• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Holky sobota 12.12 ve 20 hod. Úvoz -bar Rootlet´s.
10. pro 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidka_16.12.09/#album holky, bylo to fakt skvělý!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musela jsem ty fotky hned dodat :slight_smile: a vy, co jste nebyli, tak záviďte :wink:
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hodnotím.... Fakt to bylo fajne... A fotky to dokazují.... :wink: :grinning: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož myslím že tak pulka by jich tam nemusela být :grinning:
16. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dodejte další fotky na rajče, která jste fotila... :wink:
18. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak máme po svátcích a možná by stálo za to naplánovat nějaký srázek a trochu oživit vídání se. Co vy na to? Nějaká kavárnička, joguška nebo něco? :wink:
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem pro :wink:
Holky a nelyžujete někdo?? Resp. nejela byste některá přes den lyžovat např do Olešnice nebo na Stupavu apod? Já jsem na lyžích nestála 12let, ale chtěla bych to oživit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, já bych klidně jela, ale co se smráďatama? Jedině si udělat solo výlet a nechat dítka tatínkům...
5. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych též jela...jen si musím nechat dovést věci z chalupy..a udítek asi střídačka..nééé
5. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Veru, Robert jede přes víkend do Jesu, nemá Ti to někde vyzobnout? :grinning:
5. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jooo super, ať mu na náměstí ukážou cestu..
5. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslela jsem bez dětí, jak jsem psala...několik let jsem na tom nestála, takže sama budu mít co dělat :slight_smile:
Ale jinak děti nejsou problém...jen by nás muselo jet víc aut... já jsem schopná pobrat 6 lidí. A nějakej termín??
5. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bez dítěte bych mohla jset tuto sobotu :wink:
5. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myselal jsem jet. Samozřejmě... Ale i s děckama by to pak bylo zábavný.... Já můžu do auta vzít ještě jednu mamču s autosedačkou
5. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuto sobotu ještě nee..musím pořešit výbavu.. ale ten další týden už by to šlo :wink:
Holky a co třeba zajít na bowling nebo někam vypadnout z domu? Už mi hrabe z té zimy.. :grinning: bowling je fajn na Cihelně v NC Kr Poli, na Vysočině v řečkovicích, ve Vojkovicích, v Olympii...nebo na Lesné v La Gambě je minibowling - dámskej :grinning:
6. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten bowling jsem myslela samy ženský, tatínci budou hlídat :wink:
6. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jedině pro. Budu mít oba kluky pryč... Budou utužovat vztah otec versus syn :grinning:
6. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra bude sáňkování v Ivanovicích....hodina odpolední..k nám se dostanete jednoduše..autobusem :grinning: :grinning: :grinning:

nééééééé určitě odpo, až se smráďata probudí :wink:
6. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je tu i návrh na bavorskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ??????????????????????????????
6. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé dnes to nestihnu :frowning2: a pokud vydrží sníh, nechcete jít v pátek sáňkovat - bobovat na Kraví horu?? Dopoledne?? Je tam mírnej kopeček....
Veru v Bavorské je bowling?? :confused: Nebo jsi myslela na taneček??
7. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co středa nějaká baby kavárna??
11. led 2010 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro... tak jaká a v kolik? :slight_smile:
12. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno. Třeba cafeand play? A nebo my tu teď máme novou,(na Šumavské vedle Bille) ale ještě sem tam nebyla.
A v kolik je mi jedno, to navrhni ty! :wink:
12. led 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak můžeme zkusit tu novou a nebo klidně cafeplay. Je mi to celkem jedno. No a čas? Asi dopolko by bylo lepší. Páč pak spí a vzbudí se klidně až kolem 16 a to je pak naprd. :confused: Co ty na to?

Jinak nikdo nejde?????
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bohužel, jdeme opět na velmi plodnou návštěvu dr se vážit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je škoda. :unamused: Tak koukám, že se ti to blíží s tím vyloděním druháčka. No doufám, že tě ještě uvidím vcelku a sáhnu si na pupek. Jinak koho vážíte? Malou nebo tebe? :sweat_smile:
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi tak v 9.30 u Billi??
12. led 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš věrku luci co? :grinning:
no vážit barunku, dr před časem začala bláznit, že málo vážit a od té doby se chodíme převažovat, jak u blbejch, ale ona málo neváží.
12. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Peti...Věrko tak v 9.30 ja??
12. led 2010 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo 9:30 u Billi :slight_smile:
A holky přidejte se.
13. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek