• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Já myslím že s tou čokoládou to nevadí já ji Martínkovi stejně moc nedávám a ještě si ji užijou v budoucnu dostatek :grinning:
20. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem pro, každá můžem udělat balíček, ale punčošky stejný :wink: jinak bych byla taky ráda, kdyby se tam nevyskytovaly dobroty jako je čokoláda, lízátka a pod... myslím, že na to máme ještě čas. Teda naše děti :slight_smile:
já bych dala do balíčku...CD s pohádkama nebo písničkama, ovoce jako mandarinky, pomeranče atd, holandia jogurt :dizzy_face: a ještě něco...nevím co, prostě drobnost... tak do 100Kč to by šlo, ne??
Veru a je fuk v kolik dojdete...tu 9 jsem navrhla pro ranní ptáčata a taky my budem kolem 12h odcházet tak ať si to užijí. Jinak baličky by se dávaly až bysme tam byli všichni :wink:
20. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj určo jsem taky pro, aby se nevyskytovaly čokolády a tak, barunka to taky ještě neměla. Ale třeba Brumíka medovýho občas má, to považuju za maximum.
20. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dojedeme kolem půl desáté a taky kolem dvanácté odejdeme
21. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky příští úterý sraz?
23. lis 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my podle nemocnosti uvidíme. Ale kdyby bylo fajne počasí, tak bych radši šla ven, než někam do kavárny, nebo herny.
24. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte počítejte s pondělkem. Teda samo kdo chce. Vyrážíme na Svoboďák, pokochat se stromečkem, svařáčkem atd :grinning:
Čes se ještě upřesní
25. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže oficiálně. Kdo chcete, tak v pondělí v jedenáct sraz na České (někde kolem hodin) a půjdeme si zazpívat ke stromečku a na svařáček :wink:
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já počítám s tím úterým, pokud se půjde dopo :wink:
25. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, počítám s pondělkem - snad Matyho do té doby přejde strááááášná RÝMEČKA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, těch 100,- je všeobecně odsouhlasených?
26. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti sme si právě říkaly že by nebylo špatný kdyby sme si přímo řekly co tam dát. A nevím taky jestli trvat na těch punčochách....
26. lis 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..takže dalšie zrazy sú v pondelok a utorok, áno? časy sa ešte upresnia, áno? a k tým balíčkom, ja som za to, aby sa napísal presný zoznam aby jedno dieťa nemalo viac ako druhé a som za obyčajné mikulášske vrecko, lebo rovnaké pančuchy určo nezoženieme.
27. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlai jojo a já bych to oboje dala na 11 ať se to neplete. :wink: Samo to ale není na mě, takže klidně napište váš čas.

A do balíčku?
27. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mne 11-ta hodina uplne vyhovuje.
27. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jasně, že se podřídím většině, pokud punčochu nechcete, tak nebude, ale mě by se třeba fakt líbila...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28528163&tab=0 kdyby jsme se rozhoupaly rychle...
a s přesným obsahem balíčku souhlasím :wink:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to by šlo!!
27. lis 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen mě pří jde docela bereálné to všem rozdat :grinning:
27. lis 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to myslíš, luci? přece doufám, že stejně jako my, už trénujete doma vystoupení, stoupnou si do řady, předvedou a dostanou odměnu néé? Barunka trénuje Skákal pes na flétnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoční besítka pro dospělé :wink:
18.12 v 19 hod sraz pod stromem na svoboďáku..
27. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti myslím to tak, že ty punčošky k někomu dojdou, ale jak si je rozdáme, když se skoro nevýdame? Nebo jsi to myslkela jako že to objednáme každá zvlášť?

Ale jinak už se na vae vystoupení těším, my budeme proskakovat hořícím kruhem :wink:
27. lis 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne, každá zvlášť určo ne, to by se nevyplatilo, s rozdáním by byl trošku problém, to je fakt, jedině to tam hodit na záchodě na místě no.
hořící kruh :grinning:
27. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi to bude nejlepší, to doladit až na místě :wink:
jaký vystoupení?? :confused:
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo, když bude danej přesnej seznam toho, co v balíčku bude, tak to ani nemusíme dělat každá zvlášť, my do obchodu jezdíme jednou za týden autem, takže to klidně můžu nakoupit všechno, napunčochovat a přinést, to by vůbec nebyl problém, vás bych jenom zkásla :sweat_smile: mám to kousek a až taková tíha to fakt nebude :wink:
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, bez vystoupení vojta nic nedostane, vás tipuju na krátké baletní číslo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, vojta odrecitu zbírku Erbenovi kitice
27. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těším kdo bude mít vystoupení s tygry :grinning:
27. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych řekla že Terča a Kytinka. :wink:

Peti tak to bys byla nejhodnější, pokud by to nebyl problém. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek