• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
jj určo, akorát potřebuju co nejdřív počet účastníků (samozřejmě nemoc se předvídat nedá) kvůli punčochám a potom ten seznam...
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky!! Kdo příjdete toho 16.12???????????????????????????????????

A návrhy co do balíčků!!
27. lis 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 16-teho účasť potvrdzujeme.

Chcem sa opýtať, toho 18-teho je to už tiež isté a potvrdené? Manžel má totiť vianočný koncert o 17-tej v Pardubicíc takže to znova znamená, že by som s vami nemohla ísť pařiť, čo ma teda už pekne s..e, lebo som ešte nebola ani raz :angry:
27. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Peti, si zlatá, že si sa toho ujala :dizzy_face:, asi by si si tiež zaslúžila nejaká balíček za odmenu
27. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky já doufám,že snad se to astma do tý doby dostane pod konrtolu a my dojdem,takže si myslim,že jo :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
16tého potvrzuji..se těším a jdem trénovat ty básně
27. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my potvrzujeme taky účast.

Do balíčku bych vrzla určo mandošku, pomeranč, jabko, možná banán a třeba brumíka a haribáky a šlus.

A 18týho na Svoboďáku určo budu. Budu mít po první zkoušce (akorát v ten den), tak doufám, že se vožeru na úspěch. Jen optiku radši nechám doma.... :wink: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se banány nejí :unamused: ..asi tak jediná věc..ale jinak, obsah je super..
a flašku rumu....pro maminky
27. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, netroškař. Radši dvě, jo? Jen u mě výjimka prosím, mě víno, bo já se po rumu vyslíkám :grinning:
27. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
super..budeme mít i o zábavu postaraný..koberec je tvůj :grinning:
27. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... hm... a když předvedu nej číslo, budou všechny punčošky moje? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by muselo být i s vyvrcholením :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale děvčata :grinning:
brumíka, aby jsme si rozuměly, myslíte medovýho jo? barunce jsem s čokoládou ještě nedávala. a Haribáky myslíš jani, klasika medvídky jo? to totiž taky ještě nekupujem, ale klidně jí to do balíčku dám, ochutná. nebo kupuješ nějaký speciální?
ovoce, jasně, beru teda bez banánu a prostě, co v obchodě bude vypadat hezky, koupím.
akorát teda, abyste pak neprskaly třeba, prostě to nakoupíme tam, kam zrovna pojedem, většinou střídáme Spar a Tesco, tudíž nebudu zkoumat, kde je to případně levnější a tak jo?
Kinder mléčný řez asi Jani u vás neprojde že?
27. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, kinder mléčný řez určo nee, ale cokoliv s hořkou čokoládou jo. Snad nebudou mít holky nic proti, když bude jedna punčocha třeba s polomáčenýma sušenkama v hořké čokoládě a nebo s hořkou Delisou, nebo miňonkama. :wink:
jj, myslela jsem gumídky. jaákoliv značka. :wink:
27. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud ten Kinder řez bude většina chtít, tak mě to určo vadit nebude, když áďa tam bude mít místo něho polomáčený :wink:
všechno si zapisuju :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co bublifuk?
27. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten řez by se stejně rozesračkoval mezi těma mandarinkama..
Nych nechala to ovoce, Haribo medvídky, bublifuk a konec né?
27. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, ale brumík by až tak nemusel. uvidím, jak to bude vycházet cenově všechno :wink:
27. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, jak chceš, ale myslím, že bude těžký odhadnout počet dětí... myslím, že je lepší, když každá udělá jeden balíček, takhle bude vyřešeno, že každý dítě dostane. A to CD s pohádkama nebo písničkama je blbý? Myslela jsem samozřejmě co máte kdo doma, tak to přepálit :wink:

Luci to úterý bude sraz až v 11h? A kam chcete jít?
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínek už se moc těší na besídku nebude li nemoc určo dojedem. Ta punčocha je moc hezká já bych to brala. A byla bych ráda že by to Peťa nakoupila nemusela bych to tahnout vlakem, autobusem atd....Martínek jí všechno tak nám je jedno co tam bude jen plechovku guláše prosím néééé. :grinning: Rum berem.
27. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to CD by se tam dalo dát na místě :grinning:
27. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jdu pěcha, takže dřív nestíhám.

A CD by bylo fajn, ale musíme to nějak domluvit, my doma teda žádný nemáme...
27. lis 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi teda taky cd spísničkama ani básničkama nemáme :frowning2: ..
27. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak žádný CD taky nemáme a aby to bylo pro ně aspoň napohled hezký, tak by musel být vytištěnej nějakej booklet, teda myslím jako ta nálepka přímo na CD ne?
A jinak mě je to jedno, jestli to dělat budu nebo, ale musíte se domluvit...
a zatím rekapituluju, kdo se přihlásil:

Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol
Muminek
28. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, som za ovocie, Haribo a bublifuk....čo sa týka CD, tak napríklad my máme doma Včelí medvídci, viem, že Janka Adýková to majú tiež doma a druhé čo máme je ovečka Shaun the Sheep, takže napríklad čo sa Janky týka, tak nechce ani jedno ani druhé, to som uviedla len príklad aby nedošlo k niečomu, že to niekto má doma alebo to nebude chcieť. Ale ak máte teda niektorá záujem, tak vám to kludne napálim a donesiem. Viem zatial len o Lucke, že to chce pre Amelku. Kto chcete písnite mi do IP :slight_smile:

Holky, a ešte raz sa teda pýtam, lebo som nedostala odpoved, či toho 18-teho je to už definitívne??
28. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my by jsme se s Ondráškem teho 16 přidaly na besídku jestli teda můžem
A s balíčkem bych souhlasila a i s tím kdyby to mohla Peťa nakoupit a jen vybrat penízky
Jo a nějaké pohádky tu máme a i říkanky ale ty se mě teda moc nelíbí
28. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazli..pak už se asi neslezem.... :unamused: :unamused: ..další týden jsou vánoce..
29. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jasně že můžeš :wink:
29. lis 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo...njn, tak si ja zase nič :frowning2:
29. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol