• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
já su pro antropos! :grinning: šak kdyžtak se můžeme my kočárkující ne?
1. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj k nám na písek je možno a určo vás zvu, ale tento týden nee, jsme po očkování, tak to nechci pokoušet :wink:
1. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stredu zatial beriem aj ja
2. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja zapomela zitra mam nejake vyrizovani tak se nepridam ale dalsi sraz uz snad zvladnu
2. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jak teda, bude vycházka a nebo jogurtárna?Ale je mi to i jedno,ale zase pokud bude pěkně a má co jsem se koukala a počasí, tak 18°C a polojasno, tak bych raději ven vyvětrat těla,ale jak chcete :wink:
2. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani já dnes jogurtárnu nedám. :frowning2: v noci se mi spustil sopel a trochu jsem cítila i krk, takže bych nerada někoho nakazila. Ale půjdu cca ve 14h na Lesnou na dětský hřiště na Soběšickou ulici, je tam písek, houpačky, skluzavky, i hřiště na míčový hry. Lavičky, stín, sluníčko, pak kousek se dá jít na procházku a vedle je výborná hospůdka se zahrádkou Na vyhlídce.Takže pokud se bude někomu chtít, přijdte. Jede tam bus č. 45,46,66,57,45,44,85 i šalina 9 a 11, ale ta je kousek dál Nebo vlaková zastávka tam je :slight_smile: zastávka se jmenovala M. Majerové, ted je to nádraží Lesná :sweat_smile: můžu počkat na té zastávce kdybyste někdo chtěl

Jinak pokud mi bude dobře, tak bych šla zítra do jogušky, šel by někdo? Zase odpo cca 14h??
3. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej ta zastávka busu 44 se jmenuje M.Majerové?!Pochopila jsem to dobře?

já ještě nevím na 100% jestli přijdu, má mi volat mamka a kdyžtak by jsne si udělaly babskej den ve městě...jídlo, utrácení.... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, už mi to docvaklo, jsem debil, zastávka se jmenuje nádraží lesná :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ne 44,ale 84 pro mě ze semillasa, je to tam za 10 min.
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej počkala by jsi tam na mě na té zastávce?kdyžtak mi ,pleas, pošli do IP tel.č., kdybych náhodou nešla a semka to nenapsala...
3. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na Lesnou ee a zítra joguška nevím....Amka má nějakou rýmu..to už od zubů asi nebude..
3. čer 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a půjde někdo na tu lesnou vůbec?
3. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to asi musím odpískat...žlučník :cry: :angry: :unamused:
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na Lesnu eee..a zajtra joguška tiež eee, idem do práce zajtra a v piatok a taťku máme na Svobodáku lebo je Mesto uprostred Europy, takže pojdeme tam poobede a aj cez víkend. Inak holky, musím sa s vami podeliť o super správičku..viem, že je to pre vás nepodstatné, ale trošku sme tu o tom kecali, takže Ondráš patrí znova pod Ministerstvo obrany, takže náš taťka je zase guma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , čo je super.
3. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Vladi to je parádní!!! A co se v pátek na Svoboďáku bude dít??
3. čer 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci..býva to každý rok..Brno - mesto uprostred Europy, je to festival a na Svobodáku bývajú rozne akcie celý den do desiatej večer, v sobotu vystupuje tuším Ondráš a ešte nejaké subory, ale vravím, je tam toho viac je to na celý den a premáva cez námestie taká stará lokomotíva a robí rámus :grinning:
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá děkuju... :wink:
3. čer 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladii, tak to je super zprávička. Tak to má taťka i hodnost a tudíž příplatky za ni, ne?
3. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazli, fajn zpráva, že máte tátu zase gumu :grinning: můj bratr je taky guma :wink:
3. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ..ďakujem dievčatá...áno, je to super, lebo v dnešnej dobe nemať chlap istú robotu je jedine o nervy.
Jani, má hodnosť no priznám sa, že ani neviem akú a samozrejme sú aj príplatky nie len za nu...ale čo nás najviac teší, že možeme riešiť hypoteku a bývanie :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, a kde pracuje brat? tu alebo vo Vyškove?
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
R je taky cosi... Ale nevím co :grinning: (jako hodnost)
4. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to vobec nevadí..hlavne, že ich máme :grinning:
4. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak dneska taky zadnej srazik...a snad pristi tyden nejaky bude, ne?ma byt uz trosku lepcejc
4. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazli, nene, u olomouce a je snad poručík? Nebo já nevím, já to vždycky zapomenu :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti..to neva..ja neviem ani mužovu hodnost a Janka tiež nevie, tak je to v poho :wink:
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nepůjdem někam popít a pokecat o víkendu?? Kdo kdy může??
6. čer 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja by som šla ale tuto sobotu čo bude, nemožem, sme bez taťky a potom tu dalšiu idem do BB na týžden, takže ja som cez víkend passe :frowning2:
7. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi ani třeba v pátek by to nešlo??
7. čer 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja bych aj nekam zasla, pokud me nas tatka pusti :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek