• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
tak trochu upravím, nrotože jsem zjistila, že druhý termín nebudu moct:

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - první nebo třetí, osob - 2v1
Pospecka, místo - kdekoliv, termín - kdykoliv, osob - 2v1
Petrajurinova, místo - kdekoliv, termín - kdykoliv, osob - 2v1
Kasenka, místo - kdekoliv, termín - 22 - 24.5., osob - 2v1
Valentovasasa. místo - kdekoliv, termín druhý nebo třetí, osob - 1+ 2v1
WWcko - vychod, sever cech - termin kedykolvek, osob 1 + 2v1
Aktekram, místo - Morava, Vysočina, termín 22-24.5., osob - 2v1
Emamamuma, místo - kdekoliv, termín - kdykoliv, osob - 2v1
30. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po dlouhem zvazovani se take hlasim - teda nevim jestli se na to budu citit. Uprednostnuji Vysocinu a Moravu, termin kdykoliv, osob 2v1
30. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kamarádka mi doporučovala tohle:
http://www.penzion-macocha.cz/fotogalerie.html

Ale je tam problém, že od vlaku je to 3 km pěšky :unamused:
31. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo ještě tohle:
http://www.pensionkarst.cz/mapa.html
Obojí je v moravském krasu.
31. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocanda, místo - kdekoliv, termín - kdykoliv, osob - 2v1
1. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha - tak jsem to prostudovala a musim upřímně říct, že mě více lákají ty penzionky na Vysočině (ne kvůli menší vzdálenosti, ale prostředím, cenami, možnostmi)... :slight_smile: U těch Hustopeč nepíšou, zda tsamm může bafan a navíc už je to fakt daleko... dyby to bylo nad Brnem, ale ono to je ještě 25 km pod... :confounded:
1. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocanda, místo - kdekoliv, termín - kdykoliv, osob - 2v1
mauik83, místo - Vysočina, termín - kdykoliv, osob - 1 + 2v1
1. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui přehodnotila jsem a souhlasim - navíc Cikháj tak trochu znám (5 km odtud jsem byla loni na dovče :grinning: ) - přes silnici je borový les a vodní nádrž Velké Dářko, kousek odtud Žďár nad Sázavou a do Žďáru se myslím dostane lehce každý.

Jelikož se nikdo nijak blíž nevyjádřil k termínu a nejlíp všem (kromě Saši) vyhovuje první - budu vycházet z toho. Do Tisůvky už jsem napsala, tak uvidíme co odpoví...

Bylo by dobrý pro ty co jedou singl, aby se domluvily kdo s kým bude spát, kdo to objedná atd. :wink:
2. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mám nové info:

penzion v Hustopečích je pasé - tam mají obsazeno

zato z penzionu u Tisůvky poslali následující mail:
Dobrý den,
tento termín máme volný (22-24.5) Můžu Vám nabídnout šest dvoulůžkových pokojů s
možností přistýlek.
V případě zájmu potvrďte prosím rezervaci a upřesněte počet osob v
jednotlivých pokojích.
S pozdravem Hospodková

takže teď už je to nakaždé, aby si v čas zarezervovala, domluvily jste se kdo s kým bude bydlet a jak s placením. Na jejich www najdete spojení
:wink: víc proto asi nezvládnu udělat :wink:
2. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsem to psala vedle, protože jsem si samo neuvědomila, že sem to bude lepší. Já bohužel nemůžu ani jeden víkend :cry: . A ten první termín je pro mě úplně nejhorší, protože kamarádka u mě přespává už druhým rokem a neměla by kam jít....

Budu teda spolehat na foto a vyčerpávající info po akci.
2. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bib jo četla jsem a upřímně - mrzí mne to :pensive: ale chápu to, však to není poslední sraz :wink: ....a neboj - budou fotky i tiskovka :grinning:
2. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha - tak jestli to dobře chápu z toho, co jis psala, tak je rozhodnuto, že to bude první termín, tedy 22.-24.5. a pojede se na Penzion Tusůvka... Je to tak?

http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
2. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My navíc pojedem asi jen na jednu noc, takže asi přijedem v sobotu a přespíme do neděle. Protože v pátek bychom tam z toho dne už nic neměli, kdybychom dorazili kvůli práci až navečer... :angry:
2. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak Maui :wink:
2. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže, jelikož jsem se začala mooooc těšit na tenhle srazík, tak už jsem si zabookovala pokojík :grinning:
Sranda byla, že mě paní málem odpálkovala, že na ten termín maj nějakou velkou rezervaci, že budou mít asi plno... Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že to jsme asi my, přečetla jsem jí její email, ale nemohla jsem se ohánet žádným jménem, páš znám achal, která s ní komunikovala, je pod přezdívkou, takže sranda... Takže až si tam budete volat, hlaste se do skupiny těhulí, co se z naj jen z netu, případně můžete zmínit mé jméno (Auerová) a říct, že jste ze stejné skupiny těhulí... :slight_smile: Ale myslim, že jiná skupinka těhulí se k nim zrovna nechystá.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale co kdyby... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže si zamluvte pokojíky, už se na vás moc těšim!!! :slight_smile:
(my teda jedem jen ze soboty na neděli...)
2. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mauik: já budu ubytovaná s Achal, ale nevím kde, protože nám Achal objednala pokoj s výhledem na moře, tak snad nám paní něco zablokuje. :grinning:
2. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zmiňte klidně i moje (Vojtíšková) a že jte z té skupiny co chtěj ty dvoulůžáky - pani je v pohodě :grinning:

Posp budeme asi bydlet vedle Mauíkových :grinning:
2. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema: jedes? Mohli bysme jet spolu z Prahy vlakem! Co rikas? Ve dvou ( rozumnej 2×2v1) se to lepe tahne!
2. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a z druhý strany Emouš a Kasen :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, už to začíná vypadat, že to se srazík fakt uskuteční... :grinning:
2. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu se bojim, co kdyz Ema neni Ema, ale padesatiletej uchyl co se vydava za tehuli? :grinning:
2. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty budeš s ouchylou spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja pojdem autom a mozem zobrat niekoho po ceste. moj smer je Bratislava brno a dalej. Tak sa hlaste do auta :slight_smile: martin neviem ci pojde dnes zistim a podla toho budem alebo nebudem potrabovat spolubyvajucu :wink:
2. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: tak toje super, aspoň si pana Mauika budeme moct dobře prohlídnout, jen doufám, že ve "vyblbnou" doma a nebudou nás v noci budit. :grinning: :grinning: :grinning: A z druhé strany pražandy, tak to bude úlet. :grinning:
kasenka: tak to aspoň zjistíš už v Praze na nádraží a stihnete se ve vlaku skamarádit. :sunglasses:
2. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukala jsem na IDOS a jsou tam i docela dorbý spoje, si můžu vybrat - buď pojedu normále od nás a budu ve Žďáru asi o půl jedný, nebo pojedu přes Brno s Pospec a nebo to vezmu přes Prahu a pojedu s prahandama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale možnost první se mi jeví nejlíp :grinning: :wink: ....autem tam sice tu cestu znám dobře, ale zas by to za beňo byla palba moc :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, takze ja to nakonec budu mit hooodne blizoucko, takze kdyz si zapomenu spodni pradlo tak se pro nej budu moc vratit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Bydlim ve Svitavach, coz je kousicek :grinning:
akorat musim polozit otazku: "Chcete mne?" - teda jako jestli se mnou chce nekdo byt na pokoji, kazdou noc jdu minimalne 3x na toaletu ale myslim ze nechrapu :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele posp taky budu běhat na hajzlík v noci - přežiješ to? :grinning:

Kočanda se hlásí , chcete ji? Aby si tě nevybral Srstka :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nevim, jestli se mnou bude chtit bejt Emous i na pokoji, zatim jsem nabídla cestu a on/ona se vubec neozyva.... :astonished:
Jinak beru ucuranou kocandu, budeme si v noci podavat dvere. :grinning:
2. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak prave jsem zvedava pod jakou prezdivkou se tady ten starej milej pan skryva :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
emouš má asi hodně práce....hele tam se ty hajzlíky asi nezastaví. To jestli mauik řekla, že se jedná o sraz těhulí tak jim musí stát vlasy hrůzou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek