Sejděme se
pospecka
14. bře 2009

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
achalteke
5. led 2010
asi 6 je jich k dispozici i vaniček a židliček jídelních antilop z ikea
kasenka228
5. led 2010
ja taky myslim, ze tatinci pojednou, ja bych se tam ani nemela jak jinak dostat...
Emo, patnactky spolu? Beres? Teda asi za predpokladu, ze Pospec bude s Acha.
emamamamu
5. led 2010
kasen tak jo:-)
achalteke
5. led 2010
dobrý tak to máme dva domky, posp my asi spolu, což?
kasenka228
5. led 2010
OK, tak super. A pojede jeste nekdo?
ivca08
5. led 2010
Ivca+Adamek+ tatka se taky hlasi - termin asi nejradsi C, ale jinak celkem jedno
a kdo bude s nami???
emamamamu
5. led 2010
konecne poznam, s kym ze mam dite.. 😃 😃 😃
achalteke
5. led 2010
Prdelky je mi líto ale u nás už je to plný do podzimu |-| |-| |-| |-| |-| sem se tam byla poptat
emamamamu
5. led 2010
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
kasenka228
5. led 2010
]-( ]-( ]-(
achalteke
5. led 2010
1. Pospecka+Zdeňulík (pokud pojedete všechny s tatínkama, tak ho vezmu taky, jinak ne) termín C
2. Kasenka+Terezka+tatinek ( nutny odvoz). Klido termin C, B moc nevyhovuje, jinak je to jedno.
3. Achalteke + Šimon + tatínek (píšu se i když to mám kousek, budu bydlet s váma), termín je mi buřt
4. Ema + Dortě + - taťka, termín A,B,C
5. Ivča + Adámek + taťka, termín nejlíp C
achalteke
5. led 2010
Mám zkusit pohledat ještě něco vhodného v destinaci Lipensko?
emamamamu
5. led 2010
tak co vymyslime??
neco ve stredu sveta?
kasenka228
5. led 2010
acha no zkus, jestli mas moznost, nejaky kontakty...
achalteke
5. led 2010
já nevim a co to jak si na to Emo dávaal odkaz to vypadalo taky dobře...hlavně jsou tam koně, že 😃 😃 😃
pospeckaautor
5. led 2010
ema: tak pojedem k vám, vy máte velkej byt ne? Do Prahy bude mít každej dobrej spoj. 😃
achalteke
5. led 2010
zkusim něco najít a rovnou se poptat 😉
emamamamu
5. led 2010
achal ja uz nevim co....
pojd do kurniku, jsou tam nejake tipy🙂
achalteke
5. led 2010
emuš mrknu na kurník, ale ještě mě napadla jedna věc - co objednat celou velkou chatu s kapacitou třeba 20 - 25 lůžek, víte co ne? jak má třeba chatatour.cz nebo tak něco, my jsme takhle byli asi v 8 právě v těch Škrdlovicích a vyšlo to skvěle a měli jsme tam i krytej bazén, což?
emamamamu
5. led 2010
achal jojo, to jsme myxslela, mas ip...ja uz koukam, nic moc...🙂
jdu hledat dal...🙂 ale chce to vedet presne, kolik nas pojede...at vime, jak velkou chajdu...🙂
pospeckaautor
5. led 2010
acha: to mě taky napadlo, ale v chatě asi nebudou ložnice po dvou a dost soc.zázemí. :-|
achalteke
5. led 2010
emo na turnerku rovnou zapomeň je to tam absolutně nevhodné pro děti a není to doszupné autem - znám to tam jak svý boty (vyvolávali jsme tam šimona na svět) 😃 😃 😃
pojďme se domluvit takhle, nejdřívdáme dohromady kolik nás vlastně bude a termín a pak něco najdeme, což? Dejme tomu do konce ledna?

Posp některý ty chaty bývaj pokoje po dvou a třeba 4 sociály,to by se dalo, ne?