• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@ala_ala u nás to spaní taky neni žádná sláva,takže buď v klidu :slight_smile: vůbec si nedokážu představit, jak budem uspávat ty naše prďolky.U nás je vždy řev,takže stopro někoho probudíme :frowning2: no beru energeťáky :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav já energeťáky nemůžu - kojím :grinning:. Já si spíš asi vezmu basu piv a několik litrů vína, abychom oba spali :grinning:. Kdybych věděla, že bude kam zavěsit hacku, rozhodně bych ji vzala sebou :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my s tím pořád počítáme.Pojedeme z Červeného Ujezda,Praha Západ,to asi nejede nikdo tenhle směr...Jinak bych i někoho vzala ale jsem takový řidič na tachometru v očích smrt:slight_smile:Jinak Kubík chodí spát po 7,budí se tak 4 x v noci,ale jeste jsme nikde nebyli tak nevim jak bude spát tam ( počítám ze hůř:slight_smile:
13. kvě 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no já jsem tele,vždyď ja taky kojim :grinning: no to by dopadlo.Vůbec mi to nedošlo.Takže pívo,víno to jistí.Ikdyž radši ani to ne,dám jedno a jsem pod stolem :slight_smile: ještě budete mít Viktorku na krku :grinning:
13. kvě 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav to jo, taky to teď tak mám s tím alkoholem. Dám si dvojku a motá se mi hlava :grinning:. Jinak teda musím uznat, že Fildovi se v cizím prostředí spinkává lépe, tak budem doufat :slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala to je jasný, je to takové, že člověk nechce obtěžovat a přitom třeba nic nezmůžeš.... nejvíc se mi líbila sestřička v porodnici, když jsem jí říkala, že malá pořád brečí a ona mi řekla "jojo, miminka brečí a někdy i pro nic za nic, ale nebojte, ona jednou přestane a usne - vždycky nakonec usne" :slight_smile: tak to jsem si pak říkala pokaždé, jak už byly síly na dně a co se stalo? fakt usla :grinning: :grinning: a my to všechny zvládneme, jsme holky šikovné :sunglasses:
13. kvě 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ala_ala já bych to neřešila, myslím, že Filda nebude jediný nespavec :grinning: Amálka mi krásně spala do 3. měsíce, ale od té doby spí jen se mnou, musím ji držet, takže to stejně vidím tak, že bude spát někde v kočárku nebo ji budu mít na sobě v Manduce. Navíc si myslím, že maminky toho stejně moc nenaspí, děti to dospí v kočárkách přes den (možná :grinning:)..ty dvě noci se to nějak zvládne..
@winkys jak to vidíš ve středu s časem odjezdu (já jen event. kdyby mě vezl manžel, tak jak to naplánovat). V to pondělí tam bylo psáno příjezd od 15 hodin, ale odjezd ve středu kdykoliv. Jen asi předpokládám, že se chata bude zase předávat.
13. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 jojo taky si to tak říkám, že děcka budou určitě víc vyspaní jak my, ale ty dvě noci to v poho s vzájemnou podporou zvládneme :slight_smile:
13. kvě 2014 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Ahojky,pokud nám do toho něco důležitého nevleze,tak jedééém a už se móóóc těšíme :dizzy_face: No a jelikož to mám kousek za barákem,tak bych mohla ve Žďáře na nádraží vzít třeba zavazadla a možná i tu jednu mamču s jedním dítkem.Ono,každej osobák by měl být pro 5lidí,tak by jsme se měli vejít :wink: No a snad někoho nerozlobím,ale my chodíme spát v 19.30-20hod. a spíme celou noc až do cca.6-7hod. :slight_smile: Ale ty dvě noci snad nějak přežijem a hlavně,aby jsme si to hezky všichni užili :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Potvrzujeme s Gábinkou účast, že jedeme! Máme sice to pondělí plavání, ale to si přehodíme na jindy. Pojedu autem, trasa Pardubice-Havlíčkův Brod-Herálec. Mám trochu obavu jak to zvládnu. Kdyby někdo jel tímto směrem, nebo někde na nás počkal, tak bych se vůbec nezlobila. Jelikož mám auto hatchback, tak bych mohla vzít jedině maminu s mimčem, ale další kočárek už do auta nedám. :frowning2: Jinak Gábi chodí spát kolem té 20h, budí se kolem 1h. Jinak se moc těšíme až Vás všechny osobně poznáme!
13. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 no v to pondělí tam pofičím na těch 15, ještě se budu domlouvat s tím majitelem :slight_smile: a tu středu, no já bych to viděla kolem poledne... co? At se ráno v klidu nasnídáme, pobalíme, vstřebáme zážitky :sunglasses: mě poveze manža a taky mě bude ve středu vyzvedávat, je mu to jedno v kolik, ale máme to domů tak 3hodky určitě, tak zas at nedojedem někdy večer. Defacto by bylo fajn domluvit se trošku i tady, počítám s tím, že ten majitel bude chtít vědět aspon přibližně, v kolik budem v tu středu předávat :slight_smile: no a navíc při předání se bude teprve platit spotřeba energií :sunglasses: já už se těšííím :dizzy_face:
13. kvě 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak sem tak "googlila" svojí trasu a málem bych dojela do toho druhého Herálce :grinning: No každopádně už sem zmapovala trasu do toho "našeho" a přistanu někde veprostřed vesnice...jelikož je to ještě cca 2km k chatě, chtěla bych se zeptat zda by mi někdo nedal potom na sebe tel. číslo kdyby se projevil můj orientační nesmysl.? :grinning: Čas přistání hlásím(pokud vše půjde jak má) v 15:21,ale s odletem to je složitější. :-/ Nevim kdo píše ty trasy autobusů.ale budeme muset odjet už v 7hod. ráno :frowning2: Je to totiž jedinej přijatelnej spoj při kterým nemusím s kočárkem x krát přestupovat a nebo hodinu čekat na zastávkách. Takže bych vám tam penízky na energie nechala a nebo dodatečně poslala přes účet...Tož tolik komplikovaně z Pardubicka :grinning:
14. kvě 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki A nechceš,abych tě vyzvedla na nádru ve ZR?Jakej budeš mít kočár?Já asi budu na ty dva dny brát golfky,takže by se mě tam ještě jeden vešel :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím taky jedu :slight_smile: z Českých Budějovic přes J.Hradec , Pelhřimov, Havl. Brod. Nejspíš sama s prckem druhej zůstane asi s tátou doma takže asi místo mít budu, jen z tohodle směru jsem asi sama :slight_smile: .
14. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity Tyjo to seš moc hodná :slight_smile: Jen nevim jak to udělat bez autosedačky? Tu už sebou fakt neutáhnu :grinning: A kočárek máme stále korbu-je v plánu v ní i nocovat místo postýlky. Každopádně mi navazuje ve Žďáru po max. 10minutách bus směr Herálec takže by to snad neměl být problém...Určitě nějak docestuju :grinning:
14. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 Tak já jsem to dnes probírala doma a bohužel se nám to kvůli neplánovaným výdajům vůbec nehodí :frowning2: Strašně mě to štve, protože jsme Vás všechny moc chtěla vidět a asi to obrečííím :frowning2: takže mé místo je volné. A snad příště už pojedu. Hlavně tam holky foťte ať vidím o co jsme přišla :frowning2:
14. kvě 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuska_01 to je škoda, kdyby ses přeci jen ještě rozmyslela, tak dej vědět :wink: Ale plně to chápu, u nás teď máme také nějaké výdaje navíc a celkově s rodičákem to není žádné terno, naštěstí mám rezervu, co mi naši dali na Vánoce, takže využiji tu :grinning:
15. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys tak zatím mám potvrzeno 15 maminek (jen @martaa se neozvala, ale ta počítám jede, co? :grinning:). Máme tam 4 náhradníky - mám se jich ptát?
20. kvě 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 myslím, že @martaa určitě jede (teda alespon předpokládám - navrhovatelka srazu) :slight_smile: ale nevím, co s těmi náhradníky... jak to je ted takové divoké s tím spaním těch našich prďolků, tak nevím, jestli nebude lepší radši míň a míň maminek v jednom pokoji, co myslíš ty? :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys no já právě moc nevím, asi bych to také nechala jak to je.
A zeptala bych se @tuxik @blajik @bzunda a @fly80 jestli by měly zájem, kdyby se ještě uvolnilo nějaké místo?
20. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už jsem se srazem nepočítala a máme toho na červen docela hodně, tak přenechám volné místo někomu jinému. Každopádně si to užijte a nezapomeňte fotit, ať z toho my ostatní taky něco máme :wink:
20. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 díky. já nemůžu, ač bych vás holky tak ráda viděla. každopádně si to mooooc užijte, budeme na vás myslet.
20. kvě 2014 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82 jojo, necháme to tak a uvidíme :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim o odkaz na tu chatu chtela jsem se kouknout ale nemužu najit.
20. kvě 2014 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2014 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 holky já s prckama bohužel nepojedu, i když bych moc ráda, ale mám problém s dopravou :frowning2: moc moc si to tam užijte a těším se na zprávičky a fotečky a doufám, že ještě nějaký sraz bude :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jedu určitě, jen mám poslední týden trochu potíže s připojením k netu tak nestíhám reagovat:slight_smile:
20. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blajik A copak nemate se hjak dostat.JA bych mohla jet pře Novy jičin pokud byste chtela přibrat
22. kvě 2014 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@987andrea ráda bych, ale zabereme s holkami celé auto :grinning: navíc přes den neusnou jinde než v kočárku, takže bychom se asi do auta nenaskládaly. Řešila jsem to s bráchou, že by mi půjčil auto, když moje teď nemám, ale celý problém vyřešil náš doktor. 10.6. jdeme na kontrolní odběry krve :frowning2:
23. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek