• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
Posp. Tka bavila som sa s martinom a ona je za. tak mi budeme v Brne okolo 11.30. Nevies poradit niekde dobre miesto na parkovanie? vobec netusim kde mam zaparkovat. dik
21. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak - ja je nosila cele mladi (asi do 21 let :slight_smile:))) - ale pravda je ze podle prestizek poznas nadrazaka :grinning: :grinning: teda aspon tady to vzdycky plati

devcata - hlavne si nezapomente jednotne pozdavaci znameni: VELKE BRISKO :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,
v kolik budete zítra na místě????
Přemýšlím že bych už za vámi dojela zítra, ať nemusím v sobotu brzo vstávat.
21. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno tak den D se blíží :grinning:

Akte počítám, že my s pražskou sekcí budeme na místě asi nejdřív tzn. cca okolo půl druhé a počkáme nejspíš na penzionové zahrádce, ne holky? Pošlu ti na mě mob. kdyby něco :wink:

Holky pražandy, tak jsem to vymyslela: vy dvě se sejděte jak se domluvíte a běžte normálně do vlaku do Žďáru (počítám, že je to Brňák) najděte fleky a sedněte a napište mi sms v kterým vagonu od mašiny sedíte a v kterém kupé a já už si vás najdu - počítám, že vlak bude docela nacvaklej, tak ať se nějak nezdržujeme a sedneme si, ok? Kdyby náhodou (jsem si jista, že téměř hypoteticky) došlo k tomu, že bude mít vlak zpoždění a nestihla bych to, tak jeďte - já si pro jistotu najdu další spoj a dorazím, kdybych se sekla ve Žďáru tak poprosím Ww jestli by pro mě nepřijela nebo se prostě nějak dopravím (mám tel na Posp, tak bych volala jí) - kdyby k tomuhle došlo budu vás hned informovat :wink:

Kočando a Petro kdy zhruba dorazíte vy?

No nic moc času dnes nemám, ale průběžně se tu přes den budu zjevovat :wink:
21. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
akte: kdyz to dobre pujde, tak nase skupina je zitra v pul druhe na miste. :wink:
21. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acha, my dorazíme později. V 16:31 bych měla dojet do Svitav, kde by na mě měla Kočanda čekat a jak daleko to pak je do toho penzionu nevím.

Teď jdu dát dohromady, co že vlastně budu brát s sebou ať vím jak velký batoh vyhrabat ze skříně :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženský a je to v PRDELI :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ten vlak co s ním mám přijet, tak má skutečně výluku a na nějakých 70% ten Brňák na náš vlak nepočká :pensive: :pensive: takže to vidím, že pojedu až v těch 11:56 z Phy a do Cikháje dorazím v 15:11 :angry:
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zkusila bych to stihnout, z toho našeho bych už vylezla na nádru ve Vršovicích a přilezla k vám zase ve Vršovicích, tím se ta naděje, že to stihnu zvyšuje :wink:
21. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no achal ty mas stastie ako vidim :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka zrazu moja veduca je wwcko..takze jak povie ona tak je..tak ja sa ani nemusim vyjadrovat.. :grinning:
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha: no a co kdyz teda pojedeme vsechny az v 11:56? Stejne bysme tam byly prvni....
21. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon bych se konecne vyspala....v kolik muzes byt bezpecne v Praze? Mohly bysme se sejit driv, at tam sama necekas...
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen já tu výluku nedám, je to hodinová cesta busem jsem teď zjistila a to prostě nezvládnu :frowning2: takže pojedete s emou samy, já pojedu přes Brno :pensive: Emče jsem to teď psala ach jo
21. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak, takze pojedes uplne jinou trasu, aha... no jasny, chapu...a v kolik asi budes na miste? Rikam si, jestli bysme stejne nejeli az v tech 11:56 protoze ostatni prijedou pozdeji
21. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha: a to bude asi i vyluka zpet, ne? Nebo ne?
21. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že bude, ale to pojedu z Prahy autem, tak je mi to buřt :wink:
21. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, tehudemence pracuje
21. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik teda budes asi na miste?
21. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo nevim, ještě jsem se se slovensko-brněnskou sekcí nespojila :wink:
21. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic kočky jdu vypravit manžela (jede na koncert někam) a pak chystat si věci budu později :wink:
21. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze my ratam odchadzame z brana tak okolo druhej .. na tych mapach co mi ddala wwcko odkaz pisali ze je to 86km od cikhaja a ze trva cesta hodinu 28 minut..tak ja si teda myslim ze tam budeme skorej..ale zhruba asi takto..

tak achal ty teda daj vediet potom ci pojdes s nami z brna a ja s posp by sme ti sli naproti alebo budes stihat ten neskorsi vlak ktorym pojde ema s kasenkou pretoze zistili ze im ten neskorsi vyhovuje viac :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže asi mezi 15-16 hod. v Cikháji?????
21. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
natali: pospec psala, ze to bere pres Brno, viz výše, 10:36
21. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kukam ze jaka pospec.. myslis achal..
21. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klasika = my jsme s Pospec asi jedna a ta samá jak si nás furt někdo plete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej viem len som nevedela ci myslela aj tu vasu neskorsiu variantu :slight_smile: tak my sme s nou ratali aj predtym ze ide s nami :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis no joooo... jasne, ze acha!
Doufam, ze vam je jasny, ze sedim v praci a hovno, pardon, delam! :confused:
21. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne vy dve pripadate ze ste si hrozne sadli a ze ste totalne kamosky a poznate sa uz xy rokov.. teda to tak uplne vyzera .. tak mozno si vas preto pletieme :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja nevidim, co si ta achal bere:grinning:
nevadi:grinning:
achal a ten vlak ve 12 nestihas?
21. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek