Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
labell
10. pro 2009
Holky sobota 12.12 ve 20 hod. Úvoz -bar Rootlet´s.
dzejautor
16. pro 2009
http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/Vanocni_besi... holky, bylo to fakt skvělý!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) musela jsem ty fotky hned dodat 🙂 a vy, co jste nebyli, tak záviďte 😉
jana06
16. pro 2009
Jani hodnotím.... Fakt to bylo fajne... A fotky to dokazují.... 😉 😃 🙂
teessa
16. pro 2009
tož myslím že tak pulka by jich tam nemusela být 😃
dzejautor
18. pro 2009
holky dodejte další fotky na rajče, která jste fotila... 😉
zen
4. led 2010
Ahojky holky. Tak máme po svátcích a možná by stálo za to naplánovat nějaký srázek a trochu oživit vídání se. Co vy na to? Nějaká kavárnička, joguška nebo něco? 😉
dzejautor
4. led 2010
já jsem pro 😉
Holky a nelyžujete někdo?? Resp. nejela byste některá přes den lyžovat např do Olešnice nebo na Stupavu apod? Já jsem na lyžích nestála 12let, ale chtěla bych to oživit 😃 :-p
jana06
5. led 2010
Ahoj Jani, já bych klidně jela, ale co se smráďatama? Jedině si udělat solo výlet a nechat dítka tatínkům...
mikulcena
5. led 2010
já bych též jela...jen si musím nechat dovést věci z chalupy..a udítek asi střídačka..nééé
jana06
5. led 2010
Hele Veru, Robert jede přes víkend do Jesu, nemá Ti to někde vyzobnout? 😃
mikulcena
5. led 2010
😃 😃 😃 jooo super, ať mu na náměstí ukážou cestu..
dzejautor
5. led 2010
myslela jsem bez dětí, jak jsem psala...několik let jsem na tom nestála, takže sama budu mít co dělat 🙂
Ale jinak děti nejsou problém...jen by nás muselo jet víc aut... já jsem schopná pobrat 6 lidí. A nějakej termín??
jana06
5. led 2010
No bez dítěte bych mohla jset tuto sobotu 😉
jana06
5. led 2010
Myselal jsem jet. Samozřejmě... Ale i s děckama by to pak bylo zábavný.... Já můžu do auta vzít ještě jednu mamču s autosedačkou
dzejautor
6. led 2010
tuto sobotu ještě nee..musím pořešit výbavu.. ale ten další týden už by to šlo 😉
Holky a co třeba zajít na bowling nebo někam vypadnout z domu? Už mi hrabe z té zimy.. 😃 bowling je fajn na Cihelně v NC Kr Poli, na Vysočině v řečkovicích, ve Vojkovicích, v Olympii...nebo na Lesné v La Gambě je minibowling - dámskej 😃
dzejautor
6. led 2010
ten bowling jsem myslela samy ženský, tatínci budou hlídat 😉
jana06
6. led 2010
Já jsem jedině pro. Budu mít oba kluky pryč... Budou utužovat vztah otec versus syn 😃
mikulcena
6. led 2010
zítra bude sáňkování v Ivanovicích....hodina odpolední..k nám se dostanete jednoduše..autobusem 😃 😃 😃

nééééééé určitě odpo, až se smráďata probudí 😉
mikulcena
6. led 2010
jinak je tu i návrh na bavorskou x-) x-) x-) ??????????????????????????????
dzejautor
7. led 2010
jéé dnes to nestihnu 😞 a pokud vydrží sníh, nechcete jít v pátek sáňkovat - bobovat na Kraví horu?? Dopoledne?? Je tam mírnej kopeček....
Veru v Bavorské je bowling?? =-) Nebo jsi myslela na taneček??
labell
11. led 2010
Holky co středa nějaká baby kavárna??
zen
12. led 2010
Já jsem pro... tak jaká a v kolik? 🙂
labell
12. led 2010
Mě je to jedno. Třeba cafeand play? A nebo my tu teď máme novou,(na Šumavské vedle Bille) ale ještě sem tam nebyla.
A v kolik je mi jedno, to navrhni ty! 😉
zen
12. led 2010
Ahojky.
Tak můžeme zkusit tu novou a nebo klidně cafeplay. Je mi to celkem jedno. No a čas? Asi dopolko by bylo lepší. Páč pak spí a vzbudí se klidně až kolem 16 a to je pak naprd. =-) Co ty na to?

Jinak nikdo nejde?????
petapi
12. led 2010
my bohužel, jdeme opět na velmi plodnou návštěvu dr se vážit :-p
zen
12. led 2010
Peti, to je škoda. :-| Tak koukám, že se ti to blíží s tím vyloděním druháčka. No doufám, že tě ještě uvidím vcelku a sáhnu si na pupek. Jinak koho vážíte? Malou nebo tebe? :-N
labell
12. led 2010
Vladi tak v 9.30 u Billi??
petapi
12. led 2010
myslíš věrku luci co? 😃
no vážit barunku, dr před časem začala bláznit, že málo vážit a od té doby se chodíme převažovat, jak u blbejch, ale ona málo neváží.
labell
12. led 2010
Jojo Peti...Věrko tak v 9.30 ja??
zen
13. led 2010
Luci, jo 9:30 u Billi 🙂
A holky přidejte se.