Sejděme se
nahada82
17. bře 2014

Sraz - říjnovky 2013

Taaak a můžeme debatovat 😃
twity
8. srp 2014
Omyl,já se koukala jen na komenty,né na tabulku,moje chyba,pardón =-) :-N
ullmannka22
8. srp 2014
@nahada82
@winkys
@ala_ala jé holky, já chci taky aby Edithka odkoukala to lezení, pořád se plazí jako partizán, ale každý den zrychluje 😃, pérování nám taky jde, ale lezení nee 😞
winkys
8. srp 2014
holky, tak ta catri7 se mi neozvala, takže koho teda vypíšem, at ho to sem hodí? 🙂
ala_ala
8. srp 2014
@winkys jé chudinka malá, tak to doufám, že to naše prcky někdo naučí, aby jste se nemusely trápit :-|
ullmannka22
8. srp 2014
@winkys a co blajik? ta taky chtěla s holkama jet a pak musely na nějakou kontrolu nebo co
ala_ala
8. srp 2014
@winkys Teri, já bych tedy napsala další v pořadí, kdo odpadl na poslední chvíli
winkys
9. srp 2014
holky, tak pozor! 🙂 Catri7 byla na chatě, tak psala až ted chtějí jet! 😎 takže to máme pořešené zdá se 😃
winkys
9. srp 2014
@ala_ala no je to mazec, ale má to co do sebe. Absolutně nezapojovala kolínka a po pouhých dvou dnech cvičení je začala konečně přitahovat pod sebe 🙂 jen neví co s ručkama, má je nějaké slaboučké a nechce se na nich držet, tak jí asi koupím činky, at posiluje 😃 😃 😃
winkys
9. srp 2014
tak označují posledního člena do party @catri7 🙂
winkys
9. srp 2014
ještě Kačí @catri7 mi sem hoď, kolik vás pojede + jména a věk dětí, at to můžu hodit do tabulky 😉
catri7
9. srp 2014
@winkys ahojky pojedu já, David (9let) a Vítek (10 m.) 🙂
winkys
9. srp 2014
tak holky, finální tabulka zde 🙂
nahada82autor
10. srp 2014
@winkys tak super, že jsme finální 🙂 My jsme akorát dorazili z víkendu, bylo tam u vás na severu hezky 😃 zítra se pokusím něco sesmolit v tom smyslu, že tedy sraz bude, ale bohužel už není místo a dám to na skupinu 😉
winkys
10. srp 2014
@nahada82 jojo, tady je fajně 🙂 těším se na tu zítřejší zprávu, snad nás tam holky neukamenují =-)
ullmannka22
11. srp 2014
@winkys Tak už psala barborapolakova na říjnovkách, jestli bude sraz, třeba v listopadu, tak jsem zvědavá, jak nás pomluví, až zjistí, že jedem už v září skoro ve stejné sestavě :-o
winkys
11. srp 2014
@ullmannka22 tak snad to pochopí :-|
ullmannka22
11. srp 2014
@winkys já myslím, že jo 😃
nahada82autor
11. srp 2014
@winkys @ullmannka22 tak je to tam 😃
ullmannka22
11. srp 2014
Napsala jsi to hezky, jsi šikula, Justýnka pořád prosí a prosí, abych ji vzala v září s sebou 😃
nahada82autor
11. srp 2014
@ullmannka22 tak ji vem, Ondrášek bude rád 😃
winkys
11. srp 2014
ojojoj, sledujete to tam =-)
twity
11. srp 2014
@winkys Hm,ale co jsme taky čekali,to bylo jasný :-| No,třeba se spolčí a udělají si taky svůj sraz :-p A nebo některé pochopí a ubytujou se v Herálci a budou s námi v pohodě x-)
winkys
11. srp 2014
@twity no vypadá to, že se to uklidňuje 🙂 a bude to, co holčina, to názor, jedna by to napsala takto, druhá takto a to, co tam napsala tuxik, tak mi přišlo vlastně stejné, co napsala úplně nahoře Nada, protože kdy dřív jsme to tam měly napsat, když jsme se ted finálně teprve domluvily a objednaly chalupu 🙂
