Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
dzejautor
22. zář 2009
tak mám typy - dětský hřiště na Obilnáku, nebo Herčíkové, Lesné nebo Nám. Snp, park Husovice,fotky můžete vidět tady http://www.hriste.cz/cs/novinky/ nebo třeba Mraveniště na přehradě nebo ten Funkypark na Dobráku???? Nebo Kraví hora?
zen
22. zář 2009
Tak škoda, že jeskyně nebude. Budeme muset někdy jindy dopolko. 😉 Jinak já jsme vcelku pro jakékoliv hřiště, tedy pokud to nebudeme mít na druhý konec Brna. Navrhuji Obilňák...
teessa
22. zář 2009
já su pro aspon to budu mít kousek pro kubu do školky
labell
22. zář 2009
A v kolik holky??
jana06
22. zář 2009
Já jsem pro Obilňák... Jen nevím, kde to přesně je. Dáte mi někdo vysvětlení? prosím. Orientuji se jen porodnicí....
petapi
22. zář 2009
jani, je to přesně naproti vchodu do porodnice v parčíku 😉 vchodu jako vchodu pro pěší, nee vjezdu z údolní ju?
jana06
22. zář 2009
Ahááá, už asi vím, nebo tuším..

A v kolik kočky tam máme být?
motol
22. zář 2009
jo aha jeskyně nebude ok,tak uvidim v kolik odjede rodinka pokud po o nikam nejedu,ale těstoviny a oleje sou potřeba no tak jindy uvidim zítra co a jak!!!
dzejautor
22. zář 2009
jojo je to naproti vchodu do porodnice. Já beru taky Obilňák 😉 A já dorazím kolem 15h, budu muset ještě zajet dom pro ty těstoviny. Komu to tam teda mám brát? Moni, ty mi kdyžtak písni sms nejpozději do 13h jestli dojdeš, at se s tím kdyžtak zbytečně netahám, ponesu toho dost. Tak zítra ahoj holky, těšíme se na vás x-)
dzejautor
22. zář 2009
Jo Věry, ta jeskyn je jen ve středu do 12h. Jiný dny je dýl. Tak já bych mohla jeskyn v pátek..a klído dopo 😉
petapi
22. zář 2009
já tam budu 😉
labell
22. zář 2009
Já tam taky budu a i v pátek dopolko v jeskyni 😉
jana06
22. zář 2009
Já zítra odpo budu a v pátek dobo taky 😉
dzejautor
22. zář 2009
teda 😉 super komunikace x-) . Takže se na vás těšíme, budem zítra spěchat. A na pátek zkusím tu jeskyň 😉
hezký večer všem 😃
petapi
22. zář 2009
jé zrovna v pátky dopo tam býváme na plavču, notentokrát ne, jdem se očkovat 😞
labell
22. zář 2009
Holky tak zítra v kolik?? Ve 13??
motol
22. zář 2009
já bych jela do jeskyně ,ale dopolko fakt nestíhám
motol
22. zář 2009
Jani a sms ti zítra písnu jo 😉
teessa
22. zář 2009
zen
23. zář 2009
Holky od kdy tam budete? =-)
jaaninka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzejautor
24. zář 2009
ahoj holky, tak na zítřek (pátek) je rezervovaná solná jeskyn ve Filii na Lesné na 10h. Přijede i Petka možná s Mončou z Židel. Máme celou jeskyn (6míst) ale když nás bude víc, tak jim to nevadí a já klído budu sedět na zemi a plácat bábovičky s dětma. Takže přijde!!! CCa 9.45 u šalinové zastávky. x-)
jana06
24. zář 2009
Jani a kolik že to stojí? 😉
zen
24. zář 2009
My dojdeme. 🙂 Pokud má někdo rodinný pas, tak nás to každou přijde na 20,- vlez + 5,- nazouváky. Je to akce do konce září pokud si pamatuju. 😉
dzejautor
25. zář 2009
AHOJKY sobota, neděle, úterý a středa jsou dny Brna pro děti a solná jeskyn je zdarma. Takže jsme dneska blokly jeskyn na úterý na 15h. Už to mají docela plný. x-) takže kdo chcete, přijďte.
dzejautor
25. zář 2009
jo a pak se přesuneme na hřiště na Lesné 😉
petapi
25. zář 2009
jani a může se tam případně s kočárkem? se spícím dítětem?
kalerat
25. zář 2009
krucajs a mně má zrovna v úterý odpo přijet mamka, uvidíme jestli nakonec přijede
jana06
1. říj 2009
Ahojte kočky, co děláte v pondělí? Co tak podniknout něco dobrodružnýho? 😉
mikulcena
2. říj 2009
jani..jooo podniknem co takhel ta Ikea????

Začni psát odpověď...

Odešli