tam probírá asi 5 lidí a když to vezmete kolem a kolem, tak z 659 nás tam opravdu pravidelně chodí tak 40 možná 50 a teď bude spousta času najít něco na jaro, kde by se nás vlezlo víc :grinning:
11. srp 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky,když jsem o tom tak přemýšlela a pročítala diskuzi o srazu,tak je docela sranda,jak se tam některé maminy rozčilovali,že jsme jim nic neřekli a když je tu možnost jet,tak se nikdo nehlásí,no není to trochu trapné? :grinning: A jen tak mě napadlo,že kdyby opravdu byli jen ty dvě mamči,myslíte,že by jsme je k nám někde ještě nevmáčkli? :dizzy_face: jo a @winkys Teri,jak je tedy ten příjezd,jak kdo pojedete?Budete tam všechny dřív,nebo to plánujete jak minule?A jak se domluvíme na platbě?
13. srp 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity no je to přesně jak píšeš. Všichni se rozčilují a nakonec pojedou dvě, protože polovina zjistí, že vlastně stejně nemůže :grinning: no nevím, kam s nima Zuzi.... :confused: třeba náš pokoj byl sice se 4 postelema, ale nevím, kam by se tam ta další mamča nacpala ... S tím příjezdem to vidím tak, že vyrazíme určitě hned ráno, at tam jsme kol té 12 ideálně :slight_smile: že bychom tam možná skákli i na oběd v Herálci hned :sunglasses: co se týče platby, tak já můžu zase vzít celou částku a v úterý večer to zase vybereme :slight_smile: koukala jsem, že to bylo 700,- za každou (666,- za chatu a 34,- na spotřebu), vybráno na spotřebu bylo 408,- skutečná byla 351,- a nechávali jsme to celé panu Vokáčovi (takové dýško za ochotu) :sunglasses:
13. srp 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys no je to fakt mazec,ale co už,když si hold potřebovali ulevit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no s těmi ostatními by to byla fakt škoda,furt přemýšlím jak to udělat.Ale taky jsem si vzpomněla,že nás tam stejně mělo být víc a na poslední chvíli se někdo odhlásil,takže by jsme se tam poprvé taky museli nějak naskládat,no nevím no :confounded: :confused: :fearful: No,s těmi penězi jsem se ptala hlavně tak,aby si to zase neplatila celý ty,to je jasný,že se pak podělíme,ale tak když se nabízíš,milionářko :grinning: :wink: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
13. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity :grinning: :grinning: :grinning: no jelikož mě opět poveze choť, tak spíš milionář chot :grinning: z mé nuzné mateřské bych to opravdu nevzala :grinning:
13. srp 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity
@winkys Holky, taky se musím v duchu smát. :grinning: Nejdřív nás všechny málem ukamenujou za to, že jsme jim nedaly o srazu vědět, všichni totiž chtějí jet..... A pak když jim Zuzka najde ubytování a mají napsat, zda pojedou, najednou nikdo nemůže.... :rolling_eyes: My jsme měly s Gábi na pokoji sice jednu postel volnou, ale ve 2mamčách to asi v tom pidi pokojíku nedáme. Plánuju si vypůjčit cestovní postýlku, aby Gábi nespadla z postele.
13. srp 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@twity také jsem se nad diskuzí docela pobavila :grinning: No jako jasné, že pokud by nás původně bylo více, tak bychom se nějak naskládaly, ale zase jde o to, jak moc by to bylo pohodlné...Jako do těch dvoulůžkových se asi opravdu 2 mamči nevlezou (nebo k sobě jednu přibereš? :grinning: ).
13. srp 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek