• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Ahoj holky,tak se konečně taky hlásíme,od včera vůbec nic nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeli jsme před 15hod.,byla jsem ještě ve městě něco koupit a za tchýní,jestli nemá něco dobrého,abych dnes nemusela vařit a trochu poklidila,vyprala atd. a naštěstí měla (rajskou) jelikož bych to fakt dnes nedala,jak už jsem včera říkala,tak Míša od rána trochu pokašlával a bohužel se mu to do večera zhoršilo na ten jeho dávivej kašel :unamused: takže jsme se zase nevyspali a to jsem šla spát s ním už někdy před osmou hodinou,jak jsem byla utahaná.No zas noc hrůzy a tak jsme dnes vyrazili k mudr. ,takže jsme dostali antibiotický kapky do nosu,sirup na kašel a samozřejmě zase musíme foukat,aby se nedávil :fearful: .No,mazec je mi ho tak líto,má úplně skleněný očíčka a není to on :frowning2: Ale budem bojovat a zas to bude dobrý :confused: :dizzy_face:
Jinak sraz byl zase úžasnej,i když se z něho pak dlouho vzpamatovávám(já a chození spát se slepicema a do toho alkohol :grinning: ) ale stojí to za to :wink: Včera mě teda bylo docela úzko,jak jste postupně každá odjížděla,že mi i ta slzička ukápla,no jo,cíťa :grinning:
A na říjnovkách mazec,mindža fakt nezklame,musím se u toho fak tlemit smíchy.A taky jsem koukala,že i jedna(nebudu jmenovat) se do ní taky trochu pustila.No potřeba se do ní opřít všichny,aby jí trochu spadl hřebínek :angry:

Jo a
@kniki @ala_ala @osmacipce @hanada @winkys @nahada82 @ullmannka22 @chimny @katerinav holky,která budete chtít ty fotky,tak mi písněte do IZ vaše maily,až budu mít chvilku tak to zkusím poslat přes tu úschovnu,ju.
18. zář 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@twity nekecej Zuzi, fakt se do ní někdo pustil kromě mě? Safra to bys měla říct něco bližšího ať si to aspoň dohledám :grinning:. Jinak teda Michálka je mi líto. Ty podlahy tam byly fakt hodně studený a on se tam hodně nalezl. My už to máme naštěstí za sebou tuhle reakci na teplotní šok. Včera to bylo fakt škoda. Je to hrozně krátká doba co tam spolu býváme. Příště to fakt musíme dát aspoň na ty 4 dny!!!!
18. zář 2014 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no ne přímo pustil,ale dvě tam řekli svůj názor a ona samozřejmě furt mlela tu svojí a samo zase to kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity přesně kvůli takovým lidem odešlo už z Koníka tolik maminek. My se ovšem rozházet nenecháme :grinning:
18. zář 2014 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@twity chudinka malej, ať se brzo vykurýruje :wink: Můj mail je h.horsinkova@seznam.cz a děkuju za fotky :wink:
18. zář 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity jejda, tak, ať je brzo Michálkovi lépe. Můj e-mail je: navratilova.nada3@seznam.cz
A jinak mi také bylo moc líto, že už odjíždíme..