ullmannka22
11. srp 2014
@winkys
@twity čekat se to dalo, to je jasný, ale nebude to tak horký jak to vypadá, v podstatě to tam probírá asi 5 lidí a když to vezmete kolem a kolem, tak z 659 nás tam opravdu pravidelně chodí tak 40 možná 50 a teď bude spousta času najít něco na jaro, kde by se nás vlezlo víc 😃
twity
13. srp 2014
Tak holky,když jsem o tom tak přemýšlela a pročítala diskuzi o srazu,tak je docela sranda,jak se tam některé maminy rozčilovali,že jsme jim nic neřekli a když je tu možnost jet,tak se nikdo nehlásí,no není to trochu trapné? 😃 A jen tak mě napadlo,že kdyby opravdu byli jen ty dvě mamči,myslíte,že by jsme je k nám někde ještě nevmáčkli? x-) jo a @winkys Teri,jak je tedy ten příjezd,jak kdo pojedete?Budete tam všechny dřív,nebo to plánujete jak minule?A jak se domluvíme na platbě?
winkys
13. srp 2014
@twity no je to přesně jak píšeš. Všichni se rozčilují a nakonec pojedou dvě, protože polovina zjistí, že vlastně stejně nemůže 😃 no nevím, kam s nima Zuzi.... =-) třeba náš pokoj byl sice se 4 postelema, ale nevím, kam by se tam ta další mamča nacpala ... S tím příjezdem to vidím tak, že vyrazíme určitě hned ráno, at tam jsme kol té 12 ideálně 🙂 že bychom tam možná skákli i na oběd v Herálci hned 😎 co se týče platby, tak já můžu zase vzít celou částku a v úterý večer to zase vybereme 🙂 koukala jsem, že to bylo 700,- za každou (666,- za chatu a 34,- na spotřebu), vybráno na spotřebu bylo 408,- skutečná byla 351,- a nechávali jsme to celé panu Vokáčovi (takové dýško za ochotu) 😎
twity
13. srp 2014
@winkys no je to fakt mazec,ale co už,když si hold potřebovali ulevit :-p no s těmi ostatními by to byla fakt škoda,furt přemýšlím jak to udělat.Ale taky jsem si vzpomněla,že nás tam stejně mělo být víc a na poslední chvíli se někdo odhlásil,takže by jsme se tam poprvé taky museli nějak naskládat,no nevím no :-S =-) 😕 No,s těmi penězi jsem se ptala hlavně tak,aby si to zase neplatila celý ty,to je jasný,že se pak podělíme,ale tak když se nabízíš,milionářko 😃 😉 😃 x-) 😃
winkys
13. srp 2014
@twity 😃 😃 😃 no jelikož mě opět poveze choť, tak spíš milionář chot 😃 z mé nuzné mateřské bych to opravdu nevzala 😃
osmacipce
13. srp 2014
@twity
@winkys Holky, taky se musím v duchu smát. 😃 Nejdřív nás všechny málem ukamenujou za to, že jsme jim nedaly o srazu vědět, všichni totiž chtějí jet..... A pak když jim Zuzka najde ubytování a mají napsat, zda pojedou, najednou nikdo nemůže.... 8-( My jsme měly s Gábi na pokoji sice jednu postel volnou, ale ve 2mamčách to asi v tom pidi pokojíku nedáme. Plánuju si vypůjčit cestovní postýlku, aby Gábi nespadla z postele.
nahada82autor
13. srp 2014
@twity také jsem se nad diskuzí docela pobavila 😃 No jako jasné, že pokud by nás původně bylo více, tak bychom se nějak naskládaly, ale zase jde o to, jak moc by to bylo pohodlné...Jako do těch dvoulůžkových se asi opravdu 2 mamči nevlezou (nebo k sobě jednu přibereš? 😃 ).

Začni psát odpověď...

Odešli