• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Luciášku, ne pondělí mám na Selské rezervovaný dvě balení Priorixu Tetra za 1390,-Kč Takže nejpozději v pondělí potřebuju Tvůj recepis a jedu pro to. Ju? Odpo ne to vyberu penízky a dám bokem
24. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé pardon,to sem nepatřilo, ale na Pylouše.... :pensive:
24. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronnella: půjdeš a námi v pátek????????????????????????????
24. čer 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky znovu píšu: nepůjdete si někdo v pátek sednout na drink???????
24. čer 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Dneska jsem měla doma návštěvu, tak jsem prošvihla dnešní caféčko... neplánujete s dětmi něco na zítra? Písek nebo něco?

Jinak pátek večír zvážím pokud bych se mohla přidat, ale zatím nevím jak s hlídáním, tak dám vědět. :wink:
24. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ja v patek nemuzu, jsme na patek na vecer nekam pozvani :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já bych v ten pátek šla... :wink:
V kolik a kam? Podniky v Brně moc neznám...
25. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronnello: odkud jsi??
No každopádně je to zítra od 19 a je to kousek od Mendlova náměstí...mohly by sme si dát někde spicha a já tě tam dovedu. Písnu ti do IP telefon a napiš. Jmenuju se Lucka
25. čer 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet kdyžtak je to úvoz 8 Rootelts pub
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Medlánek...Mohly byste mě počkat třeba na tom Mendláku okolo 18.45? Ať nebloudím zbytečně :sweat_smile: Kdyby to nešlo, pokusím se to najít sama...Budu se těšit. Za telefon díky, písnu.
Petra
26. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se dneska za Váma stavím na dva drinky :wink: Kdo všechno jde? :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věry určo jdu já, JanaO6,teessa, petronnella..motol neví a dál nevím! :wink:
26. čer 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nechcete zkusit ve středu tu cestu od Antrophosu na Poříčí? Už má být údajně tento týden bez deště :dizzy_face: kdybysme šli dopo tak si pak můžem dát meníčko v Sheringhamu. No a kdyby pršelo tak můžem do té nové kavárny v Žabinách, mají tam výborný kafíčko a studenou kuchyn a hlavně všechny hračky nový :dizzy_face: tak pište jestli se někdo přidáte. Vidím to tak na 10-11h :wink:
29. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jaká nová kavárna v Žabinách??

Holky zítra po 14 Lužánky!!
29. čer 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to je na nás moc brzo,my než se vykodrcáme z Židel,ok zítra teda Lužánky my dojedem pokud nepojede Petka kolikátka je to z hlavasu?
29. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 12 nebo 13 na Konečného náměstí a pak to sejít dolů, nebo přestoupit na trolejbus a jet jednu zastávku
29. čer 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, já už konečně ten "Antropos" chcu vidět a jít, páč jsem na něj zvědavá, když tak dlouho nevycházel :grinning: Čas je dobrej... sice malá spává, ale buď zapadne v kočárku a nebo trochu později. S meníčkem to taky beru, konečně budu mít normální jídlo :grinning: Domluvíme tedy ještě přesný čásek a počkáme kdo se přidá. Tak holky nebuďte serdy a pojďte :grinning:

Jinak zítra od 14 hod Lužánky taky beru :wink: ... vezmu staršího do KFC a na zmrzku za výzo a pak dorazím, snad to tak nějak vyjde. :wink:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby ten Antrák po tak dlouhým čekání nebylo jedno velký zklamání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni já myslím, že z hlaváku ti jede přímo do Lužánek č.1 a 6 bez přestupů :wink:
Jsem si říkala, že by děti mohly spát v kočárku. Moni a ty bys to stihla tak na kolik?
Já Lužánky asi nee, ještě uvidím. Pro mě jsou to 2 přestupy, auto ted nemám, půjčila jsem známým na dovču a nechci jim prasit jejich co mi tu nechali. Tak asi půjdem na Lesnou na to nový hřiště no uvidím. Ale tu středu bych šla ráda :slight_smile: Nebo se to dá ještě udělat opačně...začít později meníčkem v Sh a dojít do Pisárek :wink:
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja utery ani streda nemuzu, zatim, uvidim v ten den,ale spis bych rekla ze ne...
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a neplánujete něco dneska???
29. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi vyrazím po botkách pro malou... dzej psala, že mají dobrý výběr v Daichmanovi :wink:
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věry my jdeme na Jugoslávskou na houpačky v 15h tak přijd. :wink:
Peti proč myslíš? Právě tam je to pro děti všech věkových kategorií :wink: ten antrophos :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kde je v Žabinách nová kavárna??????????
29. čer 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dojela domů... chyla nás venku taková průtrž, že takovou dlouho nepamatuju... :fearful:

dzej, na houpajdách jsem byla 15:09 a vy nikde... že já tam jela debil, páč jsem tam pěkně zmokla :grinning: Ale neboj nezlobím se, prostě se nezadařilo. Bohužel jsem na tebe neměla founa... teď už ho mám od Lucky (labell).
29. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věry tak to jsme se musely minout :frowning2: my došly před čtvrt. Malá se po** tak jsme nestihly šalinu. Nás tam chytla ta veliká bouřka, stály jsme s holkama pod skluzavkou schovaný až do 16.15než pro nás dojeli chlapi :frowning2: Pěkně jsem se bála těch hromů a blesků :cry: :cry: tak to mě mrzí, že jsme se nepotklay :astonished: :cry:

Luci kousek od Hradecké, přesně nevím.

Byla tam kamoška a moc si to chválila, je tam extra koutek pro cca 8-10maminek + dětí a pak ještě volně otevřená kavárna - jídelna. Zítra mi řekne přesnou adresu kde to je.
Tak kdyby ta středa byla taková jak dnes, tak bysme tam mohly jít :dizzy_face:
29. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ve středu bych se do antroposu přidala, Eli se teď otáčí režim takže dopoledne už spí jen chvilku a dospí to po o :wink: Tak písněte kdy a kde :wink:
Eli prodělala přes víkend šestou nemoc ale dnseka už máme vyrážku takže do středy snad budeme fit :wink:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak zítra v 10h u Anthroposu? Bouřky mají přijít až zas odpoledne, Motol se nevyjádřila, tak bych to vzala od Ant..a zakončila obídkem v Sheringhamu. Bude tam chládek, je to cesta lesíkem :wink: Tak přijďte, těšíme se :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, my s tím počítáme... 10 hod se nám hodí. malá si doufám dáchne v kočárku a nejhůř až po cestě domů. na oběd se těším nejvíc :grinning:
30. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mě přijede nízkej bus 9.57 na zastávku Anthropos, tak kdyby náhodou..minutku vydržte než tam doběhnu, nevím jak je ta zastávka daleko :wink: a vemte foták prosím, nám zdechla baterka. :pensive:
1. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek