• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys no jsem na to zvědavá Teri, bude to křest ohněm :grinning:
10. zář 2014 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak my dorazíme tak nějak po obědě, chci aby to Kuba prospal, protože poslední dobou v autě nějak vřeští:slight_smile: Ještě jsem se chtěla zeptat, minule jsem měla na pokoji dětskou postýlku, tak můžu s ní počítat, nebo sehnat někde cestovní? To je otázka asi na Tebe Teri, @winkys.
10. zář 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys tak malou separaci máme doma taky :grinning: Jsem docela zvědavá, jak bude reagovat na ostatní děti. Na větší reaguje dobře - to je vycvičená od Ondry, na ty se usmívá. Ale na stejně staré nemám zkušenost. Jen když někdo začne plakat, tak se přidá :grinning: A nevím čím to, ale začla se bát zvířat - koček i psů, z dálky se na ně usmívá, ale jak se k ní přiblíží hodně blízko nebo se jí nedej bože dotknou, tak se strašně lekne a začne hystericky plakat :unamused:
11. zář 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny no tak já bych to udělala tak, že se bude počítat s tím, že ta postýlka je pro Kubču a bude to :slight_smile: když by byla v jiném pokoji, tak jí šoupnem k vám :slight_smile: a taky si myslím, že by tam měla být i ta cest. postýlka od Ali, jak ji ju minule pan Vokáč trochu zmasakroval, takže ta tam snad bude taky :slight_smile:
a Nadi @nahada82 já myslím, že to tak bude zřejmě u většiny, v pondělí všichni nacuclíci u nás a v úterý už se snad více zadaptují a budou si hrát :grinning: Bětuš teda tady problém se stejně starými dětmi nemá, bojí se jen těch větších, protože má trochu divočejší sestřenky (3 a 6), které by jí furt mordovaly a muckaly, což jí tedy velmi vadí :grinning: :grinning:
11. zář 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 a s těma zvířátkama to máme tak, že se bála hodně ze začátku, vlastně jí vadilo cokoliv chlupatého (i plyšáci), jak jsme se přiblížili k pejskům u babči, tak jsem myslela, že mi vyleze až na hlavu :slight_smile: ale pak si párkrát šáhla na kočku, párkrát na psa a dobrý... ted by je furt škubala, nejlíp, jak má plnou hrst chlupů, to je štastná :grinning: :grinning:
11. zář 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hele holky,nevíte jak to vypadá s tou Katkou,něco psala,že mají angínu a v pondělí na kontrolu,tak myslíte,že dojedou?
11. zář 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity tož asi bude nejlepší se jí zeptat, co? @catri7 jak to s vámi vypadá? Doufám, že je už lépe :wink:, a že plánujete v pondělí dorazit..
11. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to vidíte s obědem?Myslim v úterý,půjdem někam nebo zase osmahnem buřty? :grinning: Vůbec nevim co sebou k jídlu pro sebe :frowning2: Na řízek chuť nemam :grinning:
11. zář 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav no ty tvoje řízky :grinning: :grinning: ted se mi to úplně vybavilo :grinning: já bych teda zašla do Herálce, pokud bude slušně :slight_smile: a kdyby ne, tak máme pláštěnky :sunglasses: buřty by šli taky, ale asi bych to pořešila až tam, podle toho, jak bude a tak :slight_smile: já si teda beru jen nějaké snídaně a večeře + jídlo pro Bětuš, obědy nebudu řešit. Bud se zajde nebo se sjede jako minule pro ty buřty :wink:
11. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, zapoměla jsem sem dát znovu to číslo, takže kdyby něco, tak na mě 728 224 153 :slight_smile: já mám číslo jen na Naďu myslím, kdybych se nějak výrazně nečekaně zpozdila, tak můžu psát jen jí :wink: @nahada82
11. zář 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nás ten Herálec prostě miluje :grinning: http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Vyso%C4%8Dina/Her%C3%A1lec~3075877/long.html ještě včera tam byl chcanec na celé tři dny! :confused: :sunglasses:
11. zář 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katerinav
@winkys tak jestli půjdeme všichni do Herálce na oběd, tak to bude fakt sranda, minule jsme byli jen čtyři a děti a měli tam z nás dost :grinning:
11. zář 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys s počasím to vypadá nadějně :grinning:
11. zář 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 Ahoj no uvidíme co mi řekne dr v pondělí, ale pořád nějak počítám, že jedeme :slight_smile: . Horečky už nemá, Včera mu vyskočili nějaké červené flíčky... no snad to nic nebude. Jinak je v pohodě, chvilkama trochu mrzutější, ale docela ok. Jen si říkám jestli bysme nějaký bacil neroznesli na vaše prcky :-/
12. zář 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catri7 tak to by mohl říct dr. jestli to je rizikové nebo ne (možnost přenosu bacilů tedy myslím) :slight_smile:
12. zář 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Jo tak to jsem ráda, nevím kde bych ji teď sháněla.
12. zář 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catri7 Tak uvidíš co řekne doktorka, jestli je to nakažlivé nebo ne.
12. zář 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny
@winkys Jasně, v pondělí jdeme na kontrol, tak se zeptám jestli to je rizikové. Snad ne. Ráda bych jela, ale určitě ne s rizikem, že bysme vás nakazili.
12. zář 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catri7 No a nebyla to ta šestá nemoc? To prý po vysypání už nakažlivé není. Tak uvidíš, byla by to fakt smůla teda:(
12. zář 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejedu...stěhuju se...Pavel se po více jak měsíci vrátil domů a vykopnul nás takže sorry, řeším jiné dost podstatné věci, mrzí mě to, ale kromě organizačních věcí budu mít asi trochu zatížený rozpočet a výlet nepadá v úvahu...............
12. zář 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny podle příznaků asi nakonec byla. Včera se osypal. Tak snad bude v pondělí ok. Chlap přišel z práce chytrej od ženských, že vyrážka trvá tři dny, pak zmizí :grinning:
12. zář 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Martinko, držte se s holčičkama! Moc na vás myslíme :* je mi to moc líto :frowning2:
12. zář 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Marti, to je hrozné:( Myslím na Vás, držte se.
12. zář 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys
@chimny Díky, zase bude dobře, holkám se v novém bydlení líbí, tátu budou mít blízko tak snad si na ně najde čas:slight_smile: Užijte si to v Herálci a uvidíme se příště, mrzí mě to, ale teď to vážně nedám.
12. zář 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa to je pochopitelné Marti. Moc holky pozdravuj a těšíme se mooooc na příště :dizzy_face: (na Kajčinu párty a na krásně usměvavou Agátku s maminkou) :slight_smile:
12. zář 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martaa Marti drž se a posílám moc síly :wink:
@catri7 Amálka měla šestou nemoc nedávno, vyrážku měla 2 dny a třetí den zmizela :wink:
13. zář 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Jejda,Marti,to mě fakt moc mrzí,ti chlapi jsou fakt hovada a nikdy nevíš co od nich čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačka se těšila na Káju,že budou zas lumpačit,má také takovou tu první dětskou pubertu,takže mazec,no nic,tak se držte,moc na vás myslíme,pozdravuj holky a snad příště :wink: :slight_smile:
13. zář 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@twity a Kačka pojede, že? U nás je to teď mazec, nevím, jestli je to první dětská puberta, ale každopádně je Ondra občas "napřesdržku" :grinning:
13. zář 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, napadlo mě, že bychom každá mohla vzít třeba ze dvě nebo tři hračky a pak to dát v té hrací místnosti dohromady. Děcka budou z nových hraček nadšené. Samozřejmě to nemusí být žádné drahé. Děcka budou vděčné, že si můžou hrát zase s čímkoliv jiným než mají doma. Teda tak to má Filda.
13. zář 2014 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala souhlasím! :slight_smile: aspon nebudu muset vláčet celou tašu :grinning:
13. zář 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek