Sejděme se
pospecka
14. bře 2009

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
kasenka228
18. kvě 2009
acha: to bude stres, jak znam drahy, tak to bude hodne napjaty s tim prestupem...
kasenka228
18. kvě 2009
odkud ze jede Pospec?
emamamamu
18. kvě 2009
achal jdu si dat tvoje cislo konecne vlastne do mobilu😃 😃
a asi jo....postavime se k vlaku, zavolame si nebo co a dame ti vedet, kde jsme....a kdyztak skocime pod vlak, ze cekame na pripoj z Achalova😃
kasenka228
18. kvě 2009
ema: neposlala bys mi do IP taky cislo na tebe? Nemam na nikoho, tak aspon na nekoho by to asi chtelo... taky bych ti poslala... dik
pospeckaautor
18. kvě 2009
kasenka: Pospecka já jsem brňanda, tak přes Phu bych si zajela. 😃 Jedu s Natali a wwckem autem. wwcko jde na ten 3D UTZ a pak svištíme.
achalteke
18. kvě 2009
hele já budu ráda když se nepo.čiju v buse ze Žďáru 😃 , ne Kasen já myslím, že to stihnu, výluky by neměli být a ty vlaky většinou na rychlíky čekají...pošli mi pak třeba sms až zjistíte na jaký to přifrčí nástupiště, že čekáte dole v podchodu u schodů, nebo u nějakýho toho stánku tam 😉 ...já ti odpovím asi z jinýho čísla než co na mě máš, ale to neřeš, nebo ti brnknu 😉 ....
achalteke
18. kvě 2009
vystrčíme pupky, aby nád důchodci nechali sednout 😃 😃 😃
kasenka228
18. kvě 2009
jojo, me to nejak nestimovalo 😃
pospeckaautor
18. kvě 2009
acha: tak vemte Emče nějakej nafukovací balónek, ať nemusí stát. 😃
kasenka228
18. kvě 2009
pospec: dobrej napad... mlada a jeste s plochym brichem, ta nema sanci 😉
pospeckaautor
18. kvě 2009
Nebo do ní před cestou nalijte 2litrovku vody, to Emču nafoukne.

Připomínám účastnicím sobotní "procházku", takže pohodlnou obuv s sebou a nějakou PETku na pití a sluneční brýle a hlavně DOBROU NÁLADU!!! 😉
achalteke
18. kvě 2009
...a pohlavního pokrytce 😃 😃 😃 sic se vám upeče mozek a těhu demence se zvýrazní 😃 😃
kasenka228
18. kvě 2009
k sobotni vychazce: a svacinu, nebo aspon prislib, ze se stavime nekde na jidle
pospeckaautor
18. kvě 2009
kasenka: já bych to viděla na nějaký jídlo v terénu, na Dářku je už snad sezóna, přece tam musí být nějaká výletní restaurace. Já svačinu neberu a spolíhám na místí cateringové zázemí, jinak se připravte, že vám vyjím chlebníky. 😃
kasenka228
18. kvě 2009
pospec: ja to tam vubec neznam, takze prave nevim, jestli se tam da poplasit neco k jidlu... no snad jo, pro jistotu beru neco sladkyho do batohu... jinak se chystam cestovat velmi nalehko, takze si nemyslete, ze jsem cune, co se neprevlika, ale nehodlam se s tim tahat...
kocanda2009
18. kvě 2009
ahojky, koukam ze jste tu resili jak se dostanete zpet - ja nevim jak moc bude spechat petra, kterou jede se mnou do svitav ale kdyztak bych vas mohla do zdaru hodit na vlak (myslim teda ze chcete jet ze zdaru....kdyztak mne opravte)
emamamamu
18. kvě 2009
nahodou, ja uz rostu, dokonce me jeden pan pustil sednout v metru, takze hepriky papriky..a kdyz ne, tak mozna konecne budu moct vytasit prukazku a pozadat o misto..😃 a s tim vyletem teda nevim..ja chodim jak lenochod a porad odpocivam😃
kasenka228
18. kvě 2009
kocanda: to by bylo uplne super, ale ja bych potrebovala byt ve Zdaru pred 9:30 a to nevim, jestli by se ti chtelo... je to myslim 13km, takze tak 15 minut autem...
kasenka228
18. kvě 2009
ema: no par kilasku ulezes, ne? 😉 Poslem si to cislo?
achalteke
18. kvě 2009
tak na těch 9:30 bych to asi brala i já to je přijatelnej čas pro mě 😉

emo neser, všechny půjdem jak lenochodi a na pohodu, žádnej sprint 😉 , taky bych to viděla nějak lážo plážo po snídani vyrazit dolíz tam nějakým způsobem a zpět a žrádýlko polední si dát někde v bufíku na Dářku a pak zase dolízt dom a spokojeně se vytelit na terase u pivínka 😃
kocanda2009
18. kvě 2009
kasenka - ja se budim celkem brzy...nevim jak nam budou podavat tu snidani....ale pokud nebude petra spechat jeste na drivejsi cas tak s tim muzete pocitat
ohledne vyletu: vcera jsme s pritelem sli na vychazku v 18:00 tudiz kdyz uz nebylo takove vedro a zrovna jsem rikala ze jestli bude tepleji tak to s vyletem vidim blede, se sotva vlecu...ale povleceme se preci vsechny takze to nejak spolecne zvladneme...jo akorat nevim jak vy ale ja kdyz jsem venku tak musim kazdou chvili nekam za krovicko takze si tu cestu asi budu znacit 😃 😃
kasenka228
18. kvě 2009
acha: moje rec s tim vyletem, takhle si to nejak predstavuju... no prece nebudeme celej den sedet na prdeli, to bych nevydrzela...
Jinak hlasuju pro tech 9:30.... ty se acha beztak dostanes domu az nekdy pozde odpoledne, ne? Dyt je to dalka az tam k vam...
kasenka228
18. kvě 2009
kocanda: super, upresnime si odjezd na miste....
Co se tyka curani... dokonce jsem si zacala trhat papirovy kapesnicky na polovinu, aby mi vubec stacil jeden balicek na vylet, takze asi tak 😃
kocanda2009
18. kvě 2009
kasen - ja taky delim kapesnicky na pulku 🙂 to bude vypadat jako ze jsem nejaka sekta 🙂
achalteke
18. kvě 2009
taky budu značkovat, s čůránim je to čim dál horší 😃 prostě se nějak v klidu povlečem 😉
Kasen jo já budu ráda, když do osmi večera nějak dorazím a to možná asi ani nepojedu domů, ale ještě do Plzně takže kdo ví kdy se kam dostanu 😃
kasenka228
18. kvě 2009
no holky, kdyby byl jako nekdo vylozene proti vyletu, tak na nas muze pockat v pensionu, na zadech ho nepotahnem, no ne? 😉
kocanda2009
18. kvě 2009
kasen - no samozrejme 🙂
natali1401
18. kvě 2009
teda ja by som sama nechcela ostat v pensione..co by som tam robila hehe 🙂
kasenka228
18. kvě 2009
natali: no myslim, ze kdybys mela byt sama, tak nakonec radsi pujdes 😃
kasenka228
18. kvě 2009
Holky, nasla jsem na strankach pensionu tuto formulku:

Rezervace bude potvrzena uhrazením 25 % z celkové částky ubytování na účet 181208248/0600. V případě zrušení rezervace 3 dny před plánovaným nástupem se zaplacená částka ve výši 25 % nevrací (storno poplatek) nebo při předčasném ukončení pobytu (vyjma závažných důvodů).

Jste si jiste, ze nas ubytuji bez platby predem?
Acha: tys to nejak predjednala? =-)