Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
petapi
27. lis 2009
jj určo, akorát potřebuju co nejdřív počet účastníků (samozřejmě nemoc se předvídat nedá) kvůli punčochám a potom ten seznam...
labell
27. lis 2009
Tak holky!! Kdo příjdete toho 16.12???????????????????????????????????

A návrhy co do balíčků!!
mazlitko
27. lis 2009
Holky 16-teho účasť potvrdzujeme.

Chcem sa opýtať, toho 18-teho je to už tiež isté a potvrdené? Manžel má totiť vianočný koncert o 17-tej v Pardubicíc takže to znova znamená, že by som s vami nemohla ísť pařiť, čo ma teda už pekne s..e, lebo som ešte nebola ani raz ]-(
mazlitko
27. lis 2009
A Peti, si zlatá, že si sa toho ujala x-), asi by si si tiež zaslúžila nejaká balíček za odmenu
motol
27. lis 2009
Ahoj Holky já doufám,že snad se to astma do tý doby dostane pod konrtolu a my dojdem,takže si myslim,že jo 🙂
mikulcena
27. lis 2009
16tého potvrzuji..se těším a jdem trénovat ty básně
jana06
27. lis 2009
Tak my potvrzujeme taky účast.

Do balíčku bych vrzla určo mandošku, pomeranč, jabko, možná banán a třeba brumíka a haribáky a šlus.

A 18týho na Svoboďáku určo budu. Budu mít po první zkoušce (akorát v ten den), tak doufám, že se vožeru na úspěch. Jen optiku radši nechám doma.... 😉 😃
mikulcena
27. lis 2009
u nás se banány nejí :-| ..asi tak jediná věc..ale jinak, obsah je super..
a flašku rumu....pro maminky
jana06
27. lis 2009
Veru, netroškař. Radši dvě, jo? Jen u mě výjimka prosím, mě víno, bo já se po rumu vyslíkám 😃
mikulcena
27. lis 2009
super..budeme mít i o zábavu postaraný..koberec je tvůj 😃
jana06
27. lis 2009
Hm... hm... a když předvedu nej číslo, budou všechny punčošky moje? 😃 😃 😃 😃
mikulcena
27. lis 2009
tak to by muselo být i s vyvrcholením 😃 😃
petapi
27. lis 2009
ale děvčata 😃
brumíka, aby jsme si rozuměly, myslíte medovýho jo? barunce jsem s čokoládou ještě nedávala. a Haribáky myslíš jani, klasika medvídky jo? to totiž taky ještě nekupujem, ale klidně jí to do balíčku dám, ochutná. nebo kupuješ nějaký speciální?
ovoce, jasně, beru teda bez banánu a prostě, co v obchodě bude vypadat hezky, koupím.
akorát teda, abyste pak neprskaly třeba, prostě to nakoupíme tam, kam zrovna pojedem, většinou střídáme Spar a Tesco, tudíž nebudu zkoumat, kde je to případně levnější a tak jo?
Kinder mléčný řez asi Jani u vás neprojde že?
jana06
27. lis 2009
Peti, kinder mléčný řez určo nee, ale cokoliv s hořkou čokoládou jo. Snad nebudou mít holky nic proti, když bude jedna punčocha třeba s polomáčenýma sušenkama v hořké čokoládě a nebo s hořkou Delisou, nebo miňonkama. 😉
jj, myslela jsem gumídky. jaákoliv značka. 😉
petapi
27. lis 2009
pokud ten Kinder řez bude většina chtít, tak mě to určo vadit nebude, když áďa tam bude mít místo něho polomáčený 😉
všechno si zapisuju 🙂
petapi
27. lis 2009
a co bublifuk?
labell
27. lis 2009
Holky ten řez by se stejně rozesračkoval mezi těma mandarinkama..
Nych nechala to ovoce, Haribo medvídky, bublifuk a konec né?
petapi
27. lis 2009
to je fakt, ale brumík by až tak nemusel. uvidím, jak to bude vycházet cenově všechno 😉
dzejautor
27. lis 2009
Peti, jak chceš, ale myslím, že bude těžký odhadnout počet dětí... myslím, že je lepší, když každá udělá jeden balíček, takhle bude vyřešeno, že každý dítě dostane. A to CD s pohádkama nebo písničkama je blbý? Myslela jsem samozřejmě co máte kdo doma, tak to přepálit 😉

Luci to úterý bude sraz až v 11h? A kam chcete jít?
muminek
27. lis 2009
Martínek už se moc těší na besídku nebude li nemoc určo dojedem. Ta punčocha je moc hezká já bych to brala. A byla bych ráda že by to Peťa nakoupila nemusela bych to tahnout vlakem, autobusem atd....Martínek jí všechno tak nám je jedno co tam bude jen plechovku guláše prosím néééé. 😃 Rum berem.
muminek
27. lis 2009
to CD by se tam dalo dát na místě 😃
labell
27. lis 2009
Jani já jdu pěcha, takže dřív nestíhám.

A CD by bylo fajn, ale musíme to nějak domluvit, my doma teda žádný nemáme...
mikulcena
27. lis 2009
mi teda taky cd spísničkama ani básničkama nemáme 😞 ..
petapi
28. lis 2009
tak žádný CD taky nemáme a aby to bylo pro ně aspoň napohled hezký, tak by musel být vytištěnej nějakej booklet, teda myslím jako ta nálepka přímo na CD ne?
A jinak mě je to jedno, jestli to dělat budu nebo, ale musíte se domluvit...
a zatím rekapituluju, kdo se přihlásil:

Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol
Muminek
mazlitko
28. lis 2009
Holky, som za ovocie, Haribo a bublifuk....čo sa týka CD, tak napríklad my máme doma Včelí medvídci, viem, že Janka Adýková to majú tiež doma a druhé čo máme je ovečka Shaun the Sheep, takže napríklad čo sa Janky týka, tak nechce ani jedno ani druhé, to som uviedla len príklad aby nedošlo k niečomu, že to niekto má doma alebo to nebude chcieť. Ale ak máte teda niektorá záujem, tak vám to kludne napálim a donesiem. Viem zatial len o Lucke, že to chce pre Amelku. Kto chcete písnite mi do IP 🙂

Holky, a ešte raz sa teda pýtam, lebo som nedostala odpoved, či toho 18-teho je to už definitívne??
vallis
28. lis 2009
Ahoj holky tak my by jsme se s Ondráškem teho 16 přidaly na besídku jestli teda můžem
A s balíčkem bych souhlasila a i s tím kdyby to mohla Peťa nakoupit a jen vybrat penízky
Jo a nějaké pohádky tu máme a i říkanky ale ty se mě teda moc nelíbí
mikulcena
29. lis 2009
mazli..pak už se asi neslezem.... :-| :-| ..další týden jsou vánoce..
labell
29. lis 2009
Peti jasně že můžeš 😉
mazlitko
29. lis 2009
ach jo...njn, tak si ja zase nič 😞
petapi
29. lis 2009
Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena