• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys však jsem to tak už psala výše,že bych brala max 19maminek a ty přistýlky se nechali pro ty sourozence + tam budou karimatky apod. a i tak je dost,aby jsme tam fakt nebyli jak sardinky a nepošlapali a taky,aby jsme tam mohli dýchat.Vím,že je to hlavně na to přespání,jinak budem většinou někdo něco vyrábět,ale i tak,že :confused:
@nahada82 a tabulka je super,to abych se začala učit jak ve škole-kdo kdo je :grinning:
20. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 já myslím, že je to ok (já prostě neumím počítat už nebo co, ach ta mateřská :grinning: ) a jak píšeš, takhle aktuální bych to nechala, doplnila ještě ty jména, až se mamči ozvou a uvidíme... pak je fakt, že dřív než ke konci května to nemá cenu aktualizovat, leda, že by někdo "odpadl" v průběhu těch dvou měsíců, tak se to zaktualizuje :slight_smile: no, ale bude to masakrální, hlavně si obalit nervy :grinning: takže povinná výbava - každá tabulku čokolády sebou :grinning: :grinning:
20. bře 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 Holky už se ozývám :slight_smile: jela bych já s malou Zuzkou. Cholerik nejsem, mám ráda děti, nechrápu, za jednu postel budeme rádi, spíme s malou spolu. A souhlasím s tím pořadníkem, v tuto chvíli mám vše na dlouhou cestu promyšlené a těším se na vás. Ale je mi jasné, že se může stát na poslední chvíli cokoli a všechny nedorazíme. Takhle je to fér. Děkuji tedy za dosavadní 20. místo! :slight_smile: A nedáme ještě do tabulky místo odkud kdo je a pojede? Třeba se domluví nějaká spolujízda, i když 2 kočáry do auta asi nevejdou, že..
20. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru600 díky, a ty jsi Verča? :slight_smile: Takže 1 postel je pro vás rezervována a počítáme s vámi :wink: Jinak určitě se do tabulky může poté dopsat i místo a naplánovat např. společné cesty - máme na to skoro 2 měsíce, takže pokud se někomu bude chtít doplňovat další údaje, tabulku v excelu mileráda přepošlu dál :grinning:
20. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Ano, Verča a Zuzka :slight_smile: a tabulku tedy aktualizujeme později :wink: díky za dosavadní organizaci!
20. bře 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejedu, můžete mě vymazat :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma popisovala stav srazu :grinning: synátor se těší :slight_smile: tatínek si klepe na hlavu :slight_smile:
20. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, přepiště si mě prosím na seznam "pod čarou", nemůžu teď 100%ně říct, jestli pojedeme. Řešíme teď zdravotní problémy a nevím jak se nám to podaří ukočírovat. Snad v průběhu měsíce budu vědět víc, teď bohužel ne a nechci blokovat místo :frowning2: Budu vás průběžně číst, jestli místo je (bude), případně bychom se připojili...
20. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě by to chtělo k těm jménům přiřadit fota a bude to dokonalý :grinning: rozhodně by se mi ten seznam učil lépe, takhle mi to asi moc nepůjde, ale něco si snad zapamatuju :astonished: jinak se mnou možná taky pojede synek Lukáš 8, zatím to vypadá že si ho manžel vezme s sebou do práce, ale nevím nevím. Tím že si beru auto tak by to pro ně bylo asi komplikované tak ještě uvidíme. :wink:
20. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tuxik to je škoda :frowning2:, ale je jasné, že zdravotní stav mimča je přednější...Já jsem se těšila, že tam Ondra bude mít kumpána...tak budu doufat, že se brzy vyzdravíte a vyjde to :wink:
20. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catri7 tak u nás je to stejné,Kačka se těší a chlap kroutí hlavou a klepe na čelo :grinning:
@winkys a taky je zajímavé,že už je napočítáno tolik maminek a na první stránce,jak jsme hlasovali,tak je nás tam jen deset :grinning: :wink:
@nahada82 hledáš kumpána?tak to je naše Kačka,od malinka se kámoší víc s klukama,jelikož je jediná holčička v rodině,jinak zatím samí kluci,takže si hraje s nima a zůstalo jí to i ve školce :wink:
21. bře 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity no holky už to totiž nelajkujou beztak :grinning:
@nahada82 podívej Nadi, jak už holky hnedle píšou "nejsem cholerik" (viz @veru600) :grinning: a určitě bych se pak doml. až v tom květnu, jak to zaktualizujeme :slight_smile: mě poveze manža a má docela velké auto, tak tam by se i dva kočárky vešly nějak, takže koho budeme mít někde po cestě, tak můžem nabrat, ale na domluvu času dost ještě :sunglasses:
@tuxik však uvidíte, jak bude, hlavně at jste zdraví! :slight_smile:
21. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 já koukala že máš stejně starého klučinu! :slight_smile: Uvidíme, jak se to vyvrbí....zaléčit AE chce prý čas a malej se pořád škrábe a v noci se mele a špatně spí, pobrekává, pořád ho mažu, je rudej snad na každém místě :-/ A v tomhle stavu si nelajznu s ním někam jet :frowning2: Proto říkám, dejte mě pod čáru a když to bude ok a některá maminka nebude moci, tak se moc rádi připojíme :slight_smile: Nebo při nejhorším jak psala @winkys nafukovačky to jistí :grinning:
22. bře 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 Ahoj holky, omlouvám se za tak pozdní odpověď. Týden jsem tady nebyla, pár dní jsme si pobyly s holkami v nemocnici. Od soboty jsme doma, ale bylo toho tolik, že jsem se sem vůbec nedostala. Ač se moc moc těším, tak mě přepište na seznam náhradníků. Nejsem teď schopná říct, zda 100% pojedeme a nechci tak zabírat místo někomu, kdo ví, že by určitě jel. Třeba se nám podaří, alespoň za vámi podívat. :slight_smile:
24. bře 2014 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já se moc omlouvám, že jsem nedala vědět dřív, ale byla jsem neplánovaně od minulé středy bez internetu. Grrrrrrrrrr! Tak doufám, že se s námi stále počítá :confounded: Marcela + Elen :slight_smile:
25. bře 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marses jasné, počítá :grinning:
25. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys - tak toto by měla být finální tabulka. Jen nevím jestli jsou holky "pod čarou" chronologicky, tak jak psaly :wink:
25. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@veru600 Mam dva mista volne takže pokud budeš chtit tak bych te mohla přibrat mam te po cesě:slight_smile:))
30. bře 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, koukám jestli je tu něco nového, nepotěším Pardubické jelikož dodávku máme prvních 14dní v červnu ve Francii...grrrrrrrrrrrrrr zrovna když já potřebuju:-/
2. dub 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hééééj, kam mám nahlásit, že jsem cholerik??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak jsem si docela důkladně pročítala tabulku a koukala jsem,že se tam neopakuje žádné jméno dvakrát,to je teda náhoda a těch jmen,to bude masakr :grinning: :wink: :dizzy_face: :grinning:
12. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeej,az ted jsem obevila ten sraz :unamused: :frowning2:
13. dub 2014 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Nevadí-Pardubické se jistě zařídí jinak a dorazí, že @osmacipce.? :wink: Přesto díky!!
13. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Zkus lampárnu na nádraží:grinning::grinning::grinning:
14. dub 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki To doufám:grinning:
14. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa héééj, co mi tím jako naznačuješ? Jakože si máme s Fildou ustlat na nádru v čekárně jo? :grinning:
14. dub 2014 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala To se u nás tak říká..:grinning: když má někdo nějaký neřešitelný nebo děěěsněěě důležitý problém, že si může jít stěžovat tak leda na lampárnu na nádraží:grinning::grinning:
14. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa tož to u nás na Hané slyším prvně :grinning:. Já jen, že zde padlo, že by se mělo doplnit do tabulky, kdo je cholerik :grinning:
14. dub 2014 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@charli123 no,můžeš bejt napsaná v tabulce pod čárou a uvidí se.A nebo jestli jsi četla celý tohle fórum,tak jsou i jiné možnosti na ubytování :wink:
14. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity uz to nebudu komplikovat :wink: :wink: treba bude jeste nekdy nejakej srazik :slight_smile:
14. dub 2014 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek