• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík v Německu

9. srpna 2013 
Ahojka dámy,jste tady některá buď čekatelka,nebo mami,nebo nemami,a jste v BRD?Děkuju.naty
1. pro 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim se z frankfurtu :slight_smile:
17. led 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, len som sa tu náhodou vyskytla a čo nevidím...Nemecko. Aj ja sa hlásim z Frankfurtu :grinning:
27. bře 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím Mnichov!! :slight_smile:
17. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Ja se hlasim z Bonnu! :wink:
22. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem z Baaru. Ze to neznate? :slight_smile: Je to pidi mini vesnicka v Rheinland Pfalz.
24. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda,že jsem to nečetla dřív,já byla Norimberk,teď Praha
27. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny,uplnou nahodou jsem narazila na sranky,jsem take pobliz Bonnu a i kdyz nejsem zadna cekatelka ani maminka,myslim ze to neni spatny napad se sejit a popovidat taky trosku Cesky.Navic mam moc rada deti.Tak se tesim ze se ozvete
18. čer 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Niedernhausen, kousek od Frankfurtu. V říjnu čekám mimi. Nikoho tu ještě neznám, ozvěte se mi na roehrich@centrum.cz . dík
25. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se hlasim z Wächtersbach, kousek od frankfurtu :grinning: kazdopadne nejakej srazik by nebyl od veci
10. zář 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my bydlime ve Weissenfelsu, kousek od Lipska.Tak jak to vypada se srazem?Jsem v Nemecku kratce a nikoho tady zatim poradne neznam.
24. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som LEIPZIG, hladala som na vsetkych moznych strankach ale tu asi ziadna slovacka alebo ceska okrem mna a mojej dcery nieje....ak ano prosim ozvyte sa mi andrea1205@azet.sk tesim sa,dakujem :slight_smile:
10. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

pokud by byl pro nekoho jeste aktualni Norimberk, nebo alespon jizni Nemecko, jsem tu... :wink:
14. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tahle diskuze už je dost stará, ale zajímá mě Váš názor na Mnichov nebo obecně život v Německu. Máme teď nějakou příležitost se sem začátkem příštího roku na čas přestěhovat...
5. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michabonn Ahojky, Michabonn, ja jsem z Bonnu!!!Je mi 31, mam 2 letou holcicku.Kdepak presne pobyvas????
14. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj,prave jsem nasla tenhle srazik.Plati jeste?ja bydlim taky v Rheinland-Pfalz vetsi vesnice u Pirmasens.
ja mam dve deti,kluka 4.roky a holcinu 8.let.
Doufam ze tahle diskuse,ikdyz starsi jeste funguje :wink:
tatarina.v Mnichove to mas podobne Praze,jenom najem je priserne drahy,ale muzu doporucit :slight_smile:
Anna
7. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli

Ahoj, ja jsem taky z Norimberka. Ziji tady uz 4 roky a mam jedenactimesicniho chlapecka Martinka. Jestli mas zajem tak se ozvy. Budu rada Misa
31. bře 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samira jeeee, to je prima. Uz je nas tu nekolik maminek s malymi detmi, muzes se pridat do party :wink: Bydlis primo v Norimberku?
1. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja bydlim primo v Norimberku. Mam rocniho chlapecka Martinka. Rada bych s nekym navazala kontakt! A ty bydlis tady nekde poblis? Pa Misa :slight_smile:
8. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem zase ja; rada se pridem do party. To by bylo skvely. Zatim pa
8. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdo ze Sttudgartu :wink: ???
19. říj 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, budeme se stěhovat s rodinkou do Mnichova, rádi bychom s dcerkou (4) měli v Německu nějakou zpřízněnou dušičku také z Čech :slight_smile:
2. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emenems
@andrea1205

ahojte. este stale ste v lipsku? alebo aj niekto dalsi....ak jo tak my sa hlasime tiez aus leipzig :slight_smile: neviem ci rovno na stretko ale isto by sa nam tu niekto domovu blizky pridal :slight_smile:
20. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nekdo stuttgart nebo primo leonberg?
18. lis 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: je tu niekto z Rosenheimu?
21. led 2013 v 08:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,
je tady nekdo z okolo Norimberka? Bydlime momentalne jeste v Plzni, ale budeme se stehovat do Weissenburgu.
Rada bych nasla nejakou maminku, ktera by mela zajem se seznamit :slight_smile:
Mame 15ti mes. syna Olivera
9. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek