• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys no práááávě :slight_smile:
13. zář 2014 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, mě asi picne :frowning2: Amálka měla v noci zvýšenou teplotu - teď má kolem 37,5. Doufám, že to jsou jen zuby...No nic, nachystám nás a uvidíme v průběhu dne...
14. zář 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu jsem se smutkem :cry: Jsme nějaký nastydlý,malej má rýmu a tahle noc byla katastrofa,on teda spinkal,ale řval ze spaní a chrčel jak pašík,takže jsme nevyspalí,unavený,no děs.Takže nevím jak na tom budeme zítra,no každopádně se snažíme kurýrovat,ale jestli bude dnešní noc stejná,tak nikam nejedem :frowning2: To je to zas.... počasí,tady už čtvrtý den leje a leje,zataženo,takže deprese hadr :confounded: No,koukám,že i u Naďi se taky něco rozjíždí.no jo,podzim a bacily začali řádit,ach jo :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 do psí prdele, zasra*ý počasí fakt. Filda dostal v úterý rýmu a kašel, ale léčíme celý týden čajíkama a prohřívací stravou a už nekašle, jen trošku kucká po ránu a rýmu už máme taky minimální. Doufám, že budete v pořádku safra!
14. zář 2014 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity né holky neblbněte! To je fakt tak na hovno to počasí kurňa fix. Od zítra má být teplo a hezky. No uvidíš Zuzi, vy to máte kousek, takže můžete dojet kdykoliv. Snad to bude dobré :-/. Filda to takhle měl minulé pondělí. Hlavně vysadit vše co zahleňuje a naopak dávat to co prohřívá - nedávat mléko a mléčné výrobky, maso, vejce, pšenici - tedy i pečivo. A dávat fenyklový čaj s švestkovou šťávou nebo meruňkovou či šťávou z hroznů. Uvařit na oběd třeba červenou čočku se zeleninou. Dobrá je rýže a pohanka na prohřívání...No je to na hovno to počasí kurňa :frowning2:
14. zář 2014 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda já se šla pochlubit, že je mi pěkně zle. Ale naštěstí ne z počasí, ale z toho výborného brownies, co peču s sebou na chatu. Je to pecka, takže doufám, že nás to tam nebude nakonec jíst 6 holkyyyy!!!! :wink:
14. zář 2014 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ala_ala brownies mňam!! Tak doufám, že pojedeme :grinning: Amálka má 37,5, ale jinak jí nic není, usmívá se..tak doufám, že i ta teplota zmizí. Právě ani tu rýmu nemá, tak uvidíme v noci a ráno.
Já mám upečeny svatební tvarohové koláčky a chystám se na šneky z domácí listového těsta, takže doufám, že to tady nebudu muset jíst zítra sama :grinning:
14. zář 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martaa Drž se!!! Těšíme se na vás na dalšim srazu. :slight_smile:
14. zář 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 @twity snad budou děcka do zítra v poho, budem na vás myslet. :slight_smile:
14. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @twity teda holky, to je dílo :fearful: malá má ted taky trochu krušnější noci se zoubkama, ale zatím to nějak zvládáme, panadol stále v pohotovosti :slight_smile: doufám teda, že bude dobře a dorazíte! To počo je fakt na prd, ale my to zvládnem, já už se chechtám ted až uslyším Ali jak říká "INTELEKTUÁL" :grinning: :grinning:
@ala_ala a Ali, proč je ti zle? :grinning: já to nechápu :grinning:
jinak teda my ráno po cestě nakoupíme ty otické koláče, jako minule :slight_smile: chtěla jsem ještě nakonec udělat cheescake, ale nevím, jestli by přežil cestu bez úhony, takže radši tak :sunglasses:
14. zář 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa držte se holky, brzy bude líp držím pěstičky, těšíme se na dalším srazu :grinning:

@nahada82 doufám, že to nic není a dorazíte, Ondra by byl smutný :grinning:

@twity snad to bude dobré a taky dorazíte :grinning:

@ala_ala že ty jsi to chtěla zbaštit sama? :grinning:

to počasí je fakt na prd, u nás je to taky jako na houpačce, v pondělí soplila první Justýna (zázvor a citron a za dva dny v poho), ve čtvrtek a v pátek zase Edita, měla i teplotu, ale celý dva dny jsem se ji snažila udržet v posteli a nalívat čajíkem, nechce papat, jako minule, když měla tu šestou nemoc a do toho to vypadá, že jí nahoře snad rostou všechny zuby najednou, takže občas spustí takovej řev, jako by jí někdo uřízl nohu :grinning:, dneska začala marodit Hanka a teď večer nalívám čajem Jarouška, taky si myslí, že na něj něco leze :grinning:. Takže doufám, že vydržíme a zítra dorazíme. Všechno je to tím hnusným deštěm, děcka byli pořád promoklý, Jarek v dešti na střeše a pak se mám divit, že jsou všichni nemocní :frowning2:
14. zář 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 tak to si myslím, že bude dobré. To je jen mírně zvýšená teplota a pokud je v pohodě a není nastydlá, tak to bude dobré :slight_smile:. Tož to se taky moc těším až ochutnám :slight_smile:
@winkys
@ullmannka22 holky, já chtěla to brownies jen ochutnat, ale ochutnávala jsem tak dlouho až mi bylo zle :grinning:. No klasika. Ono je to dost syté. To zase bude obžerství, no nazdar teda :grinning:.
Jinakk teda od pondělka hlásí hezky a teplo, tak jsem fááákt zvědavá. Ale mělo by nám to prýýýý vyjít :slight_smile:
To počasí je opravdu na nemoci jak dělané, člověk se musí v něm neustále prohřívat. Zázvor je ideální záležitost...
TOŽ JÁ JDU CHRNĚT HOLKY A ZÍTRA SE UVIDÍME. JUPÍ, UŽ SE MOC TĚŠÍME :slight_smile: :hearts:
14. zář 2014 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, to je děs s těma nemocema. Tak snad nás dorazí co nejvíce. Já jsem upekla slané muffiny, tak uvidíme jaké budou. Ještě nemám sbaleno, ale jdu spát už. Tak dobrou a zítra naviděnou.
14. zář 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, dneska už funguju normálně, uffff :slight_smile: Takže dosnídám a jdu balit, rychle na nákup, nevím jestli stihnu ještě napéct to asi nedám, tak něco koupím. Omlouvám se a na příští sraz napeču :wink: Jinak ještě dám klukům asi doma najíst a pak pojedem, už se moooooc těšíme :slight_smile:
15. zář 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Včera večer i ráno bez teploty, takže jedeme :grinning: Počítám, že dorazíme nejdříve kolem třetí, nějak nestíhám - žehlila jsem do půl jedné :grinning: Tak už se moc těšíme, a jak to vypadá s vámi @twity a @catri7?
15. zář 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 ahojkky teď jsem psala @winkys na mobil, nevěděla jsem jestli tu někoho ještě chytnu. Nám ten sraz někdo nepřeje :frowning2: Byli jsem dr, nedoporučuje jet. Přidal se kašel a sedlo nám to na průdušky. (Mám fakt radost, David na to trpěl taky a má bronchitidu.) David to ještě neví, je ve škole, bude brečet jak želva. Strašně se těšil, že pojedeme, pořád se ptal jak je Vítkovi. Nj, tak si to užijte, těším se na fotečky a snad už nám to příště vyjde.
15. zář 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestíhám...včera večer sme dorazily z Brna a sme nějaký nachcípaný. Teče nám z nosu,ale snad nic vážného...Takže teď sem přiběhla z obchodu a jdu rychle hodit orgasmus(buchtu :grinning: ) do trouby. Manžel ještě chrní takže my vyjedeme cca v 1hod. Zatím zdar a moooc se těšíme :wink:
15. zář 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catri7 škoda :frowning2: Ale další sraz určitě už vyjde :wink:
15. zář 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím příjezd :slight_smile: Vybaleno, pračka pere, hlava umytá, kluci najezení a jsem ko :grinning: Sice mě mrzí, že jsme jeli už v 10, ale kluci naštěstí fakt spinkali skoro celou cestu a vzbudili se těsně před příjezdem :slight_smile: Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a budeme se těšit na další sraz a fotky :wink:
17. zář 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak už i my jsme doma :slight_smile: Bylo to super, už se zase těšim na další sraz :grinning: Jinak Vikču jsem strčila do ohrady a válim se na gauči.Též jsem KO.
17. zář 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj,my uz jsme taky dorazili.Kuba vytuhl,sotva jsme dojeli ke krávam,ale asi za 45 minut se vzbudil tak jsme pak stavěli na odpočívadle a dali si přestávku na dece.Pak to naštěstí zalomil ještě jednou.Takže je tu teď plný síly a ja jsem zralá jít si lehnout:slight_smile:
17. zář 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, tak u nás to vypadá následovně, Edithku hlídá Hanka, všechny věci jsou pořád v garáži a já jsem s Jardou v práci a koukám se na Brno ze střechy. Jinak cesta ušla, zase se už těšíme na příště.
17. zář 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
Tak my jsme také už doma, ještě jsme se po cestě stavili popřát tchýni k svátku. Jinak Teri, @winkys, prosím napiš mi e-mail na pana Vokače. Zapomněla jsem tam zábranu na postel :grinning: Naštěstí ji nepotřebujeme, tak mu chci napsat, jen ať ví a schová nám ji.
Bylo tu parádní a moc se těšíme na další sraz, jela bych klidně hned zítra :grinning:
17. zář 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahoj děvčátka, tak my dojeli domů kol 15, stavovali jsme se na oběd ve Svitavách a pak to Bety zalomila a vzbudila se asi 10min od baráku, takže luxus :slight_smile: pak jsme jeli k našim a tam si jí vzala do parády moje mamča, takže já hákovala na gauči, nohy hore a relaxovala... jen malá mě furt kontrolovala, jestli jsem se náhodou nezdeřila úplně :grinning: ted už chrní a já se budu muset vrhnout na menší úklid, manža tady jaksi žil jak žil, ani to nádobí nespláchl, takže jak tu v pondělí zůstal menší bordyš po našem odjezdu, tak se ještě zvětšil :grinning: jinak bylo parádně, moc se těším na další chajdu a moc mě teda netěší, že bude až někdy v dubnu nebo kdy se domluvíme :slight_smile: jen info pro ty, co odjely dřív, na tu spotřebu se vybralo 500,- a pán chtěl 712,- (550,- chtěl jen za ten plyn), složily jsme se na to zbytek, co jsme tam byly, takže ok, jen at víte, že jsme si teda nic nesbalily do kapsy :grinning: a holky ala_ala a @osmacipce prosím o receptíky na brownies a tu luxusní bábovku! Mňam! :slight_smile: a těšíme se na fotky! :dizzy_face:
17. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
17. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též se hlásíme. Manžel si pro nás přijel kolem 1hod,ale Zuzka tam s námi čekala :slight_smile: Vybaleno, peru druhou pračku a na úklid už z vysoka kašlu-zítra je taky den :grinning: Sofi totál tuhož už od šesti takže sem to kempla na gauč a nejsem schopná z něj vstát ani na záchod :grinning: Dále se přidávám k Terce a žádám o recept na ten luxusní brownies :wink: Díky za super sraz a budeme se mooooc těšit na další! :-*
17. zář 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kniki ty jo, Zuzi je zlatá, mě pak úplně mrzelo, že jsme tak rychle vypadli, že jsme tam měli zůstat, pořád jsem tě viděla, jak tam sama kempíš se Sofí před zamčenou chalupou :confused: a napsat jsem ti chtěla, povzbudivou sms aspon a zjistila jsem, že nemám ani číslo :grinning: :grinning:
17. zář 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no a ted jsem projela říjnovky a teda... mám dost :grinning: :grinning: mandža válí :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a Naduš, zamči to tu prosím, jestli víš jak, ať se můžem bavit už jen my spolu :dizzy_face: :sunglasses:
@nahada82
17. zář 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Terko a nechceš poslat nějakou kačku ještě na účet?
@ala_ala Alčo, taky chci ten receptík na brownies :grinning:
Jinak holky, duben je moc daleko, to nemůžeme vydržet :grinning:, já to vidím tak, že bude i zimní sraz :grinning:
17. zář 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek