• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Hm,koukám,že se to tu rozrůstá :dizzy_face: S tím spaním s prckama v jiném prostředí bych neřešila,už budou starší (počítám 8měsíční mimča) a budou vše vnímat jinak a tady na Vysočině je krásnej čerstvej vzduch,kterej jim jedině prospěje.A mamči,co máte i starší děti,tak je vemte sebou,já asi budu taky brát Kačku,tak jak říkala
@martaa aspoň si budou mít i starší děti s kým hrát a bude větší vzrůšo a chata vybouchne a lidi si budou moc dlouho o čem vyprávět a dlouho na nás nezapomenou :grinning: :wink:
18. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity No tak až se tam navalíme do místní restaurace:grinning::grinning: tak to bude zkouška nervů pro personál i štamgasty:grinning:
18. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@osmacipce @kniki k busu pro vás určitě dojedeme, do Žďáru nebo jinam a já teď řeším možnost většího auta , nic neslibuju, ale zkusím jestli budeme mít v tomto termínu volnou dodávku 8 místnou takže bychom to pak nějak domluvily, já stejně nepojedu přes PHA a po Brněnské, ale vrchem přes Hradec a Pardubice...budu vědět cca do týdne jak jsem na tom:slight_smile:
18. bře 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martaa a nechceš to vzít i přes Zlín :grinning:
18. bře 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martaa Martino, to by bylo super kdyby to vyšlo! :slight_smile: Já jsem řidič, ale fakt si netroufám odhadnout, zda bych to dala. Když někam jedeme na dovču či výlet, tak řídí manžel, já tak max do Polska na nákupy, k babičce, takový ty trasy, co znám a jezdím. Takhle se bojím, že zůstanu někde trčet, malá bude brečet.... :unamused:
18. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki To by bylo super, kdyby jsme jely spolu. Nebo se vybičuju a jela bych autem, tak bych Vás vzala. Ale nedokážu říct, zda bych tu cestu do neznáma zvládnula. Jezdím trasy co znám. Mám takový dojem, že jsme se už potkaly, když naše holčičky byly ještě v bříšku. V nemocnici při testech na cukrovku. :grinning:
18. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Určitě dám vědět, případně bychom mohly jet spolu respektive za sebou v koloně:slight_smile:
18. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu mít v autě místo pro jednu mamču a jedno dítko,tak můžu ve Žďáře vyzvednout,kdyby jel někdo vlakem nebo autobusem :slight_smile:
18. bře 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa No kdyby to vyšlo tak se samozřejmě nebudu bránit a ráda se svezu :wink: V opačném případě jede bud ze Žďáru přímo do Herálce(jestli se to tak skloňuje) takže bychom se snad dopravily :grinning:
18. bře 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce No tak fajn. Času na to máme ještě dost takže se určitě nějak domluvíme a vyrazíme společně :wink: Případně se uvidí zda nás tedy nenabere dodávka :grinning: ... No já tam na testech na cukrovku sice nebyla,ale i to je možný,že sem byla třebas na monitoru či tak :slight_smile: Každopádně tebe i Gabču ráda poznám :wink:
18. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bylo by tam ještě místo přemýšlím že bych se přidala ještě nejsem úplně na 100% ale tak na 90% asi jo . Ještě jsem o tom nemluvila s manželem jaký je to vlastně termín?
18. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak nás přítel přímo vyhnal, že máme jet a užít si to. Že by nám to bylo líto, kdybysme nejeli tak s námi prosím taky počítejte:slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ditakl je to od pondělí 9.6. do středy 11.6. :slight_smile:
a holčiny, jak to tak vidím, tak to bude naprosto boží! A jsem ráda, že se k nám přidávají i další :sunglasses:
s Bet jedu trénovat na Velikonoce k našim, at si zvykne, že se nespinká jen doma a moc si přeju, at máme takové krásné slunečné počasí, jako mají na fotkách na www té chalupy... Dneska jsem si uvědomila, že už nám ty naše sluníčka budou určitě sedět a valná většina i plazit ne-li přímo lézt po 4... :grinning: a až vyrazíme do rest., dokážete si to představit? Tolik kočárkůů :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl Nevím zda dobře počítám,ale s tebou by to tedy bylo asi 17maminek. Chatka je podle všeho prý pro 19lidí+4 přistýlky. Takže nejspíš jooo,ale netušim jak se bude řešit spaní větších prcků.? Termín je zabukován na: příjezd 9.6.2014 od 15h, odjezd 11.6.2014 kdykoliv :wink:
18. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki ted jsem to pročítala a kdyby jely i holky, co se vyjádřily, že zatím neví, ale láká je to, tak z této diskuze je to 19maminek plus miminka plus ty starší děti. Takže do vyššího počtu maminek bych už od ted moc nešla, at se tam vůbec vlezeme :grinning:
18. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Fakt? Ach ta matika...:grinning: Takže ženy tímto konec příhlášek jelikož chata nejspíš nebude nafukovací,že :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys A nebo by si při nejhorším musely nějaké maminky přibalit nafukovačky....ale uvidíme kolik nás ve finále ještě bude :wink:
18. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki no já to na nafukovačku vidím i tak, Bety ve vlastní postýlce teda nechce, takže vidím spaní se mnou a až pořádně zatuhne, tak se odkulím pod ni na nafukovačku, protože počítám, že se to její "roztahování po lužku" bude jen stupnovat :grinning: :grinning:
18. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys @kniki tak já to spočítala na 20 - i s těmi co možná, takže bych to také prozatím viděla na konec přihlášek - prozatím, dokud se ti co váhají nevyjádří jak dál.
18. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad to bude teď čitelnější...
18. bře 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 Dokonce :grinning: ...Naprosto souhlasím!!
18. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky už bych to stopla, je to superní, že je takový zájem, ale ta chalupa fakt nejde nafouknout a defacto představa, že v tom pokoji pro pět spí pět maminek s pěti miminky, tak to teda nevím :grinning: :grinning:
18. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já pojedu pickupem. Je to teď moje osobní vozidlo :grinning: Vzadu vozím kočárek a nemusím ho skládat. Takže sice nikoho nenaberu, ale budu moct posloužit k převozu případných zavazadel od autobusu či vlaku :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky, potřebovala jsem to doma pořešit...9.června máme výročí svatby....vždycky chodíme rok co rok na večeři do naší oblíbené hospůdky....manžel ale říkal, že to hrotit nebudeme a ať klidně jedeme....
Ale už koukám že je stopstav :slight_smile:
19. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel není proti, zvládne se nejspíš postarat i o toho staršího, jinak bych ho musela brát ze školy. Tak pokud se něco nesemele tak jedu. :grinning:
19. bře 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@987andrea @marlen02 @catri7 @lenulab holky jak tedy s vámi - počítat, že pojedete, nebo prozatím ne?
@tuxik tak ale zase bych to brala tak, že jsi byla přihlášená mezi prvními, i když na jinou chatu :wink: Uvidíme, jak se holky výše vyjádří :wink:
19. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys tak já bych spíš na 5ti lůžkový pokoj nacpala větší děti....ale to se asi domluvíme až na místě po příjezdu:slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 Semnou zatim ne
Hledam nekoho kdo za me zaskoci a zatim jsem nikoho nenasla:frowning2:(((
19. bře 2014 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 Zkusim to zitra vyresit a pisnu zda pojedu.
19. bře 2014 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bo se jako správná matka na mateřské dovolené nudím a začíná mi asi chybět práce :grinning: tak jsem vytvořila tabulku a tímto prosím ty, které jsou 100% rozhodnuty, že pojedou (viz. níže), aby mi poslaly svá jména, jména dětí a event. starších dítek, kteří by jeli. Já bych to doplnila do tabulka a alespoň se můžeme začít učit jména účastníků :grinning:
@winkys @martaa @ditakl @ala_ala @nahada82 @kniki @katerinav @hanada @ullmannka22 @blajik @twity @katuska_01 @fly80 @marses @chimny @tuxik @osmacipce
A ještě jsem se chtěla zeptat, kolik myslíte, že je tak max. co nás tam může jet? Zatím by nás mělo být 18 a 4 nejsou rozhodnuty, v chatě je 19 postelí + 4 přistýlky.
19. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek