• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Už se to holky blíží :slight_smile: Nemůžem se s Viktorkou dočkat. Snad nám výjde počasí. Mohlo by být na bazének :slight_smile: Přemýšlela jsem,že bych zajela do Teska koupit ten dvoumetrový,byla by sranda je tam všechny pěkně naskládat :grinning: no mohli by se tam vejít :grinning: no a přinejhoršim by to posloužilo jako ohrádka pro malý rošťáky :wink:
26. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak holky,předtím jsem si nějak neuvědomila,když jsem nabízela odvoz z nádraží ze ZR,jelikož by jste museli táhnout sebou ještě autosedačku :unamused: Ale každopádně se nabízím aspoň na odvoz zavazadel,abych někomu ulehčila co @kniki nebo kdo ještě pojede vlakem nebo autobusem s přestupem v ZR?Tak dejte kdyžtak vědět,ju :wink:
27. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Můžu se zeptat, jak cenově cca bude vycházet pronájem chaty na jednu maminku?
27. kvě 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marses je nás 15 maminek, cena za chatu je 8000 + energie @winkys - budeš to rozpočítávat na maminky, nebo i na starší dítka? Dnes sem dám konečně tu tabulku :wink:
27. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 15?Já počítala 16,tak nevím,koho jsem počítala navíc?A já myslela,že se to bude rozpočítávat klasicky na maminky,nebo je to jinak?
27. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity v tabulce mám 15 :grinning: Já ji sem večer dám.. Ohledně peněz - já také myslím, že to bude na maminky :wink: Ale proto se Terky ptám, jestli to třeba neplánuje jinak...
27. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 @twity @marses ahoj holky, určitě rozpočítání jen na maminky - tedy dospělé osoby :slight_smile: a já mám taky napsáno 15 :grinning: Marci, vychází to nějakých 530,- na maminku (tedy při počtu 15maminek) + ta energie, vůbec nemám ale představu kolik to bude, tipla bych si ale, že do těch 600,- za maminku to tak nějak vyjde :wink:
27. kvě 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak konečně finální tabulka...jen teda ty poznámky jsou orientační, jak tu kdo psal :grinning: Je nás tedy 15 a kdyby měla @tuxik zájem, tak by se určitě vešla :grinning:
27. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nahada82 no krásně jsi to připravila Nadi :wink:
27. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82
@winkys Díky holky.
27. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 super.Je to pěkně udělane.A ja ma 2 mista volne:slight_smile:
28. kvě 2014 v 06:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej pst děvčata a jak to uděláme s jídlem? Filípka neřeším. Tomu nachystám sebou a vezmu i něco kupovaného. Ale co pro nás? Budeme si sebou brát každá nějaké potraviny a vařit si tam či ohřívat nějaké polotovary? Asi jo, že? Jak jinak...
28. kvě 2014 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala taky jsem nad tím uvažovala :slight_smile: kluci jsou zvyklí na vařené, takže si to budu muset zavařit, kupované by mi nejedli... a pro nás? Vím, že holky psaly že večer by se něco udělalo třeba na ohni nebo nějaká grilovačka, přes den prý do hospůdky na oběd (to nevím sice jak se tam všechny s tou naší školkou vlezem :slight_smile: ), jinak nevím... moc si nedokážu představit jak si tam vaříme :slight_smile:
28. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala
@hanada Taky jsem nad tím jídlem přemýšlela. Večer by mohla být grilovačka, případně opéct nějaký špekáček. Ale co oběd? Nedokážu si představit jak ta naše tlupa přepadně nějakou hospodu. :grinning: Jinak doufám, že se do té doby nic nevyvrbí, protože se už moc těším! :wink:
28. kvě 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osmacipce vidím to tak na nějaký namazaný chleba asi nejspíš a večer grilovačka nebo ten oheň :slight_smile:
28. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Chleba to jistí, nebo případně krabičky připravené z domova. :slight_smile: Snad tam není jen jedna lednice!
28. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@osmacipce
@hanada lednice jsou tam naštěstí dvě - už jsem se dívala :grinning:. Ale máte pravdu. Grilovačka by byla asi nejlepší (špekáček už jsem neměla ani nepamatuji :slight_smile:) a přes ten den to bude asi takový odbývání se :slight_smile:. Taky si nedovedu představit, jak tam klohníme a na zahrádkách v hospodách asi opravdu tolik místa mít nebudou :slight_smile:. Já každopádně upeču aspoň dva pizza chleby, ať máme co "zobat" :grinning:
28. kvě 2014 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ala_ala To vypadá krásně! Já něco upeču sladkého na zub, ať si máme čím obalit nervy, pokud naše dítka budou zlobit. :sunglasses:
28. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. kvě 2014 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada @ala_ala @osmacipce taky jsem tady chtěla probrat i to jídlo a myslím, že jak píšete, tak je to nejlepší. Večer dáme opékajdu a přes den se něco zdlábne :slight_smile:
28. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
TAky si myslim že to je dobry napad.:slight_smile:))A jak stihnu tak aspon neco upeču ke kavě:slight_smile:))
28. kvě 2014 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jooo ta představa přepadení nějaké restauračky mě taky trochu děsí :grinning: Takže špekáčky a řízky z domova to jistí...ČEŠI... :grinning:
28. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
S tím jídlem bych to asi tak nějak viděla zásoby z domu,v té restauračce by to bylo docela sranda,asi by na nás koukali,co se to děje,takovej harém :grinning: :wink: Co myslíte?Nebo by někdo chtěl a troufl by si něco uvařit pro takovej zájezd? :grinning:
29. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity ta brdo tak ja bych neuvařila pro tolik lidi to bych nedala
29. kvě 2014 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem málem holky jela do úplně jinýho Herálce! :grinning: Ještě, že si prohlížím stránky chaty a kouknu na mapu. Já chtěla jet do Herálce u H. Brodu. :grinning: Takhle je to pro mě ještě blíž, snad podle map docestujeme. Můj orientační smysl někdy pokulhává...
29. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No já bych teda taky nevařila :grinning: A jinak bych se asi té restaurace až tak nebála, našla jsem tento hotel http://www.hotelzakovahora.cz/index.php?lang=cz&page=gastronomie a tam třeba ta terasa by byla zajímavá :wink: . Ale zase je fakt, že nevím, jak jsou na tom ostatní dětičky a jestli chtějí být v kočárku a taky to začínají být pěkní rarášci, takže přeci jen asi bude jistější se zdržovat v okolí chalupy :grinning:
29. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nahada82 héééj,ty jsi mě ten nápad ukradla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zrovna jsme se o tom hotelu bavili s manžou.Ono,teda nevím jak kdo chce v tu středu odjíždět domů,ale ten oběd bude nejaktuálnější asi v úterý,jelikož v pondělí tam budem dojíždět až po obědě a ve středu nevím jak to bude.Takže myslím,že ten jeden oběd by jsme mohli vyřešit tou restaurací.A kdyby byly všechny pro,tak kdyžtak brnknem,aby s námi počítali,ale jinak tam je místa dost a vešli by jsme se :wink:
29. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ala_ala takový chutě po práci mi tu děláš :grinning: No tak jestli každá něco pečeme, tak máme o jídlo postaráno :grinning:
29. kvě 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kniki s těma řízkama :grinning: :grinning:
@twity @nahada82 @987andrea @ala_ala a holky, uvidíme, jak to vůbec budou mít prckové, počítám s tím, že at budu jíst v chatě, nebo v rest., tak budu mít Bety nasomrovanou na klíně, takže je to vlastně docela jedno :grinning: :grinning: a pozor! Včera jsem měli první ukázkový večer typu "nebudu spát mamko, budu tady radši ječet jako siréna až do půl 10" :rolling_eyes: tak možná radím špunty do uší pro ty, co mají spavé děti od brzkých večerních hodin až do rána :grinning:
29. kvě 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winkys jojo, to už mě taky napadlo, že by to nebylo od věci pořídit :grinning:. Jen kdyby mi ty špunty v těch uších tak nezavazely :grinning:. No já si taky myslím, že nejlepší bude se domluvit na místě. Jako já bych si klidně troufla uvařit pro 15 lidí. Na chatě už jsem vařila, ale to by musely být tak akorát boloňské špagety - toho umím udělat fakt hromadu :grinning:
29. kvě 2014 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek