Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
jana.sun
19. únor 2010
ahoj holky, byli jste na té Jugoslávské? platí ty slevy z RP i třeba pro 2 mamky a 2 děti? (na tom poukaze je napsáno 50% pro rodinu) my se tam chystáme příští týden - tak úterý s Janulou2008 😉 musím tam brnknout, jestli mají volno.
Jani-Dzej - ty slevenky přišly jako součást takového bločku slev už někdy koncem roku 😉
jana.sun
19. únor 2010
tak na úterý 23.2.10 je zamluvená na 15.hodinu solná na JUgoslávské.
chce se někdo přidat?
zatím jdu já s Matym a Janula2008 se Simonkou. nikdo "cizí" tam zatím není nahlášen, což se může změnit, tak mi, prosím, dejte co nejdřív vědět, at nahlásím přesný počet. 😉
dzejautor
22. únor 2010
😞 na nás je to brzo...do 15h spíme...tak třeba příště. 😉
jana.sun
22. únor 2010
no, my taky budem mít co dělat, abychom to stihli, ale zas 16.h je většinou obsazená "bezdětnými" a na 17.hod už zas říkala Janula, že Simonka je unavená, ptže přes den nespí.
jedině pak dopoledne 😉
labell
22. únor 2010
Jani dopolko by sme šly. Pro nás je to taky brzo na tu 15-ctou.
Jani(dzej) hodila bys odkaz na ten hotel o kterém si mluvila v jogušce? Sme se dnes bavily s Veru že by sme určo někam chtěly jet, ale asi by to chtělo rezervačku zavčas.
dzejautor
23. únor 2010
my dopolko taky klído někdy jo... 😉 ale příští týden jedem na hory, tak až ten další..
Luci..máš to v IP 😉
zen
8. bře 2010
Ahojky holky.
Dlouho nic nebylo. Nechcete někdo ve středu dopolko někam do kavárničky? Kounicova u Billy nebo cafe and play nebo co já vím kde... co přidáte se někdo?
labell
10. bře 2010
Jéé Věruško já to propásla. 😞
dzejautor
12. bře 2010
ahoj holky, nechcete jít někdo 2.4. na BVV v 19h na Paul van Dyka??? Bez dětí 😃 😃
jana.sun
16. bře 2010
ahojky,

na pátek 19.3. na 10. hodinu je zamluvena solná na Jugoslávské!!!
kdo se chce připadně přidat, prosím, pisněte mi do IP - nebo i sem, co nejdřív, chci tam nahlásit přesný počet,
aby nám tam někoho nepřihodili 😉

jen připomínám, že ještě v březnu tam platí ty slevenky, co došly na podzim z RP na 50%, jinak RP s kartičkou je sleva, myslím 40% x-)
dzejautor
26. bře 2010
ahoj holky 🙂 tak počasí je super, kdy vyrazíme někam na písek? Půjdete někdo ještě před dovčou tj příští týden????
jana.sun
4. dub 2010
hoj, hoj,
taky bychom vyrazili někam na písek 😉 😉 😉
tak až se Pyloušci vydovolenkují, tak snad se něco spáchá!!! 🙂
labell
18. dub 2010
Holky můžete někdo středa, čtvrtek nebo pátek????
jana.sun
18. dub 2010
LUci, my klidně středu!!! 😉 😉 😉
vallis
18. dub 2010
My by jsme asi mohly taky ve stredu, ale az odpoledne
labell
19. dub 2010
Jojo středa odpolko...cca kolem 15.30? Kde?
petapi
19. dub 2010
my bysme též přišly 🙂 je mi jedno kde.
vallis
19. dub 2010
Nám je asi taky jedno kde
vallis
19. dub 2010
Pokud nás teda nepoženete úplně na druhý konec Brna 😃 😃
jana.sun
19. dub 2010
tak co klasika - Lužánky??? 😉 😉 😉
labell
19. dub 2010
Asi jo.-)
dzejautor
20. dub 2010
holky, pokud nebudu mít zítra večírek se školou, tak se hlásím taky...to odpoledne mi vyhovuje...ale už má pršet, tak nevím jak ty Lužánky =-)
jana.sun
20. dub 2010
no jo - ono asi bude pršet 😞 😞 😞 se z toho už picnu!!! :-p :-p :-p
jaká bude alternativa, kdyby pršelo?
labell
20. dub 2010
Jogurtárna?? Během dne se ještě domluvíme jo?
petapi
20. dub 2010
v jogurtárně mají sedačku, to je gut, tam půjdem 😃
jana.sun
20. dub 2010
jj, pisnem si zítra dopo 😉 😉 😉
labell
21. dub 2010
Tak zatím to vypadá v poho...
labell
21. dub 2010
Amelka dnes spát nebude, dost pozdě stávala, takže tam pojedeme na dřív, tak kdyby ste někdo mohl dřív...
jana.sun
21. dub 2010
no, my až po spaní, Maty vstával dřív - už před sedmou, tak kolem jedenácté by měl jít spát. jak dlouho dnes bude spát, těžko říct, někdy mu stačí hoďka a jindy 3 hodiny (ale tak dlouho ho nenechám) 😉
Luci, tak v kolik vy tam tak budete a kdo ještě jde?
labell
21. dub 2010
Jani a nechce se ti teda spíš do jogurtárny, na idnes je prej na 14 hodinu nad Brnem děšť.