• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
autor
acha: když nebudeš běhat zrovna když budu potřebovat já :grinning: :grinning: :grinning: tak si běhej.
Teď mě napadlo, že možná chrápu :sweat_smile: , ale na 100% mluvím ze spaní (jsem somnambulička :sweat_smile: ) Ale není to pravidlem. :grinning:
kocanda: se domluv s wwckem, kdsyž sežene hlídání přítele, tak pojede sama a taky sháněla spolubydlící. :slight_smile:
2. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno Posp nechtěla jsem to nějak moc přiznávat abys mě nevyměnila, ale asi si taky tu a tam trochu chrápnu...no a ještě bývám náměsíčná, ale už pár let jsem nebyla tak snad ani už nebudu - jo a skřípu zubama občas :grinning: :grinning: :grinning: a to je snad vše
2. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: :grinning: :grinning: :grinning: já když usnu, tak mě nevzbudí nic, pokud ta tvá námesíčnost nespočívá v tom, že zmlátíš spolunocležníka. :grinning: Budu muset zavolat manželovi jestli nejseš nebezpečná. :grinning: Jinak to bude cool dvě náměsíčný v jednom pokoji. :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že se v noci v pyžamech nevydáme někam na výlet, protože splést si pokoj na cestě zpět, tak nás zakousne mauikovic hafan. :grinning:
2. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posp asi spíš pani Hospodkovou poprosím o pěknou polstrovanou celu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a za tu dobu co jsem s manžou tak dvakrát odešel spát do obýváku na gauč, že prej vedle cirkulárky spát nebude :angry: :grinning: :grinning: ale prej co sem těhu je to lepší :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: mě tohle fakt nevzbudí, neboj a když tak budu dělat takový to ccc ccc ccc a když to nezabere, tak Tě s postelí vystrčím na balkón a on už tě Buch od sousedů vyštěká. :grinning:
2. dub 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ccc ccc ccc dělat nesmíš - to když slyším tak vraždím - nenávidím te zvuk :angry: :angry: :grinning: stačí se mě jemně dotknout či jen přívětivě promluvit :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenka - to znamena ze cekas na vyjadreni Emouse nebo ze s ni teda pojedes vlakem a se mnou budes spat a curat :grinning:
Jo a taky bych mela mit k dispozici auto take komu by se hodilo prijet do Svitav vlakem a pak se svezt se mnou tak budu rada ze budu mit spolecnost :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocanda: no, ja si prave nejsem moc jista, jestli vlastne Ema vubec pojede....s ni je to tezky... :wink: Dam ji jeste sanci, jinak beru tebe. :wink: Nas spojuje jen mozna spolecna cesta, jinak je mi jedno s kym budu noclezit...
2. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, a vy vsechny krome Mauik planujete prijezd uz v patek? To ja bych prijela leda asi nekdy az vecer, po praci....
2. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se přidám k těm, co hledají spolunocležnici :wink:
2. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já určo v pátek, mě by se to na tu jednu noc fakt nevyplatilo.....a vždyť nevadí, že přijedeš navečer - stejně ten první den posedíme, pokecáme. Druhej den dáme nějakou vychajdu atd. :wink:
2. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja planuji prijezd v patek :grinning:
takze Emmo kde si ? :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Emča internetově dnes asi nepremává - nesvítí mi ani na FB, ještě taky v singlu jede Petrajurinova :wink:
2. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A plánuju příjezd v pátek, jinak bych celou sobotu a neděli strávila cestováním a vás bych viděla pár hodin. I tak když v pátek vyjedu z domu ve 13:00 tak na místě budu asi tak kolem půl osmé večer.
2. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to prosimte FB?
normalne to vypada ze muj zivot zavisi na Emme :confounded:
takze kdyztak asi vytvorime par petrajurinova - kocanda :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc facebook :wink:
2. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo taaak :grinning:
2. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyz by byla treba Petra a kocanda spolu, tak je jeste mozny se vtirnout na pristylku, ne? :wink:
2. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přistýlky jsou tam taky, ale počkej ještě na tu Emču a taky jestli Wwcko pojede sama nebo s boyfriendem :wink:
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, cekam! Holky, to je vam docela dalava.....
2. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pojedu asi 6 hodin, ale mě to neva jsem zvyklá - ovšem průser je, že spoje v neděli z Cikháje do Žďáru nejsou - jeden jediný v 7:28 :frowning2:
2. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acha, mi to na stránkách IDOS našlo na tu neděli i autobus do Žďáru v 11:48, ten by byl snad lepší než o půl osmé ráno. :slight_smile: Jinak z Ostravy je to asi 5,5 až 6 hodin cestování s 3 přestupy
2. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro fakt? tak ten mi ten mizera idos nevyhodil :confounded: ten je fajn - jo už na to koukám - cesta cca 7 hodin a 7 přestupů - to je prd, ale to by šlo docela mi to navazuje :grinning:
2. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to ja to mam kousek, do 4 hodin to myslim dam. :wink:
2. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, baby, nechcete jít kecat zpátky do zářivek??? je hrozný sledovat dvě diskuze... :grinning: :grinning: :grinning:
termín už je domluven, místo taky a do zářivek stejně chodíme všechny... tady si nechme místo na domloivání dalšího srazíku.... :grinning:
2. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenka klidne..ale jestli budes ve vlaku stresovat, ze ty otresy uskodi mimcu. tak se s tebou do konce pobytu nebudu bavit:grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ukaz mi fotku, abys nahodou ten uchyl se trema vlasama na hlave nebyla ty...:grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky
kdyz bude potreba z cikhaje nekoho odvezt do zdaru neni problem :grinning: a nebo na tu druhou stranu na svitavy (tam je spoj na prahu v pohode, do brna je to kousek....) :grinning:
3. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc super možná tě využiju mě jedno kam hlavně ať odtud jede vlak - to je ostuda já vůbec nevim kde přesně jsou Svitavy :sweat_smile: :confused: jdu to okamžitě najít :wink:
3. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek