Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
Strana
z67
Dolů
PředchozíStrana
z67
dzejautor
6. dub 2009
Takže první sraz je ve čtvrtek 9.4. od 14hodin v jogurtárně 😉
Další sraz je ve středu 15.4. u brány do ZOO čas ještě upřesníme 😉
labell
6. dub 2009
To ZOO- sraz spíš už na zastávce mhd- teda pro ty kdo přijedou šalinou a kdo přijede na čas! 😉
dzejautor
8. dub 2009
holky jak se vám hodí čas na ZOO?? Jsou tu návrhy 11 - 12h. Pište 😉
mikulcena
8. dub 2009
o.k..tak co takhle 11:30???????? zoo, příští týden ve středu??
labell
8. dub 2009
Takže než se všechny slezeme, vyhrabeme se k bráně, tak bude po 12 že? To by šlo... 😃
misasvobodova
8. dub 2009
Ahojky holky, tak pokud bychom se mohli přidat, tak jsme pro 11.30 h.
labell
8. dub 2009
Jasně, když nás bude víc, nebudeme se bát zviržátek nic! 😃 😃
muminek
9. dub 2009
Tak já navrhuji Zoo v 10 až 10.30 pak už je teplu budou uvaření: :-o
cervencovky2008
9. dub 2009
Tak příští středu jdeme do zoo s holkama z července 😃 Tak se tam třeba potkáme 🙂
kalerat
9. dub 2009
jsem trdlo, byla jsem přihlášená na cervnecovky a zapomněla jsem na to. Takže jsem to psala já 😃
dzejautor
9. dub 2009
tak holky je to blbý, ale nebylo by lepší jít do ZOO třeba ve čtvrtek? Aby mohla i Vladka Mazlitko a Peta s Verunkou??
labell
9. dub 2009
Mě je to jedno, já můžu kdykoliv. Jen v tom případě se s náma musí někdo sejít i ve středu...Am potřebuje děti aby v noci spala!! 😃 😃 😃

Evčo, vždyť jsou teprve 20-tky! 🙂
dzejautor
9. dub 2009
17.4. pátek - od 19.30h BOBY centrum akce s modní přehlídkou uvádí Leoš Mareš x-) Mám ještě 2 volňásky 🙂 😉
peroli
9. dub 2009
holky já bych do té zoo šla ráda s váma ale bojím se že budu muset kojit v každé zatáčce a nerada bych vás tak zdržovala nebo vás tam pak někde naháněla a vyvolávala jak pavián 😃 😃
a nebo si pořídím megafon aby jste mě dobře slyšely a když už budu řvát tak aspoň se vší parádou a pořádně 😃 😃 😃 ať to stojí za to, ne? 😃 😃 😃
dzejautor
10. dub 2009
Pireli 🙂 😉 jako děti, co chodí, tak stejně půjdou šnečím tempem, takže se bude často stát, tak bych to kojení neřešila. Spíš řekni, jestli můžeš ve čtvrtek. Jo a s kočárem neboj, já taky vezmu velkej. :-p
labell
10. dub 2009
Já jsem si uvědomila že ve čtvrtek nemůžu... :-|
peroli
10. dub 2009
hele já ti dám pireli 😃 😃 😃
dzejautor
10. dub 2009
holky tak to necháme být na tu středu, podle původního plánu. Ono stejně než se někdo vymáčkne, tak by v tom byl chaos a spousta lidí tu přes víkend nebude. Takže středa a teda v 11,30h u šaliny a 11.45 u brány??

a přidáte se někdo na to Boby v pátek????
petapi
10. dub 2009
oukej, středa v 11,30 😉
peroli
13. dub 2009
tak bohužel s váma ve středu nepojedu, tak si to moc užijte, foťte a pak poreferujete, jo? 😃
labell
13. dub 2009
Peti: to je škoda že nejdeš...fotit budeme- neboj!!

Jinak jsem se dnes dívala na fotky z Hartmanic- já bych tááák ráda zase někam jela!!! 🙂 😢 🙂
kalerat
14. dub 2009
ahojte holky, tak my jdeme do zoo zítra taky, akorát s jinou skupinou z MK 😃

dzej a co je v pátek u boby??
dzejautor
14. dub 2009
kalerat je tam nějaká akce, bude tam modni přehlídka, uvádí to Leoš Mareš, asi tam bude i nějakej další program a nějaká diska snad pak 🙂
dzejautor
14. dub 2009
tak můžem zas něco vymyslet..tentokrát bych vzala i tatínky. Tak nahodte návrhy termínů a něco spácháme x-)
vendulka
14. dub 2009
dzej: vážně, jako zítra? :-N to beru foťák teda,ale v 15:00 musím být zase pryč.... |-|
vendulka
14. dub 2009
tak asi bych to viděla někde o víkendu a co v líšni v mariánským a nebo na priglu?
kalerat
14. dub 2009
dzej ajo už vím. Přišel mi k tomuto mail. Já bych šla, ale taťka jede na poradu do Prahy a těžko říct kdy se vrátíí 😞
vendulka
14. dub 2009
nebo chceš a máš na mysli něco jiného, třeba zámek či tak něco?
vendulka
14. dub 2009
ale 9.5 a 16.5 nemůžeme, máme oslavy 😉
dzejautor
14. dub 2009
Vendy asi jsi to špatně pochopila. Odepisovala jsem kalerat co bude v pátek na Boby...
A ohledně té akce s tatínkama jsem reagovala na Labell na nějakej pobyt mimo Brno 😃 😉
Strana
z67
PředchozíStrana
z67