Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
dociska
5. kvě 2010
Tak jde se do té kafárny?
mimikiki
5. kvě 2010
Dociska, holky sa dohadovali na 12 v kavarne, takze ich tam urcite stretnes 😉
dociska
5. kvě 2010
My jsme ještě doma. Ale jestli bych tam měla jet a být tam sama..... Mám to přece jenom přes celé Brno. =-)
mimikiki
5. kvě 2010
dociska, ja si myslim, ze holky tam budu ..... ale ak mas obavy , tak pockaj na dalsi zrazik 😉 😉
petapi
5. kvě 2010
tak holky, barunka mi vytuhla o půl jedné, takže se nikam už nedostanem 8-(
labell
5. kvě 2010
dociska: kdyby se nešlo, napíšeme to!

Tak sme se sešly v hojném počtu 2.
Co pátek, můžete?
petapi
5. kvě 2010
jejda, a kdo byl ten druhej, verča?
v pátek můžu x-)
labell
5. kvě 2010
Jojo Peti já a Verunka.
To je super. Budu potřebovat buď povzbudit, nebo budu slavit.-) Jdu na utz na 9. Takže můžu tak od 10, 10.30?
dociska
5. kvě 2010
Tak to se omlouvám, že jsem to nepochopila. čekala jsem, že to ještě někdo potvrdí, že se fakt jde. :-N
labell
5. kvě 2010
dociska v poho. Jen že sem psala že teda Cafeandplay a tam se kdyžtak domluvíme co dál, tak sem to brala za vyřízené. 😉
petapi
5. kvě 2010
luci, budem oslavovat 😉
dzejautor
5. kvě 2010
ahoj holky x-)
já pátek můžu taky...ale jsem bez auta...takže bych nerada cestovala někam daleko... :-p
mimikiki
6. kvě 2010
Holky ja este neviem co bude zajtra ale ak by mi to vyslo tak kde sa stretneme????
labell
6. kvě 2010
Já nevím jak má být zítra. Jogurtárna je blbost?
vallis
6. kvě 2010
Ahoj holky my se taky zitra mozna pridáme ale jeste to nevim urcite dam vedet pozdeji
dociska
6. kvě 2010
Pro mě by byla jogurtárna na Hlinkách ideální. Mám to k ní kousek. A navíc jsem tam nikdy nebyla. 🙂
petapi
6. kvě 2010
tož já samozřejmě rozhodně nebudu proti jogurtárně 😃
peroli
6. kvě 2010
taky bych se přidala... v 1😇0 mám být s Fífou na kožním takže bych dorazila nejdřív tak v +-11:20.. to tam určitě ještě budete, že jo?
labell
6. kvě 2010
Určitě. Nabalím ti ty věco na plavání a písmenka. 😉
dzejautor
6. kvě 2010
já se jogušce taky nebráním 😃
petapi
6. kvě 2010
my přijdem cca v 11.
dociska
6. kvě 2010
Mě to na tu 11 příjde v takový nešikovný čas. Určitě tam není kde si ohřát oběd a malý mi jí ve 12 nebo nejpozději ve 13:00. Odpoledne by to nešlo? Třeba ve 14 nebo 15:00? 🙂
mimikiki
6. kvě 2010
Holky, tak u nas je zajtrajsok ohrozeny, maly je protivny , ma soplik a neradi by sme vas nakazili, tak to radsej nebudeme riskovat....

Dociska, obidek pre maleho ti tam v pohode ohreju, takze v tom problem mat nebudes 😉
dociska
6. kvě 2010
Tak to je bezva. Tak to se už nebojím. A mají tam i stoličky na papání? Asi toho po obchodě s jogurty chci moc, co? 😞
petapi
6. kvě 2010
dociska, to je mléčný bar, je tam hrací koutek, stolička, mikrovlnka, přebalovací pult, paní ohřeje cokoliv 😉
dociska
6. kvě 2010
Já jsem úplně mimo... Asi si teď o mě myslíte, že jsem asi blondýna nebo úplně vypatlaná.... To je fakt tím, že jsem tam nikdy nebyla a ani jsem o tom neslyšela. |-| Jen jsem dycky okolo projížděla v trolejbuse a to bylo všechno. V místech pro děti se ještě neorientuju a nemám přehled mezi restauracemi a kavárnami, které mají dokonalé zázemí pro děti. S manželem teď už nikam nechodíme. Ani do společnosti. Není čas a peníze. 😞
labell
6. kvě 2010
dociska: v poho, hlavně přijdi. Pro malého si jídlo ohřeješ a pro sebe si můžeš koupit třeba teplej toast 😉
petapi
6. kvě 2010
dociska, prooč? to si vůbec nemyslíme, však já jsem taky začala někam takhle chodit až když byla barunka ve vašem věku 😉
dzejautor
6. kvě 2010
holky a bude tam někdo dřív jak v 11? Já titož v 11 se už budu muset pomalu balit, abych dojela dom na spaní....
peroli
6. kvě 2010
Luci děkuju... jen jedna věc.. nevím jak dlouho u té doktorky zkejsnem a jak na tom bude Fifíšek..zlobila by ses moc kdyby se (opravdu jen náhodou 😉 ) stalo že by jsme nedorazili? jako já mám v plánu tam dojet ale víš jak... náhodou bude Fífa strašně protivnej tak to bych pak asi radši jela rovnou dom... nevