• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@nahada82
Martina-Agáta-Karla 5let :grinning: já teda beru karimatku, na válení se venku a případné nocování na zemi:grinning:
19. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 krásná tabulka :wink: Takže: Hana Horsinková a kluci jsou Sebastian a NIkolas Horsinkovi :wink:
19. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 tož já se hlásím jako Alena a Filípek - do třetí kolonky zatím nemám co doplnit :grinning: :wink:. Jinak co se počtu týče tak sama nevím safra.
19. bře 2014 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 No super tabulka matko :grinning: Aspon bude přehled :wink:... Jinak já sem Nikola, mimčo se jmenuje Sofinka a sourozence nemá :slight_smile: A s tím bydlením? No pokud by se přihlásily další maminky co by chtěly s námi, bylo tam někde místo a jim by nevadilo spát na nějaké nafukovačce, tak bych v tom extra problém neviděla. Jestli tam bude o pět maminek víc či míň, rozdíl v tom nevidím když se zvládneme poskládat. I tak už to totiž při takovém počtu bude sranda nasoukat do chaty a zvládnout ve zdraví dvě noci :grinning:
19. bře 2014 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky máte ještě místo? Já a mé malé druhé já bychom rády jely. Poslední dny jsem nestíhala vše číst, tak nevím, jestli už není pozdě?
19. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jestli už je plno, hlásím se na pozici xtého náhradníka pod čáru
19. bře 2014 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Super nápad,mam problém si zapamatovat jména,tak můžu nacvičovat :slight_smile: Káča a dítko Viktorka :wink:
19. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 :grinning: já to tady chtěla napsat ráno, že at si hodíme jména a děti do tabulky, že to bude přehlednější :grinning: takže superní, že na to jdeš! :wink: za nás tedy Terka a 1díťátko - Alžbětka :slight_smile:
@martaa taky jsem nad tím přemýšlela, že by to bylo nejlepší, ale vem si, že tam máš 4pokoje po 2postelích, 2pokoje po 3postelích a jeden pokoj s 5postelemi. A pak je v horní kuchyňce dvojlůžko a rozkládací sedačka (to jsou jako by ty 4místa navíc). A jestli nacpem děti spolu do pokoje, tak zbývá 14 postelí na pokojích a pak to jedno dvojlůžko a gauč v kuchyni. Na to, že už nás má jet 17 určitě(dle tabulky od @nahada82), a na gauči určitě nebudou spát dvě mamči, ale spíš mamča s prckem nebo i s dvěma (protože kdoví, jak to bude velké po rozložení), tak už to je přesně naknap :slight_smile:
19. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ale defacto, jde jen o dvě noci, to se prostě nějak poskládat musíme :grinning:
19. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 Tak ja jedu:slight_smile:))))))))))))))))))
19. bře 2014 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk ja Andrea a dve deti Silvinka5let a Klarka3 let AvIKTORKA
19. bře 2014 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 říkala jsem příteli, že mu odjedu, reakce byla: Pápá :grinning: tak to beru jako souhlas, ale na 100% napíšu zítra jestli stačí? A kolik je cena pls, ať to tu nemusím hledat :slight_smile:
19. bře 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winkys na kolik lidí ty by jsi to viděla maximálně - myslím dospěláků. Já jsem teď akorát dívala na ty pokoje - i na fotky a ty pokoje nejsou zase tak extra veliké - nevím, jak budou chtít maminy řešit spaní prcků, já třeba spím s Amálkou v jedné posteli, ale pokud by se tam naskládaly ještě cestovní postýlky.... Já bych to viděla tak na těch 19 dospěláků (aby každý měl svou postel), s tím, že ti starší by mohly být na přistýlkách.
Nechci to rozhodovat já :wink: Byla bych moc ráda, aby nás jelo co nejvíce, ale zase bych ráda předešla nějakému zklamání potom.
19. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winkys a maximum bych viděla těch 21 dospělých - teď napsali další dvě, takže je nás 19 mamin, 21 miminek a 4 starší sourozenci, ještě psala veru600 a další dvě ještě nedali vědět :grinning:
Klidně ať nás jede i více, ale jen pak, aby ty další maminky počítaly s tím, že si budou muset vzít ty lehátka :grinning:
19. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@catri7 cena je 8000 Kč za chalupu + spotřeba energií za všechny, takže se to poté rozpočítá.
19. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Také nahlašuju jméno: Šárka a moje holčička Gábinka, třetí kolonku nemáme. :grinning: Nám stačí oboum jedna postel, jsme zvyklé spát spolu v posteli.
19. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 Takže za nás já jsem Hana, malá je Edith Helena (doma Edinka) a ještě Justýnka 11 let, ta je v sedmém nebi, že tam bude tolik miminek, stačí nám jedna postel, takže podle mě se můžou ještě nějaké maminy přidat, čím víc, tím to bude větší sranda se tam poskládat :grinning:
19. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@987andrea zapisuji :grinning: a počítáš event. s tím, že možná starší sourozenci budou spát na karimatkách? :wink:
19. bře 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 jasne nam to nevadi:slight_smile:)))
19. bře 2014 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 holky tak se mnou nepočítejte :frowning2: neměly bysme jak přijet :frowning2:
19. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veru600 myslím, že se ještě vejdeš. Napiš mi prosím své jméno a jméno dítka :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 nám taky stačí s Vikčou jedna postel :slight_smile: Máme doma nafukovačky ještě ze svatby tak je ev. vemu a určo zabalim aj cestovní postýlku,kdyby někdo chtěl :slight_smile: a chůvičky :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 no upřímně jsem nad tím přemýšlela a myslím si, že těch 19 je fakt maximum. Nebo těch 21 (ten gauč fakt nemůžem počítat :grinning: ). A taky musíme počítat s tím, že jedou dvě maminky s dvojčátky, takže ty určitě budou potřebovat více prostoru než jednu postel :slight_smile: mě a Bety teda jedna postel stačí, i když si nedovedu představit spát třeba s dalšími 5 miminky, protože už v porodce mi nespala, když nám brečela spolubydlící :grinning: a je taková lístostivka, že jakmile začne plakat jiné mimi tak solidárně pláče s ním (a určitě není jediná), takže to bude rošambo, holky, jestli to ta chata přežije a nespadne, tak to bude zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katerinav také máme cest. postýlku, kterou nevyužijeme, takže mě tež napadlo vzít jí sebou, kdyby někdo potřeboval :sunglasses:
19. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys No je fakt,že s tím nočním buzením to bude náročný! Hlavně pro ty maminky a miminka co jsou zvyklé spát téměř celou noc. My stáváme téméř co 3hodiny, jen tu první pauzu zvládne delší. A já sice zvyklá s malou spát nejsem(bojim se,že ji zalehnu),ale bud to zkusíme poprvé a nebo počítám s tím,že bude spát v kočárku. Tam je to pro ní stejně nejlepší :slight_smile:
19. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kniki no mě kočár ani nenapadl, jelikož fakt spinká s námi, tak je zvyklá a navíc se docela roztahuje, takže to by jí bylo těsno v něm :slight_smile: a zatím stává taky tak co ty 3hod, je pořád jen na MM, ale tak snad v 8měs. už to bude lepší a bude se budit míňkrát za noc... i když kdo-ví, aby to nebylo ještě horší :sunglasses: znova jsem koukala na tu chalupu, ono by bylo ideální, mít to rozdělené tak, že pokoje po 2 - 2maminky, po 3- taky se tři maminky vlezou a do toho pro 5 bych dala max 3maminky, protože to bude masakr. Beru to spíš tak, že i každé mimčo je zvyklé chodit spát v jinou dobu, každá mamča má jiný systém uspávání.... no prostě nám dospělákům je to fuk, ale děti budou chtít mít dle mě to svoje, na co jsou zvyklé (aspon v rámci možností), proto bych to nějak nepřeháněla s tím počtem. Protože je sice fajn říct, jojo, tak se někdo vyspí na zemi... a pak přijedem a kdo půjde na tu zem? Kdo přijede s 8měs. prckem a řekne, tak jo, já spím tady na zemi v kuchyni i s prckem... to si nedovedu představit, alespon né za sebe teda :slight_smile:
19. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já bych to nehrotila,uvidíme v červnu.Může se stát,že nás nakonec tolik nebude.Někdo si to může rozmyslet nebo mu do toho něco vleze.Vždycky se hlásí spousta lidí a pak nakonec jedou jen silný jedinci :grinning: tímto nechci nikoho urazit. :slight_smile: Týjo snad neodpadnem my s Vikčou,to by byl trapas.
19. bře 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@winkys A jak to tedy s tím počtem vážně je? Je to nějak optimální nebo už "přes čáru"? Je jasné,že si nemůžeme šlapat po hlavách... Ideální by bylo co postel, to maminka+prcek popř. u sebe to starší dítko. Karimatkářky by musely být vážně někde v kuchyni nebo společné místnosti...ale to už záleží na nich. Já za sebe doufám,že mám "rezervé" na jedné posteli a to mě stačí :wink:
19. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak já jsem Pavlína a beru sebou Kubíka. Jiné dítě ještě nemáme:slight_smile:
19. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak hlásím naše parametry-já Zuzka,Kačka(4roky) a prďola Míša :wink: Jak to tady tak čtu,tak to bude fakt mazec,ale snad se tam nějak rozumně domluvíme,nerada bych,aby jsme se tam zhádali kvůli lůžku hned první den :unamused: :confused: A s těma cestovníma postýlkama a karimatkama je dobrý nápad,pokud vám to v autě nebude překážet,tak určitě mamči,co mají možnost,tak vemte sebou :wink: No,bude to ještě hodně zajímavé :grinning:
19. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek