• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
Holky, a vy tahnete vetsi mnozstvi jidla? Anebo si neco koupite az tam? Se mi nechce to vlacet vlakem a taky nevim, jestli bude jeste trochu mista v te vasi lednicce.
21. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukam, ze ten nas pokoj asi taky bude mit lednicku, no ale stejne, tahnou se mi jidlo nechce...
21. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
né kasen já nevezu nic, ale cestou si něco koupím na mls :wink:
autor
kasenka: já beru jen nějaký koki-yna, jinak nic. Tak co se týká mě, tak moje třetina ledničky bude nejspíš prázdná. :grinning: Kdyžtak koupím tam i obec s 200 obyvateli musím mít nějakej kšeftík. :slight_smile:
autor
acha: ty ještě nespíš? Tak si představ, že Tě nějaká paní na aukru přeplatila. :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
che che teď sem ti to psala do IPka :wink:
21. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec: a co je koki-yna???? :confused:
21. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš, já ještě furt balím, ale koukla jsem na mail a šup. Tak mám dilema, jestli si vzít sandály co jsem neměla několik let na nohách, ale pamatuju si, že byly bez problémový anebo pantofle. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koki-yna, jsou kokina (bombóny), ale já nevím jaký i/y. :sweat_smile: Nebo jsou to boNboný? :sweat_smile: :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to bonbony :slight_smile: Prave jsem nabalila 3 cokosky a dalsi laskominy...
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi divny, ze se tu dneska nezastavila Kocanda a snad ani Petra - ty maji prece taky jet :fearful:
21. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bonbony, já jsem tu druhou variantu nchtěla napsat bonbóny a ne bonboný. :sweat_smile: Laskominy nakoupím na místě nebo zítra podle místa co mi zbyde v baťohu. :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kocandě zlobí PC, tak možná proto. Adresu mají, tak se snad neztratí. :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak tomu nemuzu uverit, ze fakt jedem... a podle toho to vypada... stale nezabaleno.... jdu na to....
21. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, nemate nektera z vas nejaky mininozik? Ja si tam budu potrebovat prepulit prasek a nemam cim... no ledaze bych je rozpulila uz doma...
21. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka: jdu ho najít a vezmu, ale mám jen rybičku. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec dik, ale ja je uz prepulila a nasypala do pytlicku :slight_smile:
No ale vzit ji muzes, muze se hodit....
21. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som teraz dosla domov :angry:
21. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak rybička už je v batohu. :grinning: Dala jsem se ještě do žehlení, ale ... no nějak na to nevidím, tak se děsím jak to bude vypadat. :sweat_smile: Tak raději končím. :grinning: Jo a sbaleno ještě nemám. :pensive: :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natali: no tak to je bezva. :confounded: Brr, já teprv balím, ale ... zas budu mít krámy navíc a něco mi bude chybět. :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som sa este ani nezacala balit. Som strasne unavena tak idem spat a rano pobalim.... tak baby zajtra sa vidime :wink:
21. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: neutíkej, v kolik cca mám být na tom moraváku???????????
21. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nahazela na hromadu a rano to strcim do batohu... na sebe si neberu skoro nic, ale dohromady je to hromada zbytecnejch kramu....
21. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posp tak ja ratam ze okolo desiatej vyrazime, tak hodka a daco cesta, tak okolo pol dvanastej o dvanastej? tavolam ti ked budem pred Brnom
21. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: o.k., já si ráno autem zavezu baťoh do města, auto odvezu Pospecovi do práce a půjdu courat do města. Abych tam byla tak na 11hodin. Pokud si sama troufneš na to parkování, tak klidně stačí sms s časem, kdy mám jít k fontáně, pokud ne, tak můžu čekat u Vaňkovky a zkusíme zaparkovat v centru. :wink:
21. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď už ale jdu na kutě, musím se ještě osprchnout a promastit špek. :grinning: Snad nic nezapomenu. Foťák je na nabíječce, mobil taky, tak zítra pa a dobrou noc. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vankovka je teda 20 kc na hodku?
21. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: první hodina zdarma a další po 20kč, pokud byste tam parkovali dýl jak 3 hodiny, tak 4.hodina je už za 25kč, ale klidně můžeme zkusit to centrum. Vy ale máte moc veliký auto, asi by se s ním blbě parkovalo. :sweat_smile: :sweat_smile: Jak chceš, od cca 11hodin budu k dispozici v centru.
21. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dovedeš si představit tu zdálenost Vaňkovka - gynda? Já takový pochody dělám běžně, tak mi to přijde v pohodě, ale aby vám to nevadilo.
21. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek