• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
autor
Peti ta středa je jasná, jdem do toho MÚ. Ale že bysme mohli ještě skočit do jogušky v pátek. Já myslím, že by se šlo zas odpo, tak byste mohly s Barunkou dorazit po plavču, ne???
20. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, normálně bysme skočily po plavču, ale jedem na víkend pryč, tak budu balit a pojedem, ale to nevadí, příště :wink:
20. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak platí teď ve středu to MÚ - v kolik hodin a kde? Kdybych neměla lítání po úřadech (což zatím asi hrozí, ale uvidíme), tak bychom se přidali :wink:
20. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já bych se k vám ráda zas připojila do toho Mariánskýho jestli můžu. Sice k vám nepíšu, ale na vaše srazy chodím ráda :grinning:
20. dub 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky teda mluvím sama za sebe, ale nemusíte se ptát jestli můžete nebo ne. Je to pro všechny a všechny jste fajn, takže já budu ráda, když dojdete. Prostě kdo máte chut a náladu tak se přidejte :grinning:

Sraz bude ve středu pravděpodobně na parkovišti u Eldoráda a někdo chtěl aby to bylo odpoledne, takže ve 13h??

A v pátek bych tu jogušku dala klasika na 14h co????

Piště svoje názory :wink:
20. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzej: díky :slight_smile: Pro mě je 13h Ok, snad bude Adeli spolupracovat. Těšíme se.
20. dub 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ve středu nemůžu, MM jede pryč a neměl by mě kdo odvést a já nepojedu přes celé Brno MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: do jogurtárny bych ráda, ale odpoledna jsou pro mě zabitý
20. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej
já bych to dala v rozmezí tak 15-20 minut, protože jestli máte v plánu jet taky někdo mhd tak autobusy budou zasekaný kočárkama a třeba já, která pojedu z novolíšeňské se asi nebudu chytat, když mi to tam obsadíte :angry: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tam vlastně holky vůbec jede???
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi teda nějaká 45, to jede až tam k začátku toho údolí?
21. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dle fotky zastávky to vypadá že jo, takže 45 :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my se rády připojíme, zoo bylo super. Akorát mám dotaz. MÚ je nad Lišní? Dle mapy jsem zatím nic jiného nenašla. Jo a kde nebo u čeho je to Eldorádo? Já vím, jsem hrozná, ale snad s těmito výlety konečně brzy poznám Brno. Díky moc
21. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzej v tu středu byl hrozný provoz, nějak jsem tě ztratila. Sice jsem nakonec najela, ne vědomě, na dálnici na Prahu, ale naštěstí jsme dojeli ok. Tak díky
21. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sedá na mě nějakej bacil... zatím žádný drama, ale čuju, že to dojde. :unamused: Už podruhé v krátké době... imutita je v háji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak kdybych nedorazila, tak nečekejte... :pensive: Ale zítra tu písnu jak to se mnou vypadá a jestli tedy jdu nebo ne.
21. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholky, kdo jedete do Mariánskýho emhádéčkem tak tady máte jízdní řád na 45, stačí si jen kliknout na tu SVOJI zastávku:
http://www.jrbrno.cz/110450000
21. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, je to Stará Líšeň. Až uplně na konci. A ta restaurace je na začátku údolí. Je tam veliký parkoviště. Zkus se podívat do mapy na internetu. Jestli chceš tak cinkni a můžem se někde na cestě potkat. Jinak já jsem se pro tebe po ZOO vracela ptz jsem viděla ,že jsi daleko, ale než jsem to objela tak jsi byla fuč, pak jsem tě dohnala jak jsi správně odbočila na pisárky, tak jsem v klidu jela dom :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peroli, co kdybychom jely z Vinohrad spolu - můžem si kdyžtak pomoct navzájem s kočíkem do autobusu :wink: :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a půjdete někdo v pátek do té jogušky? jestli mám dát rezervačku??
21. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my ne, bohužel. Jedeme na chatu
21. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě v pátek nevím :wink:
21. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to by jsme mohli, já už mám vyšpekulovaný, že ve 12:28 jede z Novolíšeňské 45 nízkopodlažní, tak doufám, že nám to tam "někdo" :grinning: neobsadí, co ty na to? Mohli by jsme si dát sraz třeba ve 12:10 max.12:15 na Pálaváku, šlo by to?
21. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peroli, tak jo - 12:10 na Pálaváku na zastávce trolejbusu směr Novolíšeňská :wink: pisnu ti do IP můj telefon, pisni mi, prosím, taky, kdyby náhodou, tak at si dáme vědět, ju? :wink:
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peroli třeba já :grinning: :sweat_smile: ale mám výhodu, budu nastupovat dřív :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v pátek já ne :unamused:
21. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peroli, jak to tak vidím, tak jestli stihnem dřívější 45 - i když nebude nízkopodlažka, tak s ní pojedem, páč do té nízkop.se asi nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, když se nám tam cpou jiní :angry: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek nic nemám, takže půjdu kamkoliv!
22. dub 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě to dost štve, ale dneska na výletek nepůjdu. Mám rýmu, furt mi teče z nosu a mám ho dodřenej jak hrom :confounded: ... takže půjdu na chvilkovou sama s malou ale výlet bych nedala, hlavně furt pčikám, tak ať na vás neprskám. V pátek ještě uvidím jak mi bude, ale pokud bude dobře ráda přijdu. :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..v piatok by sme do jogušky išli, ale dnes bohužial neprídeme. S prababičkou to nevyzerá dobre, ideme s nou behať po doktoroch :frowning2:
22. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, teď mi teprve došlo, že do té dřívější se stejně nedostanem, jede to v 08, 28 a 48
kdyžtak petapi vysadíme :angry: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek