• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Takže dámy, pro obrovskou účast, se Bavorská přesouvá do Rootel´s klubu, takže kdo chcete, přijďte tam.

A mezi námi, odpusťe mi, nebo neodpusťte jednu poznámku. To, že se jde, víte všechny už přes měsíc.... Prvně všechny nadšený a pak, když na poslední chvilku začnete odvolávat z nějakého, jakéhokoliv důvodu. Takže asi tak.
Nezlobte se, ale já tohle nesnáším.
25. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
super..jani se těším :slight_smile:
a přidávám se ke tvé poznámce :frowning2: ..docela mě to mrzí :angry: :angry:
25. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzijte si to :wink:
25. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jj je mi to jasný,ale tchýně měla narozky už před více než 14dnama a nenapadlo mě,že nás pozve až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: samo,že ji nemůžu říct, že dopo nedojdu,protože jdu do rána kalit, co by si jako řekla :pensive: to je jedna věc. Věc druhá je ta,že i kámoščina dcerka měla mít oslavu už kolem 5.7.,ale Anetu si nechali na pozorování na rizikovým a pustili až tento týden, takže taky takovej blbej přesun. Prostě to tentokrát nevyjde, však se ještě nachodíme :wink:
25. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ta jeskyně je dobrý nápad - nám se zatím hodí oba termíny :wink:
25. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já vím taky že je to domluveno hodne dopredu ale ty narozky ma Misova babicka a do jejich rozhodnuti jim fakt kecat nebudu. Kdyby to byla ma rodina tak je me to jedno a na oslave bych se mozna i prospala ale bohuzel neni no
Ale myslím že vy se stejně budete dobře bavit
25. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak to je super, takže jestli dobře počítám, tak ted ve středu by nás bylo 5 popř 6 pokud bude Lucy v poho...tak to už by nám mohli nechat celou místnost. Tak já zavolám, kde mají volno a v kolik. A napíšu.
Mluvím o té Solné jeskyni :wink:
25. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Jani, to by bylo super, mít místnost jen pro sebe :wink:
25. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi toho 29.7 nepůjdeme :frowning2:
26. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak je to s tou středou ted? něco se mi tam rýsuje, tak jestli to mám potvrdit nebo přesunout.
Bude ta jeskyně? nebo až příští týden?
27. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, tak holky, jeskyň je zítra tj. 29.7. ve 14h na Lesné, v areálu Tesly - plavání Filia - Halasovo nám. 7.
Máme tam být trošku dřív, takže navrhuji sraz v 13.45h na zastávce Halasovo nám. Jede tam šalina č. 9 a 11, bus 44,84,57,72. V jeskyni je 23st takže dlouhej rukáv a kalhoty pro děti určo s sebou :wink: Budem to mít celý pro sebe. Je tam 6 míst ... počítám, že přijde Zen, jana.sun,lucieee,dzej, labell? takže ještě je 1-2místa volný já klidně budu sedět na zemi s dětma :wink: tak se těšíme :dizzy_face:

a pro ty, co nemůžou, tak 5.8. určo půjdeme zas :wink:
28. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi ani toho 5.8. nakonec nemůžeme :frowning2: Tak někdy jindy....
28. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zíra jít nemůžu. Kontrolu mám až na 13 hodinu, to bych nestihla.. :unamused:
28. črc 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
škoda žes to Luci neřekla dřív, mohli jsme to posunout na později :frowning2:
holky přidáte se teda někdo ještě??
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já sem to nevěděla! Nemohla sem najít její ordinační hodiny, tak tam Míša před chvilkou skočil a ona ve středu ordinuje až od 13.
28. črc 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já zítra s malou dojdu určitě - tedy pokud se nestane něco o čem teď nevím :confused: ... ale nic nečekám :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to taky stihnem na čas, budem se mooooooc snažit :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kdo půjde? Ať máme solnisko jen pro sebe a pro děti. :wink: Pojďte :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ještě uvědomila že tahat potencionálního nosiče neštovic Am mezi nenaočkované děti do uzavřeného prostoru by asi taky nebylo úplně nejlepší...
29. črc 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo díky Luci, na stránkách je napsaný, že zákaz vstupu s virovými onemocněními. Takže pro jistotu :pensive:
normálně bych ráda, kdybys nás nakazila, ale ted před dovčou fakt ne :grinning:

Věry jinak to bude jen pro nás, nahlásila jsem 6 lidí. :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, pro velký úspěch chcem jít příští týden do solné jeskyně zas :dizzy_face: Stálo nás to každou 25Kč + 5Kč za návleky( díky rodinným pasům) a ještě jsme tam seděli skoro hodinu místo 45min.
Přidáte se někdo? Asi v tu středu..nebo klidně jindy. A pokud máte někdo kupony a nevyužijete, prosím, dejte nám je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já teda kupon mám, ale jelikož budu ještě celej příští týden sedět v obchodě tak s váma určitě nepůjdem tak jestli máte někdo zájem tak mě pošlete adresu a pošlu kupon poštou. :grinning:
30. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deset korun do vás inestuju :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten kupon mám taky a vzhledem k tomu, že v sobotu Adam dobírá teprve ATB a pak radši nebudem chodit mezi děti (větší skupinu) a pak jdem a injekci, tak u mě je to asi taky pasé. Tak si to budete některá u mě muset vyzvednout.
30. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, původně jsem zítra chtěla znovu do jeskyně, ale bohužel to nedáme :frowning2:
4. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo čas ve středu odpolko, čtvrtek..pátek odpolko??
10. srp 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaa, ja bych na nejakyho scuka zasla
11. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co solná? Bude se ještě pořádat?
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky to nevím, to organizovala Janča.

Může teda někdo zítra??
11. srp 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..jedem zítra konečně za prabábi...ale do města půjdu asi ve čtvrtek..
11. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek