Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
dzejautor
27. dub 2010
holky a co ta ZOO v pátek? V kolik dáme sraz?? Já bych vyrazila už ráno, dokud není vedro 🙂
bajnokova
27. dub 2010
http://www.bublilend.cz/index1.html
Našla jsem nějakou novou kavárnu 🙂
dzejautor
27. dub 2010
Vypadá to dobře Baj..ale docela jsem se zasmála nad tím jejich textem - příjemný odpočinek pro rodiče 😃 😃 :-p
labell
27. dub 2010
Zoo na 11?
Ta kavárna je fajn, ještě než sme se odstěhovali, párkrát sme tam byli.
labell
27. dub 2010
My bohužel zítra nemůžeme, je mi to líto, ale zas nějaké papírování.
A v ten čtvrtek v kolik???
dzejautor
27. dub 2010
Luci dřív to nejde?? TO Zoo? Aspon v 10 ???
mimikiki
27. dub 2010
Lucy to neva, tak teda vo stvrtok, my mozeme zase tak okolo 13...... tak kde???? Skoda , ze ta zoo je v piatok, to my nemozeme 😞
labell
27. dub 2010
Jani uvidíme jak ostatní můžou, ale mě tam jel na 11 dobře spoj a Verče tuším taky.
dzejautor
27. dub 2010
a kdo ještě jde? já nevím jak se spaním... 😞
jana.sun
27. dub 2010
ahoj,
my bychom se možná v pátek taky přidali (podle počasí) - teda v těch 11 - na 10 nestíháme, vstáváme po 8-mé (většinou) a než se vybatolíme ven a dojedem přes celé Brno MHD-čkem |-| |-| |-|
jana.sun
27. dub 2010
Jani, nemůžeš vzít s sebou kočárek? nebo v něm Sabinka neusne?
dzejautor
28. dub 2010
Jani, kočár beru určitě..malá není tak zdatnej chodec 😃 ale neusne v něm ani náhodou....
jana.sun
28. dub 2010
Jani, třeba tě překvapí 😉 😉 😉
mimikiki
28. dub 2010
Holky tak co zajtra? Lucy vy teda mozete alebo nie?
muminek
29. dub 2010
holky co ta zoo v pátek v kolik v 11???
zen
29. dub 2010
Já bych zítra do ZOO šla. Ale jsem za dřívější sraz. Klidně na tu 10 hod. Uděláme dvě skupinky nebo se tedy domluví ta 11 hod? 😉
jana.sun
29. dub 2010
nebo se můžem domluvit na kompromisu - 1😇0 :-N :-N :-N ale Luci myslím psala, že jí tam jede líp spoj na těch 11, ne?
já ještě nevím na 100% jestli pojedem, mám dostat ms - takže to bych asi nejela 8-( 8-( 8-( kdo pojedete, můžete mi pisnout, prosím, do IP telefon, at vám kdyžtak zítra pisnu, kdybych nejela, at na mě zbytečně nečekáte? 😉
dík
muminek
29. dub 2010
Tak já tam budu zítra v 10 nebo v 11 mě je to jedno tak se domluvte, ale rači bych brala tu 10 Martínek pak bude asi chtít spát.
zen
29. dub 2010
Holky helejc tak já nějak nevím na čem jsem. Bude ta ZOO? A od kdy? :-S
Zrušila jsem jinou akci a teď nevím jeslti nakonec nebudu sedět doma. =-)
muminek
29. dub 2010
Zen já jedu nebudeli pršet jen potřebuju vědět v kolik se sejdem. Musím jet z domu už v 8 nebo v 9 záleží kdy bude sraz
dzejautor
29. dub 2010
Věry no já jdu určo, i kdybych měla jít sama...a já jsem pro tu 10, klidně i dřívější....takže pokud je nás víc, tak bych udělala 2 skupinky jak jsi psala a dáme pak někde sraz 😉
zen
29. dub 2010
No tak bezva. To jsem potřebovala. 😉 Jsem taky pro dřívější sraz. Hlavně kvůli malé, bude mi brzy usínat a tak ať z toho něco má. Nic proti těm co se chtějí sejít později. Však se někde určitě spojíme. 😉
Tak já klidně tak 9:30 u šaliny u ZOO?
muminek
29. dub 2010
Tak to nestíhám já dojedu na Mendlák 9.20 to ta šalina nedá to by musel byt. Tak tam na nás počkáte ať nejdem sami??????
zen
29. dub 2010
Mumi, no my nakonec jedeme autem s Jančou už na 9 hod. Děti máme hodně ranní ptáčata. Takže to vidím, že se sejdeme až s pozdější skupinkou někde tam. Bude lepší jít s holkama na 11 hod, pokud to není problém. 😉
muminek
29. dub 2010
No tak my to asi projdem sami třeba se tam potkáme
dociska
29. dub 2010
Ahoj. Tak já bych se ráda přidala. V ZOO jsem byla naposledy před 2 lety a to ještě v zimě. Jen jsem se nedočetla v kolik. V 10 nebo v 11? Nebude vám to vadit?
labell
29. dub 2010
dociska určitě se přidej!! Sraz bude asi i v 10 i v 11. Půjdeme na dvě skupiny a pak se někde sejdeme.
labell
29. dub 2010
Aha, tak já sem si nevšimla příspěvku od zen,

Tak sraz v 11 u zastávky šalin. 😉
jana.sun
29. dub 2010
ahoj, tak já pořád počítám, že ten jeden srazík je v těch 11 - jak chtěla Lucka (labell) 😉
Luci, jedeš teda???
já, pokud nedostanu ms, tak budu cca v těch 11 na zastávce ZOO 😉 😉 😉
Mumi, Docis, jestli tam taky tak dojedete, tak snad se poznáme x-) x-) x-) mám černej golfáč Maxi-taxi 😎
jana.sun
29. dub 2010
jé, tak 11-tá platí 😉 😉 😉
když tam nebudu, tak jsme nejeli 😉 😉 😉