• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
acha: to bude stres, jak znam drahy, tak to bude hodne napjaty s tim prestupem...
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud ze jede Pospec?
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
achal jdu si dat tvoje cislo konecne vlastne do mobilu:grinning: :grinning:
a asi jo....postavime se k vlaku, zavolame si nebo co a dame ti vedet, kde jsme....a kdyztak skocime pod vlak, ze cekame na pripoj z Achalova:grinning:
18. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema: neposlala bys mi do IP taky cislo na tebe? Nemam na nikoho, tak aspon na nekoho by to asi chtelo... taky bych ti poslala... dik
18. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka: Pospecka já jsem brňanda, tak přes Phu bych si zajela. :grinning: Jedu s Natali a wwckem autem. wwcko jde na ten 3D UTZ a pak svištíme.
18. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já budu ráda když se nepo.čiju v buse ze Žďáru :grinning: , ne Kasen já myslím, že to stihnu, výluky by neměli být a ty vlaky většinou na rychlíky čekají...pošli mi pak třeba sms až zjistíte na jaký to přifrčí nástupiště, že čekáte dole v podchodu u schodů, nebo u nějakýho toho stánku tam :wink: ...já ti odpovím asi z jinýho čísla než co na mě máš, ale to neřeš, nebo ti brnknu :wink: ....
18. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vystrčíme pupky, aby nád důchodci nechali sednout :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, me to nejak nestimovalo :grinning:
18. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: tak vemte Emče nějakej nafukovací balónek, ať nemusí stát. :grinning:
18. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec: dobrej napad... mlada a jeste s plochym brichem, ta nema sanci :wink:
18. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo do ní před cestou nalijte 2litrovku vody, to Emču nafoukne.

Připomínám účastnicím sobotní "procházku", takže pohodlnou obuv s sebou a nějakou PETku na pití a sluneční brýle a hlavně DOBROU NÁLADU!!! :wink:
18. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a pohlavního pokrytce :grinning: :grinning: :grinning: sic se vám upeče mozek a těhu demence se zvýrazní :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
k sobotni vychazce: a svacinu, nebo aspon prislib, ze se stavime nekde na jidle
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka: já bych to viděla na nějaký jídlo v terénu, na Dářku je už snad sezóna, přece tam musí být nějaká výletní restaurace. Já svačinu neberu a spolíhám na místí cateringové zázemí, jinak se připravte, že vám vyjím chlebníky. :grinning:
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec: ja to tam vubec neznam, takze prave nevim, jestli se tam da poplasit neco k jidlu... no snad jo, pro jistotu beru neco sladkyho do batohu... jinak se chystam cestovat velmi nalehko, takze si nemyslete, ze jsem cune, co se neprevlika, ale nehodlam se s tim tahat...
18. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukam ze jste tu resili jak se dostanete zpet - ja nevim jak moc bude spechat petra, kterou jede se mnou do svitav ale kdyztak bych vas mohla do zdaru hodit na vlak (myslim teda ze chcete jet ze zdaru....kdyztak mne opravte)
18. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou, ja uz rostu, dokonce me jeden pan pustil sednout v metru, takze hepriky papriky..a kdyz ne, tak mozna konecne budu moct vytasit prukazku a pozadat o misto..:grinning: a s tim vyletem teda nevim..ja chodim jak lenochod a porad odpocivam:grinning:
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocanda: to by bylo uplne super, ale ja bych potrebovala byt ve Zdaru pred 9:30 a to nevim, jestli by se ti chtelo... je to myslim 13km, takze tak 15 minut autem...
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema: no par kilasku ulezes, ne? :wink: Poslem si to cislo?
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na těch 9:30 bych to asi brala i já to je přijatelnej čas pro mě :wink:

emo neser, všechny půjdem jak lenochodi a na pohodu, žádnej sprint :wink: , taky bych to viděla nějak lážo plážo po snídani vyrazit dolíz tam nějakým způsobem a zpět a žrádýlko polední si dát někde v bufíku na Dářku a pak zase dolízt dom a spokojeně se vytelit na terase u pivínka :grinning:
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenka - ja se budim celkem brzy...nevim jak nam budou podavat tu snidani....ale pokud nebude petra spechat jeste na drivejsi cas tak s tim muzete pocitat
ohledne vyletu: vcera jsme s pritelem sli na vychazku v 18:00 tudiz kdyz uz nebylo takove vedro a zrovna jsem rikala ze jestli bude tepleji tak to s vyletem vidim blede, se sotva vlecu...ale povleceme se preci vsechny takze to nejak spolecne zvladneme...jo akorat nevim jak vy ale ja kdyz jsem venku tak musim kazdou chvili nekam za krovicko takze si tu cestu asi budu znacit :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha: moje rec s tim vyletem, takhle si to nejak predstavuju... no prece nebudeme celej den sedet na prdeli, to bych nevydrzela...
Jinak hlasuju pro tech 9:30.... ty se acha beztak dostanes domu az nekdy pozde odpoledne, ne? Dyt je to dalka az tam k vam...
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocanda: super, upresnime si odjezd na miste....
Co se tyka curani... dokonce jsem si zacala trhat papirovy kapesnicky na polovinu, aby mi vubec stacil jeden balicek na vylet, takze asi tak :grinning:
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen - ja taky delim kapesnicky na pulku :slight_smile: to bude vypadat jako ze jsem nejaka sekta :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budu značkovat, s čůránim je to čim dál horší :grinning: prostě se nějak v klidu povlečem :wink:
Kasen jo já budu ráda, když do osmi večera nějak dorazím a to možná asi ani nepojedu domů, ale ještě do Plzně takže kdo ví kdy se kam dostanu :grinning:
18. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kdyby byl jako nekdo vylozene proti vyletu, tak na nas muze pockat v pensionu, na zadech ho nepotahnem, no ne? :wink:
18. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasen - no samozrejme :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja by som sama nechcela ostat v pensione..co by som tam robila hehe :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
natali: no myslim, ze kdybys mela byt sama, tak nakonec radsi pujdes :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nasla jsem na strankach pensionu tuto formulku:

Rezervace bude potvrzena uhrazením 25 % z celkové částky ubytování na účet 181208248/0600. V případě zrušení rezervace 3 dny před plánovaným nástupem se zaplacená částka ve výši 25 % nevrací (storno poplatek) nebo při předčasném ukončení pobytu (vyjma závažných důvodů).

Jste si jiste, ze nas ubytuji bez platby predem?
Acha: tys to nejak predjednala? :confused:
18. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek