Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
jana06
24. čer 2009
Luciášku, ne pondělí mám na Selské rezervovaný dvě balení Priorixu Tetra za 1390,-Kč Takže nejpozději v pondělí potřebuju Tvůj recepis a jedu pro to. Ju? Odpo ne to vyberu penízky a dám bokem
jana06
24. čer 2009
Jé pardon,to sem nepatřilo, ale na Pylouše.... |-|
labell
24. čer 2009
petronnella: půjdeš a námi v pátek????????????????????????????
labell
24. čer 2009
Hoky znovu píšu: nepůjdete si někdo v pátek sednout na drink???????
zen
24. čer 2009
Ahojky holky. Dneska jsem měla doma návštěvu, tak jsem prošvihla dnešní caféčko... neplánujete s dětmi něco na zítra? Písek nebo něco?

Jinak pátek večír zvážím pokud bych se mohla přidat, ale zatím nevím jak s hlídáním, tak dám vědět. 😉
vendulka
25. čer 2009
ahojky, tak ja v patek nemuzu, jsme na patek na vecer nekam pozvani x-)
petronnella
25. čer 2009
Ahojky, tak já bych v ten pátek šla... 😉
V kolik a kam? Podniky v Brně moc neznám...
labell
25. čer 2009
petronnello: odkud jsi??
No každopádně je to zítra od 19 a je to kousek od Mendlova náměstí...mohly by sme si dát někde spicha a já tě tam dovedu. Písnu ti do IP telefon a napiš. Jmenuju se Lucka
teessa
25. čer 2009
pet kdyžtak je to úvoz 8 Rootelts pub
petronnella
26. čer 2009
Ahoj, jsem z Medlánek...Mohly byste mě počkat třeba na tom Mendláku okolo 18.45? Ať nebloudím zbytečně :-N Kdyby to nešlo, pokusím se to najít sama...Budu se těšit. Za telefon díky, písnu.
Petra
zen
26. čer 2009
Holky tak já se dneska za Váma stavím na dva drinky 😉 Kdo všechno jde? 🙂
labell
26. čer 2009
Věry určo jdu já, JanaO6,teessa, petronnella..motol neví a dál nevím! 😉
dzejautor
29. čer 2009
holky nechcete zkusit ve středu tu cestu od Antrophosu na Poříčí? Už má být údajně tento týden bez deště x-) kdybysme šli dopo tak si pak můžem dát meníčko v Sheringhamu. No a kdyby pršelo tak můžem do té nové kavárny v Žabinách, mají tam výborný kafíčko a studenou kuchyn a hlavně všechny hračky nový x-) tak pište jestli se někdo přidáte. Vidím to tak na 10-11h 😉
labell
29. čer 2009
Jani jaká nová kavárna v Žabinách??

Holky zítra po 14 Lužánky!!
motol
29. čer 2009
Jani,to je na nás moc brzo,my než se vykodrcáme z Židel,ok zítra teda Lužánky my dojedem pokud nepojede Petka kolikátka je to z hlavasu?
labell
29. čer 2009
Mončo 12 nebo 13 na Konečného náměstí a pak to sejít dolů, nebo přestoupit na trolejbus a jet jednu zastávku
zen
29. čer 2009
dzej, já už konečně ten "Antropos" chcu vidět a jít, páč jsem na něj zvědavá, když tak dlouho nevycházel 😃 Čas je dobrej... sice malá spává, ale buď zapadne v kočárku a nebo trochu později. S meníčkem to taky beru, konečně budu mít normální jídlo 😃 Domluvíme tedy ještě přesný čásek a počkáme kdo se přidá. Tak holky nebuďte serdy a pojďte 😃

Jinak zítra od 14 hod Lužánky taky beru 😉 ... vezmu staršího do KFC a na zmrzku za výzo a pak dorazím, snad to tak nějak vyjde. 😉
peroli
29. čer 2009
no aby ten Antrák po tak dlouhým čekání nebylo jedno velký zklamání :-N :-N :-N 😃
dzejautor
29. čer 2009
Moni já myslím, že z hlaváku ti jede přímo do Lužánek č.1 a 6 bez přestupů 😉
Jsem si říkala, že by děti mohly spát v kočárku. Moni a ty bys to stihla tak na kolik?
Já Lužánky asi nee, ještě uvidím. Pro mě jsou to 2 přestupy, auto ted nemám, půjčila jsem známým na dovču a nechci jim prasit jejich co mi tu nechali. Tak asi půjdem na Lesnou na to nový hřiště no uvidím. Ale tu středu bych šla ráda 🙂 Nebo se to dá ještě udělat opačně...začít později meníčkem v Sh a dojít do Pisárek 😉
vendulka
29. čer 2009
Ahojky ja utery ani streda nemuzu, zatim, uvidim v ten den,ale spis bych rekla ze ne...
zen
29. čer 2009
Holky a neplánujete něco dneska???
zen
29. čer 2009
Tak asi vyrazím po botkách pro malou... dzej psala, že mají dobrý výběr v Daichmanovi 😉
dzejautor
29. čer 2009
Věry my jdeme na Jugoslávskou na houpačky v 15h tak přijd. 😉
Peti proč myslíš? Právě tam je to pro děti všech věkových kategorií 😉 ten antrophos x-)
labell
29. čer 2009
Jani kde je v Žabinách nová kavárna??????????
zen
29. čer 2009
Tak jsem právě dojela domů... chyla nás venku taková průtrž, že takovou dlouho nepamatuju... 😕

dzej, na houpajdách jsem byla 15:09 a vy nikde... že já tam jela debil, páč jsem tam pěkně zmokla 😃 Ale neboj nezlobím se, prostě se nezadařilo. Bohužel jsem na tebe neměla founa... teď už ho mám od Lucky (labell).
dzejautor
29. čer 2009
Věry tak to jsme se musely minout 😞 my došly před čtvrt. Malá se po** tak jsme nestihly šalinu. Nás tam chytla ta veliká bouřka, stály jsme s holkama pod skluzavkou schovaný až do 16.15než pro nás dojeli chlapi 😞 Pěkně jsem se bála těch hromů a blesků 😢 😢 tak to mě mrzí, že jsme se nepotklay :-o 😢

Luci kousek od Hradecké, přesně nevím.

Byla tam kamoška a moc si to chválila, je tam extra koutek pro cca 8-10maminek + dětí a pak ještě volně otevřená kavárna - jídelna. Zítra mi řekne přesnou adresu kde to je.
Tak kdyby ta středa byla taková jak dnes, tak bysme tam mohly jít x-)
lucieee
29. čer 2009
Ahojky holky ve středu bych se do antroposu přidala, Eli se teď otáčí režim takže dopoledne už spí jen chvilku a dospí to po o 😉 Tak písněte kdy a kde 😉
Eli prodělala přes víkend šestou nemoc ale dnseka už máme vyrážku takže do středy snad budeme fit 😉
dzejautor
30. čer 2009
holky, tak zítra v 10h u Anthroposu? Bouřky mají přijít až zas odpoledne, Motol se nevyjádřila, tak bych to vzala od Ant..a zakončila obídkem v Sheringhamu. Bude tam chládek, je to cesta lesíkem 😉 Tak přijďte, těšíme se x-)
zen
30. čer 2009
dzej, my s tím počítáme... 10 hod se nám hodí. malá si doufám dáchne v kočárku a nejhůř až po cestě domů. na oběd se těším nejvíc 😃
dzejautor
1. črc 2009
holky, mě přijede nízkej bus 9.57 na zastávku Anthropos, tak kdyby náhodou..minutku vydržte než tam doběhnu, nevím jak je ta zastávka daleko 😉 a vemte foták prosím, nám zdechla baterka. |-|

Začni psát odpověď...

Odešli