• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
A jinak souhlasila bych s @kniki co postel to maminka s prckem,což by bylo těch 19lůžek a ty 4přistýlky bych využila pro ty nejmladší větší děti,co se budou brát sebou a zbytek ty karimatky popř.nafukovačky,co vy na to?
19. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kniki @winkys tak zatím ještě nepotvrdily všechny, ale je nás i s těmi nepotvrzenými 21. Takže dobrý, na každou maminku zatím vychází jedna postel. Také bych to viděla, že na gauči může spát max. 1 maminka a na té druhé přistýlce (manželská postel) se event. vyspí dvě, ale jedna a třeba starší dítko by bylo lepší a ten pokoj pro 5 by byl taky super třeba pro 2-3 mamči i se staršími dětmi. Takže pokud se bude chtít ještě někdo navíc, tak ho píši do seznamu pod čáru :wink: a bohužel musí počítat s tím, že už nemusí být volná postel.
Cestovní postýlku mám také - pokud by někdo měl zájem, já ji nevyužiji. Ten kočár není špatný nápad, jen zatím sporťák nemáme odzkoušený a do korbičky (což by byl ideál) se mi asi malá už nevleze - už teď to má docela těsné :grinning:
@katerinav ty nafukovačky budou super, nám asi před měsícem praskla, takže já si ji ráda pro starší dítko půjčím (pokud nevyjde postel :wink: )
19. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Tak to to ubytování je "o prsa vietnamské ženy" :grinning: Paráda! No a já stále doufám,že si mi do korby ještě vejde...při nejhorším bych využila zapůjčení postýlky nebo to zkusim ve společné posteli :slight_smile: Nafukovačku bych měla možnost zapůjčení velké manželské,ale jelikož nejsem řidič a ještě nevím jak pojedu, tak uvidíme zda ji přibalím :slight_smile:
19. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 přesně tak jsem to myslela, 2-3mamči +starší děti. Nu uvidíme v červnu jak se to vyvrbí, taky mě napadlo, že se může stát cokoliv a kdo-ví, kolik nás nakonec vlastně bude :slight_smile: takže bych nechala ten počet těch 19maminek max, zbytek bohužel pod čarou (ač je mi to osobně i líto, když je takový zájem) a uvidíme, jak se to potom vyvrbí, tak týden před bych opět oživila diskuzi už s konečnými údaji a určitě za mě semka hodím i svůj telefon, počítám s tím, že když budu v kontaktu s tím majitelem, tak že budu fungovat i jako ústředna pro ostatní :sunglasses: a už se moc těším a tak jako @katerinav doufám, že ani my nebudeme těmi, co nedorazí z nějakého důvodu :confused: :slight_smile:
19. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki :grinning: no můj manžel je naprosto konsternován z představy, že na jedné chalupě bude po kupě třeba 20miminek :grinning: :grinning: to by se asi zbláááznil, stačí mu to naše slunko, hlídá ju půl hodky a už je hyn - padavka :sunglasses: :grinning:
19. bře 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity já myslím, že se rozumně domlouváme už tady :slight_smile:
ví už někdo, že je cholerik, že bychom udělali další kolonku do tabulky, at víme : :grinning: :grinning:
19. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kniki no tak Amálla už má 8 kg a 68 cm, takže korbičku už má tak tak :grinning:
@winkys no tak zatím nás je 21 :grinning:, ale ještě jich pár nepotvrdilo, tak doufám, že dají co nejdříve vědět a uvidíme :wink: Jasné, že v červnu může být vše jinak.
19. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys to není špatný nápad, kolonka "na co si dát pozor"... :grinning:
19. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 no uvidíme, každopádně ti navíc, když budou chtít jet si bud musí vzít sebou vlastní lužko, nebo nic no :confused: a jsme na tom stejně cm i kg, takže my už taky pojedem se sportákem, korba už je tak tak ted :sunglasses:
19. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky a ještě teda, kdyby někdo moc moc chtěl jet a nevešel se do kapacity chaty, tak na těchto stránkách obce Herálec http://obecheralec.cz/?page_id=207 jsem objevila, že v obci je taky možnost ubytování a dokonce ve 3 různých zařízeních :slight_smile: od naší chalupy je obec vzdálená cca 2km max, takže to jde i takto, celý den s námi, jen noc jinde :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 já ještě na 100pro taky nevím. musím vyřešit pár věcí :frowning2: ale jela bych moc ráda. do kdy se musí závazně dát vědět?
19. bře 2014 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 u nás je to takhle : Já - Katka a prcek Vojtíšek :slight_smile: více jich nemám :grinning: teda tolik maminek a hlavně miminek, já už se tak těším, to bude sranda :grinning: jinak já s malým taky spím v posteli, sice jsem rozlámaná, ale ty dvě noci zvládneme :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fly80 no jako jde spíš o to, že je nás zatím celkem dost, takže pak by nemusela vyjít postel :grinning:
19. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 chjo :frowning2: tak to už vidím že na nás nezbude. mě by vyrostl i trpajzlík a při mé smůle to tak bude :frowning2:
19. bře 2014 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk ja mam tri deti ale me stači jedna postel ja si pro holky vemu nafukovačku a pro prdolku postylku.
20. bře 2014 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo achtělůa jsem se zeptat zda se bude vybirat nejaje penizky dopředu.Určitě by to bylo lepši:slight_smile:)
20. bře 2014 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 ahojky tak mi bysme jeli, jestli bude ještě místo. Katka, David (8 let) a Vítek. :slight_smile:
20. bře 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc se těším, akorát to bude pořádnej šrumec, tolik miminek, až začnou brečet. Mám strach z toho večerního usínání. V porodnici to byl masakr. Byly jsme 3 na pokoji a mimča brečela na přeskáčku, jen co člověk usnul, už nějaké brečelo. :frowning2:
20. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Z toho mám taky trošku obavu, kluci v noci nepláčou, a i když se někdy stane, že 1 dělá vyrvál tak druhý ho neslyší když spí tvrdě, ale když ne tak se nechávají rádi strhnout :slight_smile: To bude řetězová reakce... zase si říkám, že všem mimčům bude tak 8 měsíců tak snad to bude lepší :slight_smile:
20. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem až teď zabrousila na tuhle diskusi a začínám taky přemýšlet, že bych se zúčastnila, protože to vypadá moc lákavě :slight_smile: jen nevím, jestli se všema dětma nebo jen s Bětuškou, holky bych asi mohla upíchnout u mamky, vlezly bysme se vůbec všechny? Nebo už máte obsazeno? :wink:
20. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catri7 zapisuji :grinning:
@bzunda jako víceméně už je obsazeno, ještě čekám na potvrzení od pár holek, tak pokud by se uvolnilo místo, tak dám vědět, co ty na to @winkys :wink:
@987andrea @winkys platila zálohu a zbytek se dořeší na místě :wink:
20. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Nebudem si s tím lámat hlavu. Kdoví jak ty naši prckové budou usínat a spinkat za 3měsíce. :wink:
20. bře 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winkys
@nahada82 taky jsem to chtěla navrhnout,že když už nás bude moc a bude někdo chtít jet za každou cenu,tak v Herálci je další ubytování :slight_smile:
20. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity @nahada82 no já bych holky nešla přes tu kapacitu, udělala bych to, at je co pokoj, tak max 3maminky a v kuchynce dvě (jsou tam jen 2postele), takže to je max 19 maminek, a je třeba taky přemýšlet, že když pojede mamča s mimi a dalšíma dvěma většíma, tak ty pokoje jsou fakt malé (ta kuchyn je jediná taková větší), takže at se tam všichni vlezou, protože mamči sice stačí postel, ale plus postýlka a plus nafukovačka pro děti (jak psala @987andrea), ale aby se tam všechno vůbec vešlo :grinning: a s tím usínáním to bude zase jiné za ty 3měsíce určitě :slight_smile: ale fakt bych nešla přes tu kapacitu a radši těm navíc navrhla, at si zařídí to ubytko přímo v tom Herálci, určitě by to nebyl problém, v noci je to přece jedno a přes den bychom byly spolu :slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osmacipce já mám úplně stejnou zkušenost z porodnice :confused: taky mám strach z toho večerního usínání, ale nějak se to snad zvládne :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 Nadi, máš už nějak aktualizovanou tu tabulku? :slight_smile: dala bych to popořadě nás 12, co jsme byly nahlášené od začátku, pak postupně z této diskuze jak se hlásily maminky, to do počtu toho maxima 19lidí a zbytek postupně zase jak se přihlašovaly, pod čáru s tím, že když někdo vypadne, tak se přiberou, nebo si prostě budou muset zařídit to ubytko přímo v Herálci, co říkáš?
20. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 a nevím, jestli to mám dobře, ale dle tvé tabulky jsem se koukala a mělo by nás být 19 + chtějí jet @veru600 a @bzunda a rozmýšlejí se @marlen a @fly80
20. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys čekám ještě na jména asi od 4 maminek :wink: Ale je nás aktuálně 19 a pokud to všichni potvrdí, tak bude 19 maminek, 21 miminek a 8 starších...což myslím i tak bude docela mazéc :wink: Zatím v pořadníku jsou @bzunda @fly80 a @marlen02 na @veru600 nakonec místo vyšlo - pokud tedy bude mít zájem, zatím se také dál neozvala.
20. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys já doufám, že do pátku to bude komplet, pak by se maminky co jsou navíc jestli budou chtít mohly domluvit a event. se podívat po jiném ubytování...Ale stejně to vidím tak, že konci května by se tabulka zaktualizovala.
Kdyžtak na to mrkni, snad jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82
@winkys Holky, já jsem taky teprve ve stádiu rozmýšlení, manželovi jsem to nanesla a je pro, ať jedu, ale asi bych fakt nechala starší holky mamce a s tou to ještě nemám domluvený, taky mám trochu strach z té cesty autem, aby mi Bětuška neřvala, no musím to ještě všechno promyslet, tak mě ještě pěkně nechte pod čarou :grinning:
20. bře 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek