Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
lucieee
1. črc 2009
Holky omlouvám se, ale nedorazíme myslela jsem že Eli bude OK ale ještě jí nezmizela ta vyrážka a mám srach aby jí to sluníčko nějak nezhoršilo. Tak příště pa
teessa
8. črc 2009
tak zítra v deset lužánky klasika 😉
vendulka
8. črc 2009
okej, tak ja prijdu,ale kdyby byla zmena napiste mi do IP, rano se tam mrknu, diky 😉
peroli
9. črc 2009
(copy)
já teda asi přijedu ale nejspíš o chviličku později... teď jdu rychle obalit řízky v jogurtu, pak se nachystáme a vyjedem... 😉
labell
12. črc 2009
Holky zítra ve 14 Lužánky!!!!
motol
12. črc 2009
já nedojdu mám uklidovej den :-p
jana06
12. črc 2009
Hade, jak to, že nedojedeš?
vendulka
12. črc 2009
tak ja jeste nevim, jestli na 14 dojdeme, uvidim...
labell
12. črc 2009
Mony co to toto?? Ser na úklid! Co mám říkat já?????????? 😃 😃

Holky a co ta přespříští sobota Bavorská????????????? Kdo půjde????????????????????????????????????
jana06
12. črc 2009
Jáááááááá, stačí Luci? 😉 😃
mazlitko
13. črc 2009
Holky...vždy trafíte den, ken nemožeme...ved sme sa dohodli, že stredy sú stretávky, tak prečo dnesss 😞
labell
13. črc 2009
Holky zítra se jdeme koupat od rána na Krpolské koupaliště, tak komu se chce, přijďte!!!!
zen
13. črc 2009
No to je bezva ... sakra 8-( ... chystám se na Dobrák už milion dnů a zítra mám domluvenou zrovinka chatu... kurnik... tak to holky obhlídněte a příště jdu s váma. 😉
labell
13. črc 2009
Věry jdeme na Královopolské 😉
zen
13. črc 2009
aha... teď jsem to četla na pyloušcích :-N ... no to je jedno... prostě plánuju koupáníčko s malou. Ale už mám zítřek fakt naplánovanej. Holky, ale snad půjdete i někdy příště, že jo? =-) 😃
labell
13. črc 2009
Určo jo!!!!!!!!!!!! 😉
dzejautor
14. črc 2009
holky a zdržíte se tam?? my bysme po 15h dorazily, jestli teda můžem. Na Dobrák chci taky Věry a ještě je super koupák v Julianově, je to jen pro děti, má to 0,3-1,2m hloubku a jsou tam minitoboganky 😃 hlavně žádní puboši atd 😉
labell
15. črc 2009
Holky prosím vás naposled!!! Kdo půjde příští sobotu do té Bavorské????????????????????????????????????
jana06
15. črc 2009
Terka, já a nějaká Lucie 😃
labell
15. črc 2009
Monča, Janča 08. No a co zbytek??
dzejautor
16. črc 2009
holky nejdete dneska nebo zítra někdo na koupák?
labell
16. črc 2009
Jani zítra jedeme do Vojek..
dzejautor
16. črc 2009
a do Brna?
petapi
16. črc 2009
škoda, zítra budu muset uklízet a zkulturnit svoje tělo, ale i tak by byl stejnej problém, jak se tam dostat...
zen
16. črc 2009
Ahojky... tak jsem si dneska plánovala, že vyrazím na koupák a malá mi včera odpoledne lehnula s horečkama. Nevím zatím z čeho to má, žádný příznaky jiný nemá... snad přehřátí nebo tak něco. Navíc se jí v pusině objevila moučnivka... nechápu. Jako kojeneček to neměla a teď v roce najednou lup. No zkusíme genciálu. Takže koupáky máme tento týden vyjasněný 😢

dzej, snad příští týden bych zašla. Klidně do Julcu nebo kamkoliv. 😉 Vojky bych mohla, ale musela bych vyškemrat auto od starocha :-N

Sobota - no ne že bych nevyrazila... ale budeme mít před dovolenou, tak to nechci slibovat na pevno =-) Dám ještě vědět pokud neva.
petapi
16. črc 2009
věry, tak uvidíš, jestli se jí objeví potom ještě vyrážka a byla by to šestá, nevím, ale když zatím nemá jiný příznaky a nepřehřála se na sluníčku?
dzejautor
16. črc 2009
Věry tak ať jste brzo v pohodě a na příští týden se určo domluvíme, zas mají být pařáky. By se dalo jít jednou do Vojkovic a jednou do Julianova. Do Vojkovic bych tě mohla vzít i Petu Petapi 😉
zen
16. črc 2009
Holky díky... no už mi psala janča, že to může být 6 nemoc. 😢 A my máme v sobotu odjíždět na prodlouženej víkedn. :-|

Dítě mám fialový od hlavy k patě... děs. Teplota teď zase po Panadolu klesla.... uvidíme co bude dál.
labell
16. črc 2009
Věruško ať je berunce líp..
kalerat
17. črc 2009
dzej my asi dnes půjdeme na koupák