Srazík v Německu

Ahojka dámy,jste tady některá buď čekatelka,nebo mami,nebo nemami,a jste v BRD?Děkuju.naty
tlapicka
17. led 2008
hlasim se z frankfurtu 🙂
mirusch
27. bře 2008
Ahojte, len som sa tu náhodou vyskytla a čo nevidím...Nemecko. Aj ja sa hlásim z Frankfurtu 😃
zuzka11
17. kvě 2008
Ahojky, hlásím Mnichov!! 🙂
ninule
22. kvě 2008
Ahoj holky!!Ja se hlasim z Bonnu! 😉
katze
24. kvě 2008
Ahoj, ja jsem z Baaru. Ze to neznate? 🙂 Je to pidi mini vesnicka v Rheinland Pfalz.
pomidorkaautor
27. kvě 2008
Škoda,že jsem to nečetla dřív,já byla Norimberk,teď Praha
michabonn
18. čer 2008
Zdravim vsechny,uplnou nahodou jsem narazila na sranky,jsem take pobliz Bonnu a i kdyz nejsem zadna cekatelka ani maminka,myslim ze to neni spatny napad se sejit a popovidat taky trosku Cesky.Navic mam moc rada deti.Tak se tesim ze se ozvete
bonparka
25. srp 2008
Ahoj holky, jsem z Niedernhausen, kousek od Frankfurtu. V říjnu čekám mimi. Nikoho tu ještě neznám, ozvěte se mi na roehrich@centrum.cz . dík
schnucki
10. zář 2008
Tak ja se hlasim z Wächtersbach, kousek od frankfurtu 😃 kazdopadne nejakej srazik by nebyl od veci
emenems
24. zář 2008
Ahoj, my bydlime ve Weissenfelsu, kousek od Lipska.Tak jak to vypada se srazem?Jsem v Nemecku kratce a nikoho tady zatim poradne neznam.
andrea1205
10. říj 2008
Ahojte, ja som LEIPZIG, hladala som na vsetkych moznych strankach ale tu asi ziadna slovacka alebo ceska okrem mna a mojej dcery nieje....ak ano prosim ozvyte sa mi andrea1205@azet.sk tesim sa,dakujem 🙂
zdezli
14. říj 2008
Ahoj holky,

pokud by byl pro nekoho jeste aktualni Norimberk, nebo alespon jizni Nemecko, jsem tu... 😉
tatarina
5. kvě 2010
Ahoj holky, tahle diskuze už je dost stará, ale zajímá mě Váš názor na Mnichov nebo obecně život v Německu. Máme teď nějakou příležitost se sem začátkem příštího roku na čas přestěhovat...
ninule
14. čer 2010
@michabonn Ahojky, Michabonn, ja jsem z Bonnu!!!Je mi 31, mam 2 letou holcicku.Kdepak presne pobyvas????
annaaisa
7. bře 2011
🙂 Ahoj,prave jsem nasla tenhle srazik.Plati jeste?ja bydlim taky v Rheinland-Pfalz vetsi vesnice u Pirmasens.
ja mam dve deti,kluka 4.roky a holcinu 8.let.
Doufam ze tahle diskuse,ikdyz starsi jeste funguje 😉
tatarina.v Mnichove to mas podobne Praze,jenom najem je priserne drahy,ale muzu doporucit 🙂
Anna
samira
31. bře 2011
@zdezli

Ahoj, ja jsem taky z Norimberka. Ziji tady uz 4 roky a mam jedenactimesicniho chlapecka Martinka. Jestli mas zajem tak se ozvy. Budu rada Misa
zdezli
1. dub 2011
@samira jeeee, to je prima. Uz je nas tu nekolik maminek s malymi detmi, muzes se pridat do party 😉 Bydlis primo v Norimberku?
samira
8. čer 2011
Ahoj ja bydlim primo v Norimberku. Mam rocniho chlapecka Martinka. Rada bych s nekym navazala kontakt! A ty bydlis tady nekde poblis? Pa Misa 🙂
samira
8. čer 2011
To jsem zase ja; rada se pridem do party. To by bylo skvely. Zatim pa
stefanny
19. říj 2011
nekdo ze Sttudgartu 😉 ???
acornika
2. čer 2012
Ahojky, budeme se stěhovat s rodinkou do Mnichova, rádi bychom s dcerkou (4) měli v Německu nějakou zpřízněnou dušičku také z Čech 🙂
atinkaa
20. črc 2012
@emenems
@andrea1205

ahojte. este stale ste v lipsku? alebo aj niekto dalsi....ak jo tak my sa hlasime tiez aus leipzig 🙂 neviem ci rovno na stretko ale isto by sa nam tu niekto domovu blizky pridal 🙂
sklepka
18. lis 2012
ahojte, nekdo stuttgart nebo primo leonberg?
sylvia7779
21. led 2013
ahojte 🙂 je tu niekto z Rosenheimu?
rauscherjana
9. srp 2013
Ahojky maminky,
je tady nekdo z okolo Norimberka? Bydlime momentalne jeste v Plzni, ale budeme se stehovat do Weissenburgu.
Rada bych nasla nejakou maminku, ktera by mela zajem se seznamit 🙂
Mame 15ti mes. syna Olivera