Sejděme se
pospecka
14. bře 2009

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
wwcko
21. kvě 2009
Posp. Tka bavila som sa s martinom a ona je za. tak mi budeme v Brne okolo 11.30. Nevies poradit niekde dobre miesto na parkovanie? vobec netusim kde mam zaparkovat. dik
kocanda2009
21. kvě 2009
presne tak - ja je nosila cele mladi (asi do 21 let 🙂))) - ale pravda je ze podle prestizek poznas nadrazaka 😃 😃 teda aspon tady to vzdycky plati

devcata - hlavne si nezapomente jednotne pozdavaci znameni: VELKE BRISKO 😃 😃
aktekram
21. kvě 2009
Ahojky těhulky,
v kolik budete zítra na místě????
Přemýšlím že bych už za vámi dojela zítra, ať nemusím v sobotu brzo vstávat.
achalteke
21. kvě 2009
Dobrá ráno tak den D se blíží 😃

Akte počítám, že my s pražskou sekcí budeme na místě asi nejdřív tzn. cca okolo půl druhé a počkáme nejspíš na penzionové zahrádce, ne holky? Pošlu ti na mě mob. kdyby něco 😉

Holky pražandy, tak jsem to vymyslela: vy dvě se sejděte jak se domluvíte a běžte normálně do vlaku do Žďáru (počítám, že je to Brňák) najděte fleky a sedněte a napište mi sms v kterým vagonu od mašiny sedíte a v kterém kupé a já už si vás najdu - počítám, že vlak bude docela nacvaklej, tak ať se nějak nezdržujeme a sedneme si, ok? Kdyby náhodou (jsem si jista, že téměř hypoteticky) došlo k tomu, že bude mít vlak zpoždění a nestihla bych to, tak jeďte - já si pro jistotu najdu další spoj a dorazím, kdybych se sekla ve Žďáru tak poprosím Ww jestli by pro mě nepřijela nebo se prostě nějak dopravím (mám tel na Posp, tak bych volala jí) - kdyby k tomuhle došlo budu vás hned informovat 😉

Kočando a Petro kdy zhruba dorazíte vy?

No nic moc času dnes nemám, ale průběžně se tu přes den budu zjevovat 😉
kasenka228
21. kvě 2009
akte: kdyz to dobre pujde, tak nase skupina je zitra v pul druhe na miste. 😉
petrajurinova
21. kvě 2009
Acha, my dorazíme později. V 16:31 bych měla dojet do Svitav, kde by na mě měla Kočanda čekat a jak daleko to pak je do toho penzionu nevím.

Teď jdu dát dohromady, co že vlastně budu brát s sebou ať vím jak velký batoh vyhrabat ze skříně :-N
achalteke
21. kvě 2009
Tak ženský a je to v PRDELI |-| |-| |-| |-| |-| ten vlak co s ním mám přijet, tak má skutečně výluku a na nějakých 70% ten Brňák na náš vlak nepočká |-| |-| takže to vidím, že pojedu až v těch 11:56 z Phy a do Cikháje dorazím v 15:11 ]-(
achalteke
21. kvě 2009
ale zkusila bych to stihnout, z toho našeho bych už vylezla na nádru ve Vršovicích a přilezla k vám zase ve Vršovicích, tím se ta naděje, že to stihnu zvyšuje 😉
natali1401
21. kvě 2009
no achal ty mas stastie ako vidim 🙂
natali1401
21. kvě 2009
co sa tyka zrazu moja veduca je wwcko..takze jak povie ona tak je..tak ja sa ani nemusim vyjadrovat.. 😃
kasenka228
21. kvě 2009
acha: no a co kdyz teda pojedeme vsechny az v 11:56? Stejne bysme tam byly prvni....
kasenka228
21. kvě 2009
aspon bych se konecne vyspala....v kolik muzes byt bezpecne v Praze? Mohly bysme se sejit driv, at tam sama necekas...
achalteke
21. kvě 2009
kasen já tu výluku nedám, je to hodinová cesta busem jsem teď zjistila a to prostě nezvládnu 😞 takže pojedete s emou samy, já pojedu přes Brno |-| Emče jsem to teď psala ach jo
kasenka228
21. kvě 2009
jo tak, takze pojedes uplne jinou trasu, aha... no jasny, chapu...a v kolik asi budes na miste? Rikam si, jestli bysme stejne nejeli az v tech 11:56 protoze ostatni prijedou pozdeji
kasenka228
21. kvě 2009
acha: a to bude asi i vyluka zpet, ne? Nebo ne?
achalteke
21. kvě 2009
jasně že bude, ale to pojedu z Prahy autem, tak je mi to buřt 😉
kasenka228
21. kvě 2009
a jo, tehudemence pracuje
kasenka228
21. kvě 2009
a v kolik teda budes asi na miste?
achalteke
21. kvě 2009
ty jo nevim, ještě jsem se se slovensko-brněnskou sekcí nespojila 😉
achalteke
21. kvě 2009
nic kočky jdu vypravit manžela (jede na koncert někam) a pak chystat si věci budu později 😉
natali1401
21. kvě 2009
takze my ratam odchadzame z brana tak okolo druhej .. na tych mapach co mi ddala wwcko odkaz pisali ze je to 86km od cikhaja a ze trva cesta hodinu 28 minut..tak ja si teda myslim ze tam budeme skorej..ale zhruba asi takto..

tak achal ty teda daj vediet potom ci pojdes s nami z brna a ja s posp by sme ti sli naproti alebo budes stihat ten neskorsi vlak ktorym pojde ema s kasenkou pretoze zistili ze im ten neskorsi vyhovuje viac 🙂
aktekram
21. kvě 2009
Takže asi mezi 15-16 hod. v Cikháji?????
natali1401
21. kvě 2009
jj 🙂
kasenka228
21. kvě 2009
natali: pospec psala, ze to bere pres Brno, viz výše, 1😇6
natali1401
21. kvě 2009
ja kukam ze jaka pospec.. myslis achal..
achalteke
21. kvě 2009
no klasika = my jsme s Pospec asi jedna a ta samá jak si nás furt někdo plete 😃 😃 😃 😃 😃
natali1401
21. kvě 2009
hej hej viem len som nevedela ci myslela aj tu vasu neskorsiu variantu 🙂 tak my sme s nou ratali aj predtym ze ide s nami 🙂
kasenka228
21. kvě 2009
jezis no joooo... jasne, ze acha!
Doufam, ze vam je jasny, ze sedim v praci a hovno, pardon, delam! =-)
natali1401
21. kvě 2009
mne vy dve pripadate ze ste si hrozne sadli a ze ste totalne kamosky a poznate sa uz xy rokov.. teda to tak uplne vyzera .. tak mozno si vas preto pletieme 🙂
emamamamu
21. kvě 2009
no tak ja nevidim, co si ta achal bere😃
nevadi😃
achal a ten vlak ve 12 nestihas?