• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
babuly a co ty vincky, že bysme zkusili ty akátky?? nebo ten Jundrof jak psala Vladi...
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, Jundrov je taky super, když bude vedro, tak tam bude chladněji a kdyby poprchávalo, tak se schováme pod stromama. Ale víte někdo kde je vchod z Jundrova? Já znám jen ten z hitlerovy dálnice a tam MHD nejezdí :pensive:
22. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já možná vím ,ale nejsem si 100% jistá, vybavuji si to jen matně, jako malá jsem tam chodila sťaťkou pořád :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme dnes s Jančou domluvily docela zajímavou trasu :wink: :wink: ..Ivanovice..cca hodinka lesní cestou do české..kde je zahrádka, prulízky a pískoviště..provětráme děti..a´dál cca 2hodinová trasa kolem rybníků mokrou horou, zpět :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dostaneme se buď ke globusu..nebo klíďo až do řeček..záleží na každým..ale myslím..že to není špatnej celodeńák..tak komu by se chtělo tlapat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěknej výšlap :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc Verča nenapsala, že je tam klíííd, super příroda a hlavně kráááásně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky super a kdy to planujete???
23. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já jsem proooo, není to vůbec náročný :wink:
23. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych to dala na tu středu ne?
23. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslím, že Tobě, jako sportovci se to bude líbit. Hlavně nebudeš mít možnost někam zdrhnout ;-D
P.S. Robert Tě zdraví
23. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jestli středa bude ůplně ideál..má být zase tak nějak všelijak..ale teploty budou asi lepší ..než v úterý..je mi to jedno..
tak písněte jak se to komu hodí :wink:
dáme sraz už v 11. děti se budou moct vyspat..co????? a je to docela štreka..takže to chce namazat nožky opodelokem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A botičky na podpadku nechat doma :grinning:
25. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já nevím, jak má být ve středu, já na počasí nekoukám, bo jim nevěřím ani ten nos mezi očima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem pro..akorát nevím jestli malá vydrží tak dlouho v kočáru, ona totiž jak už "umí" chodit ,tak tam nechce být. A nemohlo by to být v 10h? Já ji do 11 neudržím aby neusla...
Ve středu mají být za bouřky...tak kdyžtak jogurtárna to jistí, ne??
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jani, sabinka už chodí? :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bude ten výlet jak psala Verča? A který den tedy, nevím jestlii se domlouvat na zítra na chatu k našim? Jinak jsem pro 10 hodinu taky. :wink:
25. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZVU VÁS NA AKCI,CO POŘÁDÁ ŠVAGROVÁ...

30.5 od 14hod. je v Krumvíři akce - Den dětí .
Budou tam stánky, skákací hrad, kolotoče a vše,co patří ke dni dětí.
I něco pro pány- šermířské vystoupení a samo i stánek s občertsvením - pivečko, papáníčko,ale i nealko pro šoféry ,-)

Tak ne aby jste seděli doma a dojeďte ,-) je to 30minutek za Brnem
25. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bysme šly zítra na písek, na výlet nee...
25. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je to jedno co kdy bude :wink:
25. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem tvolila výlet, kde se můžou děti proběnout výckrát..malej by to taky nevydržel celou dobu..tak že jestli už chcete 10 hodinu O.K.
jen ten den..
podle počasí: zítra horko , ve středu chladno
25. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase nakukuju... právě jsem zhlídla počasí a pokud nekecají, tak zítra pařák. Tož kočky moje jedu na chajdu za našima a na vejletek s váma pokud počkáte tak někdy jindy... když bude chladněji :wink:
25. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zítra taky nemůžu :frowning2: já mám ty středy nachystaný pro ty naše výlety :wink: Tak pokud ve středu nebude vyloženě chcát, tak se dá jít, ne?? Lepší než v pařáku, i když jsou tam stromy..
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo..půjdem ve středu..ta asi bude lepčejší..zítra bábo bábo :wink:
zen..no chata bude na zítřek asi nejlepší řešení :wink:
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra písek v Lužánkách,tak ještě tu hodinu a já se tak na 80% přidám...Veru sjedeme tam spolu a nebo máš ještě něco před pískem?
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak písek zítra kolem poledne?..nebo chcete už kolem 11té???
25. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy, upřesněte hodinu, kdy dorazíte na bábo, bábo (jak píše Verča)
25. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
13 a kdo by nestíhal samo později? Já osobně tam budu smrdět minimálně do 17! :wink:
25. kvě 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak Luci, my Tě v tom nenecháme :slight_smile:

Budem smrdět s Tebou a Amy :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak zitra tj. utery je sraz ve 14 h na detskem hristi ve ctvrti Novy Liskovec, http://www.novy-liskovec.cz/fotogalerie-mod-foto.html?kategorie=8&page_number=1 ....... dojedete sem trolejem c. 26 konecna zastavka Kamenny Vrch .....
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevím, jestli se mi chce přes celý město z Řečkovic trajdat v tom vedru na hřiště mezi rozpálený paneláky na sidlišti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek