• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz těhulek z tématu september/září 2009

22. ledna 2010 
zenska mi rekla, ze to je az dalsi vikend...
20. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
co su u vas prestizky?
20. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky prestizky vy damicky:grinning:
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema tak co to je? nieco na nohy, to som vytusila, ale co to fakt netusim...
Posp a mozem v tej restike aj niekoho vyhodit? :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: http://www.smart.zlinsko.com/img/boty.jpg to jsou prostě stylový komunistický tenisky.
ema: tak doufám, že si je vezmeš s sebou. :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwcko: no můžeš to zkusit, ale nevím, jestli uspěješ. :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posp nemám proti nim vůbec nic, už protož e je jednou za rok fasujem v práci a já je úspěšně prodávám starším důchodcům :grinning: :grinning: :grinning:

Ww: http://www.smart.zlinsko.com/img/boty.jpg :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale údajně jsou velmi pohodlné :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posp jsem si spolu zagůglily. viď? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak tie poznam.moj otec ich mal... Ale baby pozor, to nebudu len take daake boty ked sa udrzali az do teraz. a mam pocit zeani nie su moc lacne...... :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim pro mě jsou synonymem totalitního režimu, který jsem si teda moc neužila :cry:
20. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou pohodlne, lae bude mi v nich hyc...radsi si vezmu osvedcene air maxy s vetranim..:grinning:
kurde, ja nemam ani dandaly..jsem nejak nevybavena do terenu asi....
20. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema ja tiez neviem co si obujem. Sice mam trekove boty, ale ti su zateplene na zimu do snehu, tak sa v nich asi uvarim......
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
si teda oholim nohy, no, abyste neřekly, že jsem stará stanová kůže :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o trekovkách jsem taky přemejšlela ale taky mám docela teplý, takže vezmu botasky a trekový sandále - ty jsou lehký a skladný
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
achal ja akorad vim, ze budu mit asi cerne kratasy, jestli si opravim tyhle, anebo cerne neco jako elastaky..:grinning:
triko netusim, boty...?:grinning:
nevim...:grinning:
a celkove nevim, co si sbalim, kdyz mam same lepsi kousky aka "File jde mi videt ta dira na zadku, nebo je jeste muzu nosit?":grinning:
20. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby teraz na dobre pocuvajte. Idem vyvesit pradlo a potom pre Martina do prace. Nebudem dlho prec tak sa nebojte, aj sa vratim, hej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kludne si piste dalej, ja to potom dobehnem, tak ziadny strach, vsetko bude ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emo, co že má být až další víkend? :astonished:
20. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acha: no to jo. :grinning: Já jsem je nikdy neměla. Hmm, taky bych si měla oholit nohy, má být teplo, tak aby mi nebylo vedro v kožichu. :grinning:
wwcko: nepotřebuješ trekové boty, já budu mít obyč. tenisky tyto, ale už nejsou tak pěkný, mám je už rok :sweat_smile: ( http://www.bata.cz/artikl/69318 ) a pantofle. Na pochod půjdu asi v pantoflích. Přece nepolezem nikde po skalách ne? :sweat_smile: Přemýšlím nad sandálema, ale žádný nemám. :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ema: no to jsem na tvoje modely zvědavá. :grinning: Já mám taky samý lepší, ale říkám si, že si přece teď nebudu kupovat oblečení na ty 4 měsíce. :grinning:
Vlastně mám sandály, ale jsou nějaký záhádný, protože mi z nich strašně smrdí nohy. :sweat_smile: No, ale asi po nich kouknu. :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pojdte nekdo v zabkach, prosim:grinning:
20. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu mít tenisky originál - made in vietnam :grinning: a plátěné střevíce :sweat_smile: Mám tu sice někde adidasky, ale v těch ťamanských se mi chodí líp :angry:
20. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ema: v žabkách bych to asi nedala, nemám ještě žádný zošlápnutý, jen samý nový, ale klidně v nich běž, přece nejsme na závodech ne?
20. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospec dekuji za podporu, ja jine boty, nez balerinky a tenisky nemam, takze radsi budu vetrat v tom..a kdyz me budete chtit hnat lesem, tak si sednu na parez a pockam na vas:grinning:
20. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takze ja nemam ziadny batuzek mam iba kabelky.. :grinning: takze mam prve -
do terenu boty tiez ziadne nemam..iba tenisky a splapky, zabky a boty na opatku..a dake sandalky.. dalsie - ?
20. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ema: fakt jdi klidně v žabkách jestli seš zvyklá, já už jsem volala mamce, kde jsou ty sandály a odpo mi je dá.
natali: tak si vezmi kabelku a budeš nám dělat paní učitelku. :grinning: A neblbněte s těma botama do terénu, jdeme na procházku ne na pochod!
20. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha cha cha my budem výprava a já jako největší king půjdu v tý blond paruce a mešavici :grinning: :grinning: :grinning:
Emčo žabky v klidu, jestli se ti v nich dobře chodí tak proč ne :wink:
20. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si beriem teda bud cierne pumy alebo biele nike.. a asi jedny zabky..jedny cierne tehu gate..a leginky a dake triko a svetrik a mikinu alebo daco .. vsak ideme iba na vikend.. ale kabelku musim..lebo ja teda nemam do coho ineho dat veci..
20. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska vubec nestiham! Rano jsem prosedela 3 hodiny u doktora - tehu cukrovku nastesti nemam a ted makam jako sroub - dostanu se sem asi zase az vecer.
Emo, prosim, reaguj na muj vcerejsi dotaz z 21:32 - tedy: kde se sejdeme? Koupime spolecne lupen?
20. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak zítra jedeme, chápete to? :confused: :astonished: :grinning: To uteklo. :grinning:
Dopo tu asi moc nebudu. Jdu na 8:30 k právníkovi podepsat nějaký papíry a pak asi pobrouzdám město, když už tam budu, ale wwcko a natali, písněte co jak s tím oběděm.
21. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek