• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys jasný,jsem si dělala srandu :wink: :grinning: :dizzy_face:
@osmacipce
@nahada82 no,já teda taky plánuju si vzít postýlku,jestli jí seženu,jelikož mám fakt strach,že by si natloukl,je to hroznej vrťoch,dělá to i Kačka,mají to po chlapovi,jsou to vrťoši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a kdybych nebrala Kačku,tak bych tu jednu mamču si myslím udala :confused: :dizzy_face: :fearful:
14. srp 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity Naše čuby děti nežerou, to by mě zruinovalo:grinning::grinning:
26. srp 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás pošlete mi na mail martinajaryna@atlas.cz podrobnosti..od kdy do kdy a kdy je možný příjezd a odjezd atd. jsem fakt nějaká vypnutá a hlavně mám potíže s pročítáním diskuze zpětně, pač mi nejede net, teda chvilku jede a chvilku ne, padá mi to tak po třech minutách tak bych potřebovala nějakou souhrnou info do mailu tam vlezu i s founu.Díky:slight_smile:
26. srp 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa ahoj Marti, já ti přepošlu ten mejl od pana Vokáče :slight_smile:
8. zář 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa @osmacipce @nahada82 @twity @kniki @ala_ala @hanada @catri7 @ullmannka22 @chimny @katerinav děvčátka, už se nám to blíží :grinning: v kolik tak plánujete dojezd? Já to vidím kol té 12 nejspíš, Bety ted vstává kol té 8, takže at se tak nějak v klidu vykopem z domu :grinning: jo a přemýšlela jsem, co vzít Bětuš na hraní dole v té jídelně a zřejmě jí sebou zabalím to pěnové puzzle, ta zem tam asi nebude moc teplá, jak tam jsou kachličky... sice na tom asi dlouho nevydrží, když bude lozit, ale na hraní to bude stačit :slight_smile: moc se na vás těšíme holky! :dizzy_face:
9. zář 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak moc nestíhám chodit, maximálně jen něco "lajknu" a zase běžím :grinning: Takže my v pondělí nevím v kolik dorazíme, v sobotu jdeme na svatbu, kde spíme, v neděli večer mám ještě cvičení, takže nás snad stihnu nějak pobalit a nejspíš dorazíme tak nějak okolo oběda :slight_smile: Vy zkušené co už jste tam byly, co mám tak asi vzít, co mám přivést na večer, upéct něco a tak? :slight_smile: A jak jste to spáchali s jídlem pro děti? Děkuji za všechny rady :wink:
9. zář 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Tery tož brát puzzle mě teda nenapadlo, ale je fakt, že tam ta zem nebude nic moc. Filda ale už si na zemi skoro nehraje a na puzzle bych ho neudržela. spíš chce pořád stát, takže nám budou stačit židle a pár jeho oblíbených hraček :slight_smile:. Jinak teda netuším v kolik se Filda vzbudí takže podle toho bude vypadat i dojezd, ale počítám, že tak okolo té 14 hodiny, možná dříve
@hanada a Hani my jsme to dělaly tak, že každej dovezl něco. Buď sladkýho nebo slanýho, takže je to jen na tobě, co vezmeš, moc si s tím nelam hlavu :slight_smile:. A co se jídla týče, tak normálka s dětma. Buď vezmeš, co budeš mít doma navařený pro ně nebo skleničky. Je tam sporák i mikrovlnka, takže tak jak kdybys jela třeba k babičce na tři dny :grinning: :wink:
9. zář 2014 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@winkys také už se moc těšíme. Já asi vezmu nějakou deku, Amálka sice pořádně neleze, ale plazí se a na puzzlích ani na dece ji moc neudržím. Příjezd počítám tak kolem 12-14 hodiny, pokusíme se, co nejdříve, ať si to tam užijeme :wink:
@hanada já jsem třeba minule brala jen křupky a tak - na večer. Tentokrát se chystám něco upéct a doufám, že to nezakřiknu, bo minule jsem pekla makovník a cestou se mi roztopila poleva, tak jsem ho raději ani nenabízela :grinning: A pokud nemáš přes víkend čas, tak si s tím nelam hlavu :wink:
9. zář 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martaa @osmacipce @nahada82 @twity @kniki @ala_ala @hanada @catri7 @ullmannka22 @chimny @katerinav @winkys holky, my se už taky nemůžeme dočkat, Justýnka nakonec jede taky, tak dlouho škemrala, že musí všechna miminka vidět jak vyrostla, že jsem to ve škole domluvila. Já vezmu zase tu velkou piknikovou deku a nějaké tam myslím i byly, tak jim z toho vymyslíme nějaký hrací koutek, stejně už to bude sranda, jak budou prchat každý jiným směrem. Dorazíme asi kolem poledne, když už víme, kde to je, tak snad nezabloudíme :grinning:. Asi zase upeču tu kokosovou buchtu, minule měla úspěch :grinning:. Těšíme se na vás.
9. zář 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@ullmannka22 Ondra bude mít určitě radost, že jede i Justýnka :grinning:
9. zář 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My už se také těšíme jak všechny miminka vyrostly a taky až poznáme nové účastníky srazu! :slight_smile: Snad vyjde trošku počasí, aby jsme nemusely být celý den zavřené v chatě. Chtěla bych přijet kolem té 12h, ale nevím jak to budeme stíhat, než se sbalíme a ještě se cestou stavujeme pro cestovní postýlku. Gábinka leze, takže jí asi na dece moc neudržím, bude chtít prozkoumat všechno nové. Já chci upéct prezidentskou bábovku, tak snad se mi povede a cestou neobdrží újmu. Taky doufám, že trefíme, nějak jsem tu cestu skoro zapomněla. :grinning:
@hanada Jestli nebudeš stíhat, tak si s tím hlavu nelam, jídla tam bude opravdu dost. Jak psaly ostatní holky, pro dvojčátka jak jste zvyklý, co jim chutná - skleničky x vařené jídlo, ovoce, křupky, mléčko.
9. zář 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No jéééje a jak my se těšíme!! :slight_smile: I když to budeme mít trochu nabité pač na celý víkend frčíme k sestřence do Tišnova a vracíme se až v neděli navečer. No uf-bude to honička a budu doufat, že nám zbyde nějaké čisté prádlo :grinning: Navíc nebude čas na vyváření sebou takže opět pofrčím celý sraz na tortilách jako posledně :grinning: Pokusim se upéct v pondělí ráno též něco na zub popř. přepadnu večerku a naberu nějaký pytlíky s mlsama :wink: Dorazíme asi dýl pač manžel má noční takže čas příletu bude cca až na 3-4hod. No, bude to prča s už tak velkýma dětičkama :slight_smile: Hlavně uhlídat aby si nevypíchaly očíčka, nelámaly prstíčky navzájem apod :grinning:
9. zář 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se též moc těšíme :slight_smile: Předpokládám,že už tam budem stepovat před 12h :grinning: Budu se snažit něco dobrého vytvořit,ale neslibuji.@winkys vezmu taky puzzle,spojíme je a můžou řádit :grinning: Hoď sem dyžtak zase tel číslo,kdyby nááhodou někdo nemohl trefit. :grinning:
9. zář 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanada Hanči, tak jak píšou holky, vem si to, co máš ráda ty a pro prcky jak jsi zvyklá, když jedete mimo domov :slight_smile: to zázemí tam je super, dá se tam v klidu i uvařit, ale na to asi nebude moc čas :grinning: my máme teda celý víkend karmaš, takže já taky budu jako @kniki doufat, že nám zbyde nějaké čisté prádlo a koupím zase koláče, péct nebudu stíhat :sunglasses: @ala_ala no Ali, Bětuš taky leze jak drak a staví se u všeho, ale většinou si po spaní vydrží dýl hrát i na "svojem" fleku, tak uvidíme :slight_smile: @katerinav Kačí, superní nápad! Tak jsem to i myslela, že když se vezme víc puclí, tak se to spojí a můžou řádit na velké ploše :wink: @kniki holčinky naše, už jsme přišly na příčinu nočního křiku a nespaní (v sobotu vygradovalo 1,5hod hysterickým řevem), rostou nám 100% 3 dvojky, ne-li i ta čtvrtá najednou, takže ju to božátko řádně potrápilo :cry: ale ted to vypadá (tuk tuk tuk), že se vracíme do starých kolejí, jen musí chrnět na mojem polštáři, at je výš a v noci se budí tak 2x, možná to do konce týdne ještě vychytáme, ale určitě nepříjdete minimálně o jeden noční "gurmánský" zážitek s kojením :grinning: :grinning: :grinning: a neboj Niki, já myslím, že jsou na to ještě prťatí :slight_smile: nebo teda aspon Bětuš se stejně starými dětmi tady nijak nebojuje :grinning: :dizzy_face:
9. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Yes-koláče si minule napekla výborný :wink: "Čejnžnu" za tortilu :grinning: Jinak my teď spinkáme krásně téměř celou noc takže po takové době si to konečně užívám. Ale chápu berušku,že zuby jí dávají pořádně zabrat :frowning2: Nám se konečně prořezal třetí dole a též byl boj,ale hlavně s jídlem. S kolektivem dětí moc zkušeností nemáme takže doufám,že se ze Sofi nevyklube nějaká zákeřňačka :grinning: No teď to prubneme o víkendu u sestřenky-má dvě děti (1rok a 3roky). :wink:
9. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki :grinning: tak to beru, minule byla ta tortila báááájo :sunglasses: já se jen modlím a doufám, že tam bude Bětuš pěkně chrnět a nepokřikovat v noci, ať Sofču nebudí :confused: a jak to máte s ostatníma lidma celkově? My ted máme boží separačku. Jakmile vidí někoho cizího nacucne se na mě a nepustí mě klidně hodinu :dizzy_face: tak si to na jednu stranu užívám, na druhou beru kibi, protože už to tam vidím, jak mám večer ruky a záda někde :grinning:
9. zář 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Však ona se nezblázní :wink: Klíííd :slight_smile: Máme to úplně stejně. Když jedeme na víkend k babičce musí se tak den aklimatizovat a pak zvládne přiblížení cizí osoby,ale musim u toho být :slight_smile: Např. sem vypozorovala jak moji mamku úplně miluje,ale jakmile sme mimo domov-končí i s ní a též se mi škrábe až na hlavu. Takže naše Beco jede s námi :wink: Při nejhorším snesu cest. postýlku dolů a bude mít svůj klid a prostor.
9. zář 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Super holky tak moc děkuju :slight_smile: Upéct snad něco stihnu a klukům navařím, ale jak to děláte? Musím to zavařovat ve vodě nebo stačí dát horské do skleniček a otočit dnem vzhůru? :slight_smile: Ještě jsem to nedělala, tak se ptám jako debil :grinning:
9. zář 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snad mě nepomluvíte,ale cestovní postýlku brát nebudu,pač Vikča by v ní stejně nespala.Vždy když někde jsme,tak ji vystelu na zemi. Vy budete mít všechny postýlku co?@winkys vezmu 20 puzzláků :slight_smile: Na koláče se taky těšim :wink: @kniki tak ta naše cácora zase leze ke každému.Takže kdyby vás někdo tahal za nohy tak je to Vikča :grinning: @ala_ala tak jak Filípek spinká? No o vás obavy nemam,spíš nás aby jste neproklínali. Vikča usíná tak kolem půl osmí. Snad bude spát jak zařezaná :slight_smile:
9. zář 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teda asi neupeču nic, budu ráda, že do neděle stihnu uklidit dřevo a uhlí pod střechu...a vypadá to, že mi psi přijede pohlídat synovec takže budu vařit na tři dny pro něj aby nemusel nic až sem dorazí večer z práce....tady už pak nekoupí ani rohlík..:-/
9. zář 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jéžiš psy....no taková hrubka fuj :grinning:
9. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav já taky uvažuju o tom, že jí vezmu jen matraci, mám takovou skládací , postýlku asi brát nebudu, musela bych si ji půjčit a i tak je to zase krám navíc do mého pidiauta...
9. zář 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa no právě, my sice máme velký auto,přesto se prd do něj vejde. S pečením si nedělej hlavu,minule tam toho bylo dost.
10. zář 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav Kači Filípek spává tak nějak různě. Taky se bojím, aby se nám děti vzájemně nebudily, ale tak snad to nějak zvládneme :slight_smile:. Filda chodívá spávat jak kdy, podle toho jak brzy vstává a jak se zadaří spát přes den. Poslední dobou ho směruji na tu osmou hodinu, ale to pak brzy vstává - třeba už o půl sedmé :-/. Jak se budí Vikča?
10. zář 2014 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Já normálně uvařím, dám to do plastových krabiček, je tam i míra kolik toho je a nechám vychladnout. Pak už jen vytáhnu z lednice a ohřeju v mikrovlnce.
10. zář 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsem se dozvěděla, že na víkend jedeme ke známým na Moravu, tak nevím co všechno stihnu připravit, protože se vracíme v neděli. :frowning2:
10. zář 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Takhle to dělám doma taky :slight_smile: Tak je fakt, že už není vedro a navíc když uvařím v pondělí ráno tak to do středy s přehledem vydrží :slight_smile: Díky :wink:
10. zář 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Vikča vstává tak po půl sedmé :unamused: takže to mají podobné. Tak to bude určo v poho :grinning: Akorát se dost v noci budí,ale to ji dám prso a bude chrnět.
10. zář 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katerinav no tož to jsem teda zvědavá, to bude asi pěknej masakr :grinning:. Filda je zase zvyklý spát ve svém pokojíčku, kde má naprosté ticho :grinning:
10. zář 2014 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki :slight_smile: :dizzy_face: a Ali @ala_ala u nás je Bětuš taky zvyklá, že je klídek, ale když je unavená, tak vyťuhne i tak... počítám, že první noc (večer) budou trochu boje, než usne, ale pak si snad zvykne :slight_smile: minule byly už tu druhou noc se Sofí krásně sladěné :slight_smile:
@katerinav tak to se těším na Vikču, protože ta naše, to je ted MEGA separace, jinak to snad ani nejde nazvat :grinning: připadám si jak mámaopice, protože mi imrvére visí na krku :grinning: ale je to na druhou stranu tak krásné :dizzy_face:
10. zář 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek