Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
labell
29. dub 2010
My kočárek mít nebudeme, alepoznávací znamení- budeme krmit kachny. 😃
Já sem chtěla dorazit i na dřív, protože nakonec na kočár dlabu, ale holky to namyslely jinak, takže na 11 sme tam.
dociska
29. dub 2010
Jé, tak to jsem ráda a zvědavá, jaké to bude. Já budu mít oranžový sportovní kočárek a v něm 9-ti měsíčního chlapečka. Jsem prcek, tak snad mě nepřehlédnete. Takže v 11 na zast. šaliny Zoo. 🙂
labell
29. dub 2010
Jj docisko budeme se těšit 😉
dzejautor
29. dub 2010
tak super holky....takže jedna skupina kdo chce, tak u brány v 9h a druhá v 11 u šaliny. Luci a až budete v ZOO tak mi cinkni, ju?? Tak se těším x-)
teessa
29. dub 2010
chjo mě by vyhovovalo něco mezi 😃 😃 takže my se přidáváme na tu 11
jana.sun
30. dub 2010
holky, užijte si to - my se nepřidáme 😞 je mi blivno :-p :-p :-p
dociska
30. dub 2010
Omlouvám se, ale nepřijedu. Něco mi do toho vlezlo.
muminek
30. dub 2010
To byl dneska výšlap super 😃 😃 😃
dociska
1. kvě 2010
Ach jo. Tak moc jsem chtěla jít s vámi, ale nečekaně nám na stavbu dovezli cihly a já musela hlídat, kam to naskládají. 😢 Snad příště.
dzejautor
1. kvě 2010
já myslím, že tam budem chodit častěji....děcka se vyblbnou.....a je tam docela prázdno.... 🙂
teessa
1. kvě 2010
mě se teda víc líbilo v tom funparku klídek děti si chvílema hrají i sami pěkně u zdroje a žádné kopce 😃 a vzhledem ke kikině je to lepčé tisíckrát
labell
2. kvě 2010
Jojo funpark je lepší a zadara!! 😃
dzejautor
2. kvě 2010
já tam teda ještě nebyla, ale přijde mi, že je to pro větší děti, ne?
mikulcena
2. kvě 2010
nééé..je to tam super..sem tam tě dítko potřebuje, ale byli jsme tam celej den a bez nudy..všechno bzpečný a pod dohledem..
jsme tam chtěli i tento týden, ale bude asi hnusně
dzejautor
2. kvě 2010
Veru a nejsou tam hodně starší děti, já mám spíš strach o nějakej úraz...mluvíte teda o těch atrakcích na Dobráku, ne? 😃
labell
2. kvě 2010
Jani kdyby to tam bylo nebezpečný tak se nechceme vracet 😉
Starší děti tam samozdřejmě jsou, ale většinou na jiných atrakcích, nebo si to svoje dítě na něčem kde se může něco stát pohlídáš.
labell
2. kvě 2010
Jo a chtěly by sme jít ve středu. Při špatném počasí Cafe and play. Co holky??
zen
2. kvě 2010
Ahojky. No my bychom to možná i zkusily. Tak předběžně se hlásíme na středu. 😉
mimikiki
2. kvě 2010
My by sme sa tiez pridali.....Lucy a kde je Cafe and play?????
dzejautor
2. kvě 2010
Luci no to je fakt 😃 Já teda bohužel středu nemůžu...malá je u mamky, leda, že bych došla bez ní 😃
labell
3. kvě 2010
Klaudy o zastávku dál. Je to ulice Skácelova.
mimikiki
3. kvě 2010
Lucy dakujem, tak ak sa nic nezmeni, tak sa k vam v stredu pridame..... pravdepodobne sa uvidi podla pocasie,ze?
labell
3. kvě 2010
Jojo uvidíme aktuálně.
petapi
3. kvě 2010
jéjej ve středu můžu až odpoledne.
jani ten funpark je i pro naše děti úplně ideální, bylo to tam fakt super.
labell
3. kvě 2010
Peti pokud bude hezky, tak tam zase budeme smrdět celej den. Jinak sraz bych dala zase ve 12.
zen
4. kvě 2010
Holky, tak se mi ta středa komplikuje. :-S Nahlásila se mi mamka s babičkou, takže asi nedojdu. :-|
dociska
4. kvě 2010
Tak já bych v těch 12 mohla. Jen taky nevím, kde ta kavárna je. Poradíte mi? Nejlepší by byla adresa nebo webovky.
zen
4. kvě 2010
labell
4. kvě 2010
Zítra má pršet, tak teda cafeandplay, pak se domluvíme kam dál...nebo zůstaneme.
mimikiki
5. kvě 2010
Holky, tak mi to nakoniec nedame, drahy je dnes od jednej doma, tak to musim vyuzit na nakup.... nabuduce sa urcite pridame 😉