• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů já už se tak těším :grinning::grinning: ...a kdy už to budeeeee????
14. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@ditakl Lukáše vem sebou, to bude fajn:slight_smile:
16. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martaa No já ho budu uvolňovat už na začátku května na 3 dny tak nevím je v 1. a zase si říkám že to pro mně bude odpočinek jen s jedním. Na druhou stranu je mi ho líto ho nechat doma a obrat ho o dobrodružství s novými kamarády a tunou miminek :grinning:
16. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ditakl nojo to je fakt, tak uvidíš ještě je čas se rozmyslet, možná bych se spíš zeptala učitelky jak to vidí ona.
17. dub 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 no Nadi, holky pod čarou se určitě dohlásí jak byly, ale myslím, že je to dobře :slight_smile:
a Ali @ala_ala cholerici budou označení až na chatě, ať se ví, koho "nedráždit" :grinning:
21. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys :grinning: doufám, že nebudu muset chodit s cedulkou :grinning:. Nicméně můj synáček mě již víc než měsíc noc co noc učí být "necholerickou" :wink:
21. dub 2014 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ala_ala :grinning: to néé, to byla jen legranda :grinning: a máš pravdu, že děti nás naučí i sebekontrole :wink:
22. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys Já vím :wink:
23. dub 2014 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
takže za měsíc se uvidíme? no páni to nějak letí:grinning:
7. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@martaa no to uteče jako voda a za chvíli bude třeba balit kufry (a tašky a příkrmy a postýlky a kočárky) :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winkys tak si říkám, že v příštím týdnu pomalu začnu aktualizovat tabulku :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 taky to tak vidím :slight_smile: jsem zvědavá na tu konečnou účast :sunglasses:
8. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
už se nam to bliži:slight_smile:)))
12. kvě 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aktualizace účastníků - prosím opět o potvrzení, že účast i nadále platí. A aby ty zprávy byly i trochu užitečné, navrhuji napsat město, odkud pojedete a dopravní prostředek event. nabídnout volná místa v autě atd...
@winkys @martaa @kniki @katerinav @hanada @ullmannka22 @twity @ala_ala @katuska_01 @marses @chimny @osmacipce @ditakl @987andrea @catri7 @veru600

@winkys - jakmile mi potvrdí účast všechny holky, pak bychom event. mohly řešit náhradníky.

Jinak u sebe do tabulky přidávám místo odjezdu Otrokovice, s největší pravděpodobností pojedu vlakem (přes Brno) do Žďáru. Takže pokud se někdo také chystá jet také vlakem přes Brno, bylo by super se potkat třeba již v Brně a dál cestovat společně...Měl nás vézt manžel, ale asi bude měnit práci, takže nebude mít dovolenou, tak to budeme muset zvládnout sami...aspoň bude legrace :grinning:
12. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@nahada82 Potvrzuji účast, jedu z Brna autem, přítel mě přiveze a zase odveze, protože beru dvě děti, místo už není :frowning2:
12. kvě 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 Potvrzuji účast :slight_smile: synátor se nemůže dočkat :slight_smile: Jedeme autem přes Žďár. :slight_smile:
12. kvě 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 Pokud se neschumelí něco zásadního, tak jedeme. Jedu autem z Týniště nad Orlicí. Mám pick up, takže nikoho nesvezu, ale můžu posloužit k převozu zavazadel nebo kočárků od vlaku či autobusu.
12. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Potvrzuji s klukama účast a jedeme z Milovic-Boží Dar autem :slight_smile: Klidně bych někoho vzala, ale budu mít místo jen u spolujezdce :slight_smile: Už se moc těšíme :wink:
12. kvě 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky jedeme a mooooc se těšíme :slight_smile: Pojedeme od Nymburka.@hanada můžem jet za vámi?Jinač bych asi nedojela :slight_smile:
12. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nahada82 zdarec palec :slight_smile:. Tak já taky potvrzuji účast. Pokud bude vše ok, tak pojedeme z Prostějova větším autem jen já s Filípkem. Jedno místo pro maminku a prcka bych určitě měla, možná i pro dva :slight_smile:. Pojedeme autem přes Brno a Žďár. Taky se moc těšíme a doufáme pro dobro nás všech, že budeme mít to spaní už upravené safra
12. kvě 2014 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Taky potvrzujeme účast :wink: A pokud se nedomluvím s manželem nebo @osmacipce, jedu busem z Pardubic s přestupní stanicí Žďár :slight_smile:
12. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak JA jedu z haviřova a mam 2 mista volna takže koho mam po cestě mužu přibrat.Jo a jedu se trema detma:slight_smile:))
12. kvě 2014 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@winkys a ty bys nechtela přibrat pojedu skoro kolem opavy:slight_smile:))
12. kvě 2014 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, děkuju za nabídku Andy @987andrea, já už jsem domluvená s chotěm, nechci být na nikom závislá, jelikož budu zřejmě přebírat chatu atd., tak at jsem trošku flexibilní :sunglasses: Jinak tedy do tabulky Opava, pojedeme zřejmě na Fulnek, po dálnici až do Mohelnice a pak Mor.Třebová, Svitavy, Polička, takže kdyby byl někdo po cestě, tak budem mít 2místa (a snad i místo v kufru) :grinning: :grinning:
a udělala bych to, jak píšeš Nadi @nahada82 :slight_smile:
ještě by to chtělo kolonku "jak kdo spí" :grinning: hlásím že nechrápu a Bet chodí spát před 19 :grinning: :grinning:
12. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys hlásím se, že kolonko kdo s kým spí nemusím ani vyplňovat. Je mi to trapné děvčata, ale u nás to bude na vlastní riziko :confounded:
12. kvě 2014 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@katerinav no jasně určitě se můžeme domluvit a jet za sebou :wink:
12. kvě 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanada jé to budeš zlatá :slight_smile: ty jsi taková cestovatelka :slight_smile: já sice jezdim,ale takhle daleko do neznáma ne.No a s navigací je to marné. Až naplánuješ trasu,tam mi dej vědět,abych se psychicky připravila :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ala_ala :grinning: Ali, já myslím, že ani u nás to nebude růžové jako doma :slight_smile: kdo ví, jak budou děti reagovat na - jiné prostředí, plno "cizích" maminek, miminek, dětí.... bud padnou únavou a novými zážitky, nebo budou ječet a pak padnou do postele taky únavou... nějak se to zvládne, nic se neboj :sunglasses:
12. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys jasný, že se to nějak zvládne. Já jen dle zkušenosti teď s těma Beskydama...ve vedlejším pokoji byla rodina s malou holčičkou a paní byla z toho Fildového řevu vyřízená. Byla to zdravotní sestřička a bylo jí ho hrozně líto jak řval, že prý ho musí něco trápit. Tak to bylo takový nepřijemný, že jsme obtěžovali :-/
12. kvě 2014 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@katerinav si piš, nastavím to do navigace a stejně cesta vede skoro do Nymburka, tak se dohodneme kde se sejdeme a pojedeme pak spolu :wink:
12. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek