Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
zen
30. lis 2009
Ahojky holky. nějak jsem neměla čas pořádně nakouknout. Chci se taky přidat s leontýnkou na vánoční besídku, tak s námi počítejte. 🙂
petapi
30. lis 2009
ok, píšu si 🙂
dzejautor
30. lis 2009
Takže já už dám do jogušky rezervačku 😉 ve čtvrtek tam jdu, jestli chcete někdo dorazit... a nakupuje teda Petapi? Takže já to pouštím z hlavy... jen pak donesu peníze. 😃
holky a ten zítřek co teda?? V 11h a kde?? My dojdem jen na chvíli...aby malá spala po o doma...tak písnite kde to bude.
petapi
30. lis 2009
jani, sraz je pod hodinama.
bajnokova
30. lis 2009
Ahojka
Tak já bych se taky nahlásila na toho 16.12.na besídku
petapi
30. lis 2009
sice asi blbá otázka, ale jenom se sabinkou jo? jde mi o ten počet balíčků...
petapi
30. lis 2009
Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol
Muminek
Vallis
Zen
Bajnokova
bajnokova
30. lis 2009
Ne dobrá otázka 🙂 ale bude to asi dopoledne tak jen se Sabčou
motol
30. lis 2009
Holky to budem mít celou jogušku?
jana06
30. lis 2009
Teď nic ve zlým, ale joguško těš se 😉 😉 😉 😉 😉 😉 jedenáct mamin a jedenáct dětí... To asi bude sajgon. a už se ví, kdo jde za Mikuláše, čerta a anděla? 😉 😃
dzejautor
30. lis 2009
Peti pod jakýma hodinama?? Kam se jde zítra?? Nějak mi to asi uniklo.
motol
30. lis 2009
asi se jde zase na Svobodák Jani
jana06
30. lis 2009
Jani pod hodinama na České, naproti ČSOB 😉
bajnokova
1. pro 2009
Ahojka
Neděle 6.12.v sokolovně v Řečkovicích v 10h a 14.30h je pro děti mikulášská besídka bývá to moc pěkné 🙂
12.12.opět Řečkovice sokolovna od 20h Big bít hraje kapela Vikíř taky to bývá supeer 🙂
peroli
1. pro 2009
Já teda bez balíčku ale pro jogušku jsem taky 😉
labell
1. pro 2009
Tak Tery jde taky.
petapi
2. pro 2009
Takže holky fajn, tohle beru jako definitivní seznam na balíčky a jdu objednat punčochy ju? Ten, kdo přijde do jogušky, ale nechce balíček, je mi popravdě fuk jo? nemyslím to ve zlým 😉 , fakt se starám jen o ty balíčky 🙂

Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol
Muminek
Vallis
Zen
Bajnokova
Petromila
Teessa
verapa
3. pro 2009
my se taky hlásíme do klubu, ale jesi se ještě vendem :o)
petapi
6. pro 2009
věry, noo za normálních okolností by bylo teda na punčochu pozdě, ale ta paní jich tolik stejně nemá, tak jdu hledat dál a vás si zapisuju 😉
jana06
6. pro 2009
Peti a ostatní. A musí být nutně punčochy? Pokud je takovej problém, tak u nás mají menší taštičky v Brněnce, tak bych jich mohla nakoupit. Na jednu mandošku,brumíka a haribáky to je akorát. PPřípadně další menší vecičky. a je na nich nakreslenej Mikuláš, čert a anděl.
petapi
6. pro 2009
nee, není to problém, prostě koupíme něco jinýho 😉
jana06
6. pro 2009
Jako nechci se skrz to boxovat. Rozhodnite se....
dzejautor
7. pro 2009
holky a tak fakt nechcete udělat každá jeden balíček? Tak by se vyřešil i počet, př. kdyby byl někdo nemocnej atd.. a domluvit se teda, že každej dá do balíčku mandošky, třeba pomeranče, brumíka atd...
Jinak joguška je teda bloklá na 16.12. od 9,30h 😉
labell
7. pro 2009
Jani a proč to komplikovat´? Myslím že to tak vyhovuje všem..navíc někdo sem chodí strašně málo, tak by se to ani nedomluvilo. 😉
jana06
7. pro 2009
Já souhlasím s Luci. Vždyť už je to rozjetý a Peťa byla tak hodná a ochotná, že to nakoupí.
petapi
7. pro 2009
oukej, takže platí plán A, s tím, že pokud se mi nebude nic líbit, obrátím se na janču s taštičkama.
jinak aktuální seznam adeptů na balíček:

Petapi
Labell
Mazlitko
Mikulcena
Jana06
Dzej
Motol
Muminek
Vallis
Zen
Bajnokova
Petromila
Teessa
Verapa
Lenassekk01
muminek
7. pro 2009
jů to bude mejdan 😃
motol
8. pro 2009
no to bude párty,vejdem se vůbec do jogušky,ta asi toho 16 spadne 😃
dzejautor
9. pro 2009
holky v klidu x-) bude tam ta paní nakrátko a je na nás připravena...víceméně bude celá joguška pro nás 😉
labell
9. pro 2009
Holky zítra se jde do města na 11. 😉