• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
kasenka - to tady holky psali hned ze zacatku ze to slo i bez toho poplatku zarezervovat, tak kdyz jim to slibily tak jim verim :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme řekla, že nás přijede tak trochu babinec a ať mi pošle podklady k platbě a pani říkala, že to netřeba, že to bere jako závaznou objednávku a že platit se bude až na místě :wink: pro ty co budou platit kartou, nevim jestli tam mají terminám, možná si předem brnknout :wink:
18. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, ja ze jsem se jen trosku lekla, abysme zase nejeli supky dupky domu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bysme nejeli našli bychom si jinou uby(i)kaci kdyžtak, tam toho je :grinning: a kdyžtak bychom spaly v lese pod smrčkama a utírali si prdele lopuchama :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
achal - tak to jeste ze to mam tak blizko - u nas je kdyztak mista dost misto tech smrcku..... :grinning:
18. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak že by after party u Kočandů :grinning: no aspoň víme kam se odlifrovat když nás z penzionu vyhodí :grinning: :grinning: já už se fakt těšim - myslim, že takovej počet těhulí o víkendu ještě v Cikháji neměli :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kocando, co se týká odjezdu domů, tak nijak zvlášť nepospíchám, takže se přizpůsobím aktuálním podmínkám. Vlaky ze Svitav mi odjíždějí v 9:44 nebo 11:44 nebo 13:44 a je mi úplně jedno kterým pojedu. Bastík má tatínka, který se o syna postará a do práce v pondělí ráno nemusím :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra - tak si mne predbehla a ja si tohle nestihla precist, takze to co jsem psala do IP uz plati jen prvi cast :grinning:
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: vytírat lopuchama? A budou na nich berušky? :grinning:
Jinak teda účastnice!
Vzhledem k mým zkušenostem připomínám, že půjdeme na výlet, takže je třeba mít s sebou i nějaký menší batůžek. :sunglasses:
S kabelkama bysme
ad1 vypadaly, jak slečny z E55 po "nehodě" :sweat_smile:
ad2 je to nepraktické :grinning:

Omlouvám se za rodičovský přístup, ale
ad1 trénuju
ad2 mé zkušenosti, kdy jsem buď ta co baťoh nemá, protože jí to nedošlo, že by ho mohla potřebovat :grinning: nebo ta co ho jako jedinná má a je ve funkci nosiče :grinning: raději batůžek připomínám, já ho mít budu a nevím, jestli bych unesla deset PETek s pitím a dva kartony kapesníčků na čurání. :grinning: :grinning: :grinning:

Kolik nás vlastně bude? :astonished: :astonished: :astonished:
19. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak sa nam to blizi :slight_smile: A dufam ze batoh nezabudnem, lebo pospec ma v Brne otoci domov preneho :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec: rozkaz :slight_smile: S batohem pocitam, s malym, na jednu petku a dvoje kapesnicky, kdyby si jedny ke me chtel nekdo dat :slight_smile:
ema: kde se sejdeme na nadrazi?
Zkusene cestovatelky: jak je to s jizdenkou? To asi nejde si koupit zpatecni kdyz jedeme zpet az v nedeli, ze?
Pokud ne, tak navrhuju Emo sejit se tak abysme si stihly koupit spolecnou jizdenku alespon tam, myslim, ze usetrime.
19. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Posp buď v klidu - kabelku nevlastním ani jednu :sweat_smile:
Batoh si vezu jeden v kterém budu mít své hadrářství co vyložim a pak poslouží jako chlebnik :grinning: :grinning: :grinning: akorát jestli bude hic, tak přbalim ještě sandále :grinning:

přitáhla jsem z hospy a smrdim jak popelník plnej vajglů fuuuuuuuuuuuuujjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dorazíme během odpoledne, takže na vás počkáme u pivínka na terásce, než se přivalíte z výletu... :grinning:
20. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec - si musim udelat seznam co vsechno sebou:
batoh
kapesnicky
ovoce
kapesnicky
jogurt
kapesnicky.....
kabelky nemam rada ale nejak jsem si na ne v tehu kdyz nenosim velke nakupy zvykla - aspon trochu
kasen - zeptejte se na nadru - jeden cas neco takoveho slo - teta to tak delavala kdyz jela velkou vzdalenost v patek tam a v nedeli zept
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kabelku ani nemám, místo kabelky už od puberty nosím takové ty maličké baťůžky :sweat_smile: .
S vlakem a jízdenkama to budu muset taky ještě přesně zjistit, pojedu ECčkem a vůbec netuším, jestli na tyhle vlaky nejsou potřeba nějaké spešl jízdenky.
Kočando, nezapomeň si na ten seznam dopsat kapesníčky :grinning:
20. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra - na ec uz se priplatky asi dva roky neplati takze neboj....
....ach tak kapesnicky....no kdyztak mi to pripomen a zastavim v policce v obchode - pro kapesnicky
20. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mauik: vy přijedete až v sobotu odpoledne? :confused:
kocanda: hlavně pohodlnou obuv. :sunglasses:
Jinak teda jsem začla dneska "balit" nebo spíš kramařit. Chystám si věci na hromádku, abych věděla, jak velký zavazadlo budu potřebovat. :grinning:
Zatím tam mám necesérek (na kartáček, pastu, kartáč na vlasy a tak), kapesníčky, blond háro, těhuplavky, ještě budu balit nějakej ručník, něco na sebe, pyžámko, pantoflíčky, foťák (budu mít kartu jen na 100fotek, tak snad to bude stačit). Pak musím přibalit nějakou PETku na pití. Jo a baťůžek. :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A k té cestě:
pátek: v kolik budete v Brně a kde se sejdeme? Předpokládám, že jak dorazíte do Brna, tak já a Natali půjdeme nějak na čumendu a wwcko s polovičkou půjdou na vyšetření a pak wwcko hodí polovičku na nádr a my vyrazíme. Jak to budete chtít s obědem? Můžeme jít třeba ve 12 všichni na oběd, pošlu vám odkazy na meníčka a vyberete si a pak rodiče na UTZ a já s Natali zůstaneme v centru a po UTZ se sejdeme.

neděle: je mi jedno v kolik pojedeme.
20. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: pokud bys chtěla, tak můžu vzít navigačku. Já s ní teda moc neumím, ale je naštěstí dost intuitivní.
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
posp dohodnem sa s Martinom ci bude chciet ist na obed a dam dnes vediet. Inak prsne to bude tak ako predpokladas :wink:
20. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
posp nieeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja rada bludim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to potom nema ten spravny smrnc. Trba velku mapu a otacat v nej strany cez cele auto :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu trasu z brna do cikhaje by to musela byt hodne podrobna mapa aby bylo treba otacet stranky :grinning:
ja ani jine nez pohodlne boty nenosim (sandalky na podpatcich jsem uz hoooodne dlouho nemela a lodicky maximalne v praci pri sezeni na zidli :grinning: )
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc ani ne podrobna ale taka velka co ma tie skladacie strany ako harmonika :slight_smile: Ja uz tku nemam ma taku ako kniha, tak o tento super zazitok ze nebudeme vediet ju poskladat spat sme ukratene :wink:
20. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko&natali: když se rozhodnete pro společný oběd, tak by to chtělo před UTZ, protože meníčka jsou jen do 14:00. Můžu Vám poslat pár odkazů, kam jsem chodila na oběd, že byste si vybrali a nebo mě napadlo ..., co byste říkali na oběd v tomto hotelu?:
http://www.youtube.com/watch?v=Cqxk1I74SQo
meníčko tam stojí cca 86kč + pití nealko ve skle - Mirinda, atd. kolem 30kč
20. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy jedny udrbaný....
Petro na EC/IC už se nedoplácí :wink: a taky jsem "batůžkářka"
No já se teď dověděla, že klapne-li to v neděli si povezu prdel z práglu vozem

:grinning:
....a jedna věc: budu se chtít koukat v sobotu večer na zprávy, protože u nás v areálu v práci se koná mega akce dragon boats a já jsem na to stráááááš ně zvědavá, protože do mě do teď v práci hučeli ať jdu aspoň točit piváky :grinning: :grinning: :grinning: takže mě omluvte na hoďku večer, kuju :grinning: :grinning: :grinning:

Emo a Kasen můžu už říct co budu mít na sobě a podle čeho mě poznáte: vlasy do rezava na krátko, v nose pecka, tmavě modré triko Quicksilver s logem na prsou a kostkovaný červený kalhoty a světle modrý botasky :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: ty máš pravý prestižky? na tu pecku jsem zvědavá. :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
posp zaujimava ponuka :slight_smile: vecer napisem ako sme sa s Martinom dohodli a ked tak tak musime posunut s natali cas odchodu ale to vsetko az vecer nech sa nedopletieme :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak ty bych na sebe nevzala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (nosim Reef už od puberty)
20. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mate proti prestizkam?:grinning:
20. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: o.k. já tu budu nakukovat, tak pak písněte jak jste se domluvili. Jo a obsluha má pořád stejný vínový saka. :wink: :grinning:
achal: máš něco proti prestižkám? :grinning: Na velikonoce jsme potkali v historickým vláčku starší manželskej pár a oba měli na nohách fungl nový- stejný - prestižky, tak jsme si s Pospecem řekli, že se raději brát nebudeme, aby nás to taky nepotkalo. :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek