• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
ema: neboj, otresu se nebojim vlka nic! :wink: Fotku? Vzdyt mam jednu v pase... a to jsem fakt ja... no, ja vim, jsem ostuda, musim uz konecne zalozit nejaky to albicko...
Dame spolu i ten nocleh?
Kdy bysme asi jeli? Ja budu jeste makat, z prace si domluvim brzky odchod, a myslim, ze to jede z Prahy asi v 16h.... slo by to?
3. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy my s Posp už máme taky závazně rezervováno, paní je moc milá, říkala jsem ji, že nás bude grupa těhulek tak se smála...ubytovat se můžeme už po obědě, takže volejte na číslo 566659007 :slight_smile:)) a hlaste se ke skupině těhulek a co je super - platí se až na místě :wink:
3. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha - tak doufám, že paní neobsadí i náš pokojík, než my v sobotu dorazíme... :angry: Budete nám ho bránit, jasný...? :grinning:
3. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maui paní s tebou počítá, právě říkala jestli chceme jednu noc jako vy nebo dvě :wink:
a abychom měli trochu přehled tak se piště kdo už má rezervováno :wink:

mauik
achalteke
pospecka
3. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cekam na vyjadreni Emouse... nejak nas ted zanedbava.... a ona se se mnou boji, ze prej ji budu psychovat... slibuji dnes prede vsemi ze nebudu. :wink:
3. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen klidne klidne..akorat me ted stve, ze budem v kvetnu predelavat tu koupelnu....tak snad ne zrovna v tom obdobi..bych byla trapna...:grinning: a v pase te vidime asi jako spendlikovou hlavicku:grinning:
3. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz ja bych to teda zarezervovala, ju? A to staci rict, ze jsme od ty grupy tehuli? A asi rict nase jmena, ne? Svoje jim reknu, ale co ta 2.osoba ( Emous)? Proste dvouluzak na me jmeno a je to, ne?
3. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera osm sa bavila s Martinom a on na to. Jasne ze pojdem s tebou. Ved kym dokecate niekde ta pockam a pojdeme domov :slight_smile: a ja ale zlato mi tam budeme cely vikend :wink: a On pockaj, pockaj, cely vikend, tak to ja nejdem stado tehotnych a ja? :grinning: Tak si hladam spolubyvajucu. Petra je este tusim volana ak sa nemilim :slight_smile: Martim ma tam mozno iba s niekym privezie, lebo aj preto planoval ist so mnou, aby sa mi po ceste daco nestalo...
3. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen jasan - zarezervuj dvoulůžák na svý jméno (vim já jak sse jmenuje Posp :grinning: ) a že patříš k těm těhulím - platit budete na místě

Ww jestě taky kočanda je volná myslím a petra a to už je snad všechno, aktekram jede myslím s chotěm :slight_smile:
3. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achalteke: to budeš čubrnět na moje - mě přesně vystihující krásný příjmení. :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
posp honem rychle do IP :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavka, čekám a do tý doby nejdu na zachod (kdyžtak mě máš na svědomí) :grinning:
3. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka: raději to dej jen na svoje jméno, nebo si paní bude myslet, (vzhledem ke skutečnosti, že acha už po ní chtěla pokoj s výhledem na moře), že jsme nějaký pomatený narkomanky, kdybys tam nahlásila, že spolubydlící je emamamamu. :grinning:
3. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
....bych jako neskromně podotkla že tento pokoj se nám i skoro dostal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha: a je tam nejaka opce? Jakoze do kdy nam to drzi? Ja jestli mam zhavit draty uz ted nebo cekat na toho Emouse, kterej teda stoprocentni vyjadreni nepodal.... nejaky "vobklady" jsou mu snad prednejsi bo co!
3. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, petru jsem si zamlouvala ja ale dneska nejak neni online :angry: no kdo by se divil kdyz je tak krasne ze ano :grinning:
3. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen je to bez opce - závazně dnes objednáš a platíš na místě - opci ti nedrží. myslim, že tam na opce nehrajou (narozdíl od našeho ubytka třeba) :wink:
3. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a co jídlo? My teda v tom pokoji s výhledem na moře budeme mít ledničku, tak nějakej ten jogurt tam "ubytujem" ale říkala jsem si, že bysme si mohly domluvit snídaně. Přes den budem nejspíš někde v terénu ( doufám, že´s Acha objednala i hezký počasí :grinning: ), tak se najíme jinde, ale po ránu taková hotelová snídanička by nebyla k zahození a 60Kč mi připadne v pohodě. Co myslíte?
Jo a ještě dotázek, jak jste na tom s turistikou? Uvidíme jak si povedeme s pupkem, ale kousek od tam jsou Škrdlovice (tam jsem byla na škole v přírodě ve druhé třídě :slight_smile: ) a pak už je to kousíček na Velké Dářko, tak jsme mohly v sobotu udělat výlet.

Moje představa o programu :sweat_smile: :
pátek ubytování - seznamovací večer :grinning:
sobota: výlet
neděle: rozloučení a cesta domů

mauik: teď mě napadá, ten tvůj mužskej tam bude myslím jedinej. To je hrdina, že se nebojí s tolika ženskejma a ještě těhotnejma na víkend. :grinning: Ale vy s sebou vlastně berete psa, tak kdo říká, že se nebojí, že? :grinning:
3. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten program je jen návrh, tak se neturistky neděste. :grinning:
3. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste jak ozrale mi prijde...:grinning:
3. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec: ja vylet beru, no prece nebudeme sedet na prdeli!
a na to jidlo jsem se taky chtela zeptat.... snidane miluju, takze rozhodne souhlasim, bez jidla ja rano nefunguju!
Emous: tak uz se finalne vyzvejkni: obklady nebo my... v pondeli volam a rezervuju pokoj, ju? :grinning:
4. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toť Kelišová - já souhlasim - se taky nebudu válet na řiti celou sobotu - však sem šumavská vlčice né? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aktekram si bere taky choťe tak v tom pan Mauik nebude sám :wink:

Hele Posp já ve Škrdlovicích trávila loni celý jeden krásný týden... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snídaně jsou za mě jasný - přece nebudu někde po ránu honit rohlíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen rezervuj...:grinning:
4. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, my jsme si taky domluvili i snídaně... No trochu se bojí, ale doma taky nechce být.... :wink: tipuju to, že dorazíme v sobotu nějak po obědě, takže asi zrovna budete na výletě - nevadí, počkáme na vás na terásce se skleničkou něčeho dobrého... :grinning: budeme vyhlížet hlouček funících bab s pupkem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak je mi líto ale "loučím" se s vámi co se týče srazíku - můžu kdykoliv jen tenhle termín jako jediný ne. Takže pa a užijte si to tam.
4. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem se sem v pátek a sobotu nějak nedostala a ani dneska to ještě asi nevyjde (mám tu návštěvu), tak doufám, že zítra se s někým zvládnu dohodnout na to společné ubytování a zarezervovat pokojíček. :wink:
5. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petra: pokud ještě nemáš parťáka, tak mám pocit, že wwcko ještě nebyla "do páru"
mauik: tak ať se nebojí, nemá čeho, teda pokud nemá extrémně vyvinutej sluch, aby ho v noci nebudilo, jak se na všech pokojích budou celou noc těhule courat vyčůrat :grinning: :grinning: :grinning: A co ten váš pejsek? Jak se chová k cizím lidem? Je muchlací typ? :sweat_smile: Naše Arka (drsnosrstej jezevčík), když byla malá a někdo proti nám šel po chodníku, tak si myslela, že jí ten člověk jde naproti, radostně ho vítala a mohla si ukroutit zadek. :grinning: Ona byla až neuvěřitelně přítelská celej život. :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sašo ahoj, je mi to líto, že nejedeš, bohužel pro tento termín byla většina... :frowning2: ale neboj není všem dnům koncem a se srážením teprve začínáme - takže další sraz určitě s prckama a stebou... :wink:
5. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
posp - negr je mazel, jen je trochu divokej, takžtak si radši drže při vítání se může ukroutit zadkem a občras skáče, e pupky, ale rozhodně se nebojte, až se k vám rozběhne černoch... :grinning: rozhodně nikomu záměrně neubližuje! :wink: zrovínka chrupká - je celej utahanej z chaty... :sunglasses: a je pusinkovací, takže skáče i proto, aby se svým čumesem dostal k vaší papule a dal vám pořádnýho francka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPRAVA: posp - negr je mazel, jen je trochu divokej, při vítání se může ukroutit zadkem a občas skáče, takže si radši držte pupky, ale rozhodně.....
5. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja jsem domluvena s petroujurinovou :grinning: :grinning: Odpoledne zase frcim ven, trochu na nakupy, navstivit kamosku....
6. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek