Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
jana06
25. črc 2009
Takže dámy, pro obrovskou účast, se Bavorská přesouvá do Rootel´s klubu, takže kdo chcete, přijďte tam.

A mezi námi, odpusťe mi, nebo neodpusťte jednu poznámku. To, že se jde, víte všechny už přes měsíc.... Prvně všechny nadšený a pak, když na poslední chvilku začnete odvolávat z nějakého, jakéhokoliv důvodu. Takže asi tak.
Nezlobte se, ale já tohle nesnáším.
mikulcena
25. črc 2009
super..jani se těším 🙂
a přidávám se ke tvé poznámce 😞 ..docela mě to mrzí ]-( ]-(
vendulka
25. črc 2009
uzijte si to 😉
janula2008
25. črc 2009
Jani, jj je mi to jasný,ale tchýně měla narozky už před více než 14dnama a nenapadlo mě,že nás pozve až teď :-p samo,že ji nemůžu říct, že dopo nedojdu,protože jdu do rána kalit, co by si jako řekla |-| to je jedna věc. Věc druhá je ta,že i kámoščina dcerka měla mít oslavu už kolem 5.7.,ale Anetu si nechali na pozorování na rizikovým a pustili až tento týden, takže taky takovej blbej přesun. Prostě to tentokrát nevyjde, však se ještě nachodíme 😉
jana.sun
25. črc 2009
holky, ta jeskyně je dobrý nápad - nám se zatím hodí oba termíny 😉
vallis
25. črc 2009
Jani já vím taky že je to domluveno hodne dopredu ale ty narozky ma Misova babicka a do jejich rozhodnuti jim fakt kecat nebudu. Kdyby to byla ma rodina tak je me to jedno a na oslave bych se mozna i prospala ale bohuzel neni no
Ale myslím že vy se stejně budete dobře bavit
dzejautor
25. črc 2009
holky tak to je super, takže jestli dobře počítám, tak ted ve středu by nás bylo 5 popř 6 pokud bude Lucy v poho...tak to už by nám mohli nechat celou místnost. Tak já zavolám, kde mají volno a v kolik. A napíšu.
Mluvím o té Solné jeskyni 😉
jana.sun
25. črc 2009
jj, Jani, to by bylo super, mít místnost jen pro sebe 😉
jana06
26. črc 2009
Tak mi toho 29.7 nepůjdeme 😞
jana.sun
27. črc 2009
holky, jak je to s tou středou ted? něco se mi tam rýsuje, tak jestli to mám potvrdit nebo přesunout.
Bude ta jeskyně? nebo až příští týden?
dzejautor
28. črc 2009
dobré ráno, tak holky, jeskyň je zítra tj. 29.7. ve 14h na Lesné, v areálu Tesly - plavání Filia - Halasovo nám. 7.
Máme tam být trošku dřív, takže navrhuji sraz v 13.45h na zastávce Halasovo nám. Jede tam šalina č. 9 a 11, bus 44,84,57,72. V jeskyni je 23st takže dlouhej rukáv a kalhoty pro děti určo s sebou 😉 Budem to mít celý pro sebe. Je tam 6 míst ... počítám, že přijde Zen, jana.sun,lucieee,dzej, labell? takže ještě je 1-2místa volný já klidně budu sedět na zemi s dětma 😉 tak se těšíme x-)

a pro ty, co nemůžou, tak 5.8. určo půjdeme zas 😉
jana06
28. črc 2009
Tak mi ani toho 5.8. nakonec nemůžeme 😞 Tak někdy jindy....
labell
28. črc 2009
Tak já zíra jít nemůžu. Kontrolu mám až na 13 hodinu, to bych nestihla.. :-|
dzejautor
28. črc 2009
škoda žes to Luci neřekla dřív, mohli jsme to posunout na později 😞
holky přidáte se teda někdo ještě??
labell
28. črc 2009
Jani já sem to nevěděla! Nemohla sem najít její ordinační hodiny, tak tam Míša před chvilkou skočil a ona ve středu ordinuje až od 13.
zen
28. črc 2009
Jani, já zítra s malou dojdu určitě - tedy pokud se nestane něco o čem teď nevím =-) ... ale nic nečekám x-)
jana.sun
28. črc 2009
snad to taky stihnem na čas, budem se mooooooc snažit 🙂
zen
29. črc 2009
Holky tak kdo půjde? Ať máme solnisko jen pro sebe a pro děti. 😉 Pojďte x-)
labell
29. črc 2009
Jsem si ještě uvědomila že tahat potencionálního nosiče neštovic Am mezi nenaočkované děti do uzavřeného prostoru by asi taky nebylo úplně nejlepší...
dzejautor
29. črc 2009
jo díky Luci, na stránkách je napsaný, že zákaz vstupu s virovými onemocněními. Takže pro jistotu |-|
normálně bych ráda, kdybys nás nakazila, ale ted před dovčou fakt ne 😃

Věry jinak to bude jen pro nás, nahlásila jsem 6 lidí. x-)
dzejautor
29. črc 2009
holky, pro velký úspěch chcem jít příští týden do solné jeskyně zas x-) Stálo nás to každou 25Kč + 5Kč za návleky( díky rodinným pasům) a ještě jsme tam seděli skoro hodinu místo 45min.
Přidáte se někdo? Asi v tu středu..nebo klidně jindy. A pokud máte někdo kupony a nevyužijete, prosím, dejte nám je x-) x-) x-)
muminek
30. črc 2009
Ahoj holky já teda kupon mám, ale jelikož budu ještě celej příští týden sedět v obchodě tak s váma určitě nepůjdem tak jestli máte někdo zájem tak mě pošlete adresu a pošlu kupon poštou. 😃
muminek
30. črc 2009
Deset korun do vás inestuju 😃 😃 😃
jana06
30. črc 2009
Já ten kupon mám taky a vzhledem k tomu, že v sobotu Adam dobírá teprve ATB a pak radši nebudem chodit mezi děti (větší skupinu) a pak jdem a injekci, tak u mě je to asi taky pasé. Tak si to budete některá u mě muset vyzvednout.
jana.sun
4. srp 2009
omlouvám se, původně jsem zítra chtěla znovu do jeskyně, ale bohužel to nedáme 😞
labell
10. srp 2009
Holky máte někdo čas ve středu odpolko, čtvrtek..pátek odpolko??
livy
11. srp 2009
jaaa, ja bych na nejakyho scuka zasla
kalerat
11. srp 2009
holky a co solná? Bude se ještě pořádat?
labell
11. srp 2009
Marky to nevím, to organizovala Janča.

Může teda někdo zítra??
mikulcena
11. srp 2009
luci..jedem zítra konečně za prabábi...ale do města půjdu asi ve čtvrtek..

Začni psát odpověď...

Odešli