@kniki to je škoda s tím termínem, ale jak píše @ala_ala můžeme udělat karneval a nebo se klidně můžeme převlíct za čarodějnice i o týden dříve nebo později. Jen teda hlásím předem, že 25.4. jdeme na svatbu - ale to je sobota, takže to by se krýt snad nemělo :wink:
18. zář 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Ali, krásně jsi jí to napsala a už se chystám tisknout receptík, Justýnce taky strašně chutnalo a zítra se vrací a zrovna má narozeniny, tak ji chci překvapit, snad se mi to povede :grinning:
18. zář 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Jo a já to super brownies od @ala_ala budu muset také upéct, bo jsem ho nějak prošvihla a neouchtnala ho :grinning: Takže jak pojedeme do obchodu, tak nakoupím suroviny a vrhnu se na to :grinning:
18. zář 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity Chuděrka, brzy se uzdravte a můj email je bartlovahanka@seznam.cz
18. zář 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo chcete, přidejte si mě na FB do přátel, mám tam fotky dětí i sem tam nějaké video, na koníka to moc nedávám a FB mám soukromé jen pro přátele. Jsem tam jako Hanka Skoro Ullmannová :grinning:
18. zář 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity můj email Katerinkaa@seznam.cz chudák Míša,snad mu bude brzo lépe.No u nás byla taky hrozná noc,Vikča se furt převalovala a pobrekávala.Dnes má chuděra rýmu :frowning2: takže balíme kufry a zítra ráno pojedem domu od tchýňuši,jupíí.
18. zář 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Gábi je taky nemocná, noc hrůza, plný noc, pořád se budila. :frowning2: Od rána teplota, kašel, rýma, tak kurýrujeme, ale jinak je v poho, dlabe, hraje si. A můj email sarka.simrova@seznam.cz. Taky Vám všem pošlu foto, co jsem nafotila, zda budete chtít. Jinak já včera s manželem dopíjela víno a trochu jsem to přehnala, tak se dnes taktéž kurýruju. :wink:
18. zář 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,děkuji jste zlatý,k tomu všemu měl ještě odpoledne horečku skoro 39,ale už jsme jí srazili,no jsem zvědavá jaká bude dnešní noc :confused: No,jak říkala @katerinav Káťa,že to děti beztak omarodí,tak my jsme hold byli první na řadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jinak nevím,jestli jsme se vám pochlubili,že jsme se na chatě naučili paci,paci a teď to děláme pořád,je to sladký :dizzy_face:
A koukala jsem na tu úschovnu a tam by to stahování trvalo kolem čtyř hodin a pak jsem si vzpomněla,že mám vlastně účet na rajčeti,tak jsem to dala tam,takže vám pošlu odkaz a hesla,ju.
18. zář 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo jinak bych taky rada vsechny fotky od vas,delam si sbirku.@nahada82 a @ullmannka22 se divili,ze mam tolik fotek,no nechala jsem si i nejake soukrome,ale jinak foceni je takova moje vasen,to ja rada :grinning: Tak prosim o ten zbytek fotek od vas,nevim jak to budete posilat,ale pro pripad tady muj mail tweety.zp@seznam.cz diky :wink:
18. zář 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Ali @ala_ala krásně jsi jí to nandala můře jedné! Jen at se už chytí za nos konečně a přestane otravovat s mandžovskýma řečma :grinning: a Zuzi a Gábi @twity @osmacipce přejem, at jste brzo fit! U nás dneska k večeru nějaké zelené kozy z nosa :rolling_eyes: tak snad se to nerozjede v něco víc, ale dala jsem jí spát na svůj polštář, tak snad to bude ok :slight_smile: ale jinak teda, je to mrskotka největší! Dneska děs! To, jak byla na chatě, to bylo zlatíčko, sluníčko nejhodnější a tady doma je to peklo! Dneska už dostala i přes plínu na zadek, zuřila a vztekala se jak tygr, no moooje nervy :rolling_eyes: ale jinak samo je to nádherné, jak furt lítá a "mááámáááá" (což se naučila na chajdě, doted bylo jen "mááááááá") :grinning: myslím, že jí asi všichni chybíte, jinak si to neumím vysvětlit proč tak zbují :dizzy_face: a ty čarodějky můžem udělat klidně i mimo termín 30.4., vždyt to je jedno a prďošům to určitě vadit nebude :slight_smile: kurnik, já se nedočkám ale :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo a můj mejl je Winkys@seznam.cz :slight_smile:
18. zář 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity Jé tak to je mi líto, že je Míša nemocnej. No byl chudák asi už nakřáplej, než tam jel. Jinak prosím taky o fotečky, můj mail je pavlinka.g@centrum.cz.

Kuba je teda v pohodě. Jinak mě docela překvapuje, že s ničím si nevydrží hrát víc jak půl hodiny ale chození do schodů ho baví pořád. I když už nahoru vyleze sám, dolů to neumí a chce vodit. No ještě moc nepochopil, že dolů se leze po nožičkách.

Já myslela, že jste říkaly něco, že až v červnu že by se jelo? Takže dřív? To nám teda nevadí:DDD
18. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že nejsme jediní co dneska soplíme :frowning2: Kluci od rána taky jedou, pšikají, teče jim z nosu, no nazdar :-/ Včera v noci asi byli pořád plní dojmů a furt se kroutili a kňučeli, tak snad dneska bude lepší noc, i když nevím co ta rýma zase no :frowning2: Jinak dneska taky dostali oba dva, začínají mooooc dobře chápat co po nich chci a oba se mi smáli do ksichtu, Niki dokonce 3x dostal přes tlapku a normálně chytil skoro záchvat smíchu, tak až dostal po 4., když šahal furt i přes upozornění kam neměl, tak to pochopil a začal brečet a chtěl se nosit, mooooje nervy :grinning: Seboš dneska stál u krabice a chtěl jí okusovat, tak ho upozorňuju a říkám "udělej hačí" a on se na mě podíval těma nevinnýma očima, usmál se a šel do dřepu a zase nahoru, takhle se to opakovali 3x, až jsem ho čapla a odnesla lumpla a to si pak už sedl :grinning: No myslím, že z nich budou pěkní raubíři :grinning:
18. zář 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, tak u nás teda do rána děs a hrůza, kolem půlnoci se začla budit, protože nemohla dýchat přes totál plný nos, kol 4 pálila jak kamínka, tak dostala panadol a do rána jsme toho teda moc nenaspaly :rolling_eyes: Dneska má švagrová promoce, tak manžel jel a my raděj zůstali doma. Z nosu jí teče proudem a já čekám jak na smilování, až mi kamarádka přiveze odsávačku, protože doma mám jen takovou prťatou ruční. Ted jdu volat k mudr., protože i dost pokašlává a nevím nevím, jak bude dneska spát, v noci vydržela tak 15-20min a točila se na bříško na 4 a rozdýchávala se. Myslím, že teda ta studená podlaha skolila skoro všechny co.... :confused:
19. zář 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,doufám,že vám tedy nebude vadit,že sem hodím fotky ze srazu,abych trochu vyprovokovala,aby trošku zazáviděli :wink: :grinning: Jo a hlavně jsem zapomněla napsat pro ty,co už odjeli dříve,našla jsem na chatě ještě černou nabíječku,tak komu chybí,čí je,hlaste se???
A s tím dalším srazem,taky jsem si myslela,že jsme se prvně bavili o červnu? :confused: Je to teda dlouhá doba a asi to nevydržím tak dlouho,ale na druhou stranu,víte jak jsme teď většina dopadli s dětmi,že jsou marůdci,na té zemi je to fakt na prd a v tom červnu to přeci jen bude teplo a můžou lítat venku.No,ale jak chcete :wink:
19. zář 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, poslala jsem vám zprávu...tak se na mrkněte.
Amálka je mega protivná, teplotu zatím nemá, ale rýmu trochu jo...Já jsem navíc zjistila, že mimo tu zábranu na postel jsem tam asi zapomněla i šňůru k televizi k tomu přenosnému DVD..asi mi to Ondra někde vykramoval a já už to nezkontrolovala.
Ohledně srazu, já jsem klidně pro duben (nebo i dříve :wink: ) @twity Zuzi, děcoši už budou větší, takže se zase tolik po zemi už válet nebudou, myslím, že už budou chodit a největší lákadlo budou zajisté schody :grinning:
A tímto asi říkám zdejší diskuzi "pápá" :grinning:
19. zář 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek