• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
Já jsem pro! Termín zatím jakejkoliv, až tak moc dopředu diář nabitej nemám... :grinning: :grinning: :grinning: Ještě teda záleží na místě a ceně ubytka samozřejmně :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžu a psa asi tentokrát nechám doma - by moh být před lidma v podezření, že provozuje mnohoženství... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
"Este ze ste mi pomohli s diaľničnými znamkami" som mohla aj inak napisat aby to nevyznelo sporoste, ze? :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych jela :grinning: :grinning: na palacinky :dizzy_face: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja by som tiez sla..termin mi je zatial jedno aky..ak sa nebudem akurat vydavat alebo nebudeme inde na dovolenke tak idem..a ja by som rada zasa vzala mozno aj chlapa ale zas bohvie ako to bude o pol roka ze hej..mozno bude taaaak zaneprazdeneny ze to ani nebude mozne.. :grinning: ale viem ze ked som sla na prvy zraz tak mu vravim ze na ten druhy by sa mohlo ist aj s muzmi a mohol by ist aj on ... tak neviem .. ale sla by som..teda ak pojde wwcko a hodi ma autom kam bude treba ze hej :grinning: :wink:
26. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já snad taky, ale i s chlapem a termín je mi jedno....nechcete přijet na Lipno? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Acha, proc jsi tak inkognito?
27. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasen je to nutné :wink: ...
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja uz se neptam....
27. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda taky jeste netusim co bude za pul roku ale myslela jsem ze bysme vyrazili i s tatinkem....aby nam deticky mel kdo pohlidat az si budem dopravat to alkoholove opojeni a tak.... :grinning: :grinning:
a Lipno mne celkem laka.... :grinning:
achal - tez jsem zvedava ale toz budu mlcet :frowning2: :angry:
27. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lipno neni urco spatne, ale pokud by to byl mezinarodni sjezd, tak pak lituju holky ze SR...myslim, ze by to spis chtelo neco napul cesty. Treba Cikhaj. :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem asi divna, ale klidne to zvladnu bez Fila...:grinning: ale kdyz se pojede s chlapama, tak jede taky..:slight_smile: snad do te doby nebudu zase tehotna...musim si pod stromek nadelit podvazani vajecniku..:grinning:
28. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak do cikháje jsem to měla nejdál já, sice bychom jeli určo tentokrát autem ale takovou štreku už se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Natali ja nejdem tak si budes musiet zariadit bezomna...
1. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nie "si" ale "sa" :grinning:
1. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ww, proc nejedes?
2. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že chcete vzít chlapy... :confused: to je jako pošlete spát s miminkama??? :sweat_smile: :grinning: to budou nadšený... :grinning:
16. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Maui no jasný, chlápci nám ohlídaj mimina a my půjdeme pařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo do výřivek
18. pro 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo já možná dorazím též,ale bez dětí a chlapa.Nechám je doma at' si je taky užije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Je já bych taky chtěla na sraz,ale dál než do Prahy a okolí(Kralupy,Brandýs nad Labem) se nedostanu:frowning2:
27. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VZHLEDEM K ATRAKTIVITĚ LOKALITY VE KTERÉ JSME SE ROZHODLY MEETING USPOŘÁDAT JE TŘEBA SE RYCHLE DOHODNOUT A POBYT REZERVOVAT.
TERMÍNY:
A)14.-16.5.2010
B)21.-23.5.2010
C)28.-30.5.2010
ÚČAST:
1. Pospecka+Zdeňulík (pokud pojedete všechny s tatínkama, tak ho vezmu taky, jinak ne) termín C
5. led 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
2. Kasenka+Terezka+tatinek ( nutny odvoz). Klido termin C, B moc nevyhovuje, jinak je to jedno. :wink:
5. led 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Emicka kravicka + Dorinka pulinka (pokud pojedete vsechny s tatinkama, tak ho vezmu taky, jinak klidne :grinning: :grinning: :grinning: ), termin A, B, nebo C....:grinning:
s tmi tatinky...klidne pojedu bez nej, kdyz pojede taky, budu s nim chtit travit vetsinu casu, pac to tam je fakt hezke...a chci si to uzit zejmena s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pimpalala :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
1. Pospecka+Zdeňulík (pokud pojedete všechny s tatínkama, tak ho vezmu taky, jinak ne) termín C
2. Kasenka+Terezka+tatinek ( nutny odvoz). Klido termin C, B moc nevyhovuje, jinak je to jedno.
3. Achalteke + Šimon + tatínek (píšu se i když to mám kousek, budu bydlet s váma), termín je mi buřt
5. led 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a se mno se hned z fleku nepocita, fajne:grinning:
5. led 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
2. Kasenka+Terezka+tatinek ( nutny odvoz). Klido termin C, B moc nevyhovuje, jinak je to jedno.
3. Achalteke + Šimon + tatínek (píšu se i když to mám kousek, budu bydlet s váma), termín je mi buřt
4. Ema + Dortě + - taťka, termín A,B,C
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak doporučuju vždy domluvit se dvě rodiny spolu, vzhledem k situování domků - typ A v odkazu - jsou tam dvě ložnice vždy po dvou postelích (možno spokit), balkon, terasa, kuchyně s myčkou a vším, obývák, záchod, koupelna....
Zítra bych sem napsala jak by to bylo s cenou :wink:
5. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kdoooo chce byt se mnouuuuu? :grinning: :grinning: :grinning: hlava telo zem, odpikana jsem :grinning:
5. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a tak me napada, co kdyz nepojedou tatinci, budeme dve matky a dve deti na pokoji?
5. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle ubytovacího řádu nesmí být překročena kapacita domku, což je 6 osob/ dům (jsou tam ještě dvě přistýlky), takže může být v jednom domku max. 6 lidí, což by šlo pro tři mamky a tři děti, cena by tak vyšla velmi příznivá, tuším :wink:
5. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo aha, tak jo...:slight_smile: ja jen nevim, jak bych tam spala s malou..asi by sla do postylky..ale tom pripade me zajima, kolik tam je postylek?:sweat_smile: stejne si myslim, ze pojedou i tatinci...
5. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek