• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
tož Wwcko zveme tě k nám s Posp, do našeho "mořského" pokoje...aby´s nebydlela sama a nebylo ti smutno :wink:
6. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute baby :slight_smile: Achal tehotna morska panna sa velmi tesi :wink: Inak dost s uz zadychavam ale nastastie asi nebudem sama tak vylet zvladnem :wink: A Achal mam si tam zavolat, alebo ma nahlasite? ak sama tak mi prosim ta posli na ake meno je ta izba rezervovana.... :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Wwcko good :grinning: já tam zítra brnknu, protože nám chci s Pospec objednat ještě snídaně na sobotu a neděli, budeš chtít taky ranajky, mořská panno? :grinning:
6. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ema: tak jsem to zarezervovala, vzala jsem ten pokoj s terasou za 600,-Kc + snidane na so a ne. OK?
6. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Achal super dakujem a ranajky si dam :wink: mnam mnam :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ok takže dvakrát snídaně a jednou ranajky :wink: :grinning: zítra objednám i postýlku pro tebe :wink:
6. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Achal perfis, uz sa tesim :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.respektkporodu.cz/ kdo vybral to datum sakra? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
acha: proč my nemáme taky raňajky, ale jen snídaně? Já bych radši ty raňajky :sunglasses: snídani mám doma každej den :grinning: , tak když už jednou někam vyjedu, tak ať zkusím něco novýho. :grinning: :grinning: :grinning:

A k té Emčiné nevěře a plánovanýmu odjezdu do Chorvatska. Já bych taky zatím nic neměnila, kdo ví co bude. Je to za dýl jak měsíc. Kdyby Emča nejela, tak my s Acha "zapůjčíme" wwcko :grinning: :grinning: :grinning: A když pojede, tak bude všechno dle původní domluvy. :slight_smile:
A vzhledem ke zkušenostem mám stejně obavu, že nakonec bude všechno jinak.
8. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, hlásím, že pokoj máme s Kočandou taky zamluvený a rezervovaný. I se snídaní. Mám teď trošku problém s internetem, tak se za váma nějak špatně dostávám, ale zítra ráno už by to mělo být zase O.K.
8. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pozdravuje vas Martin, ze ste pekne masky :slight_smile: Som mu vravela za ranajky a snidane a sa smial :grinning:
8. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
pospec: no jasny... nakonec se tam sejdou 3, 4 lidi a bude to uspech....
ema: dyt ten Respekt probiha skoro cely tyden, tak to stihas, ne? :wink:
8. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ema: uz to vidim, tys tam chtela "šopingovat" :grinning:
8. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak jsme v kompletu kromě Aktekram, ale ta určo pojede a až se ukáže tak si s mužikem objednaj :wink:

Hele Posp tak ok, tak ty budeš mít ranajky a Wwcko snídaně - abys neřekla :grinning: :grinning: :grinning:

Ww Martina taky pozdravuj, jo je vysmátej co, že nebude poslouchat naše krindy těhu pindy :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Achal keby to bolo na jednen den tak v poho ale cely vikned s davom tehotnych je na kazdeho chlapa dost :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hurráá, budu mít raňajky. :grinning: Sice máme ještě přes měsíc čas, ale já už řeším jakou zvolím obuv na pochod na Dářko, jestli sandálky nebo uzavřený. :grinning:
8. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Posp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
posp: vem si oboje, pocasi rozhodne za tebe :wink:
8. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
posp asi taky vemu oboje - trekový sandále a tenisky no pohory už fakt nepotáhnu :grinning: :grinning: :grinning: chci jet hodně nalehko - 1 džíny ohrnovací, nějaký dvě trika, kraťasy, fusky, spodky a noční košile jo a větrovka a možná mikina :grinning:
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
acha: asi tak... kdo by se s tim tahl vlakem? Budu mit co delat s pupkem. :wink: Proste zadna modni prehlidka...
8. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, holky a budeme si brat s sebou nejaky jidlo nebo si na neco dobryho skocime? Byla bych asi spis pro posezeni nekde na zahradce, k tomu obidek a treba malinkaty pivo.. :wink:
8. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kasen jídlo neřešim - snídaně jsou jasný, přes oběd něco ďobnu a na véču si dám nějakou chutnou minutku s malinkatou plzničkou :wink: ...důležitý bude akorát mít s sebou pořád petku s pitím :slight_smile: a nějakou tu tatranku...
8. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
acha: jak jako neresim? Ja odmitam mit hlad. Tak po 2-3 hodinach bez jidla jsem nevrla.... tak doufam, ze je to tam protkany hospudkama. :grinning:
8. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééj kasen tak si nabal šnitzle z domova, přece nebudeš po dvou hoďkách tláskat něco :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
acha: no ja se nejak zaridim, neboj :wink:
8. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já si taky vezmu uzavřenou i otevřenou obuv :grinning: , ale já mám bot půl komory :sweat_smile: , tak musím vybrat ty správný. :wink:
No jo, pitnej režim je hooodně důležitej. Já si povezu velkou petku s pitím a s tou budu cestovat celej víkend. :grinning:
A nesmím zapomenout foťák. :sunglasses:
9. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, hlásím se do klubu.
Proč bych svého muže měla tahat sebou? Už při přihlášce jsem psala že jedu sama :grinning: .
Přijedu v sobotu ráno, budete teprve snídat(teda pokud nejste některá ranní ptáče) předpokládám že do 10 hod. jsem u vás. Na výlety mě moc neužije, jsem lenivá, takže asi počkám na Mauika na penzionu, dám si oběd a budeme vás vyhlížet ("ufuněné stádo" :grinning: ) možná i s nějakým transparentem :grinning: .
Ještě se domluvím doma zda bych zůstala přes noc, nebo bych v pozdních hodinách jela domů. Pojedu prázdným pohodlným autem tak pokud budete někdo chtít vzít, dejte vědět. Těším se na Vás...
9. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ok Akte počítáme s tebou :wink: :grinning: a sorry za toho manžela...nevim proč mi to tak utkvělo v paměti :sweat_smile:
14. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
kam se jede?? :confused:
16. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky posim o termin a místo, at to tady nemusime lovit v diskuzi :wink:
16. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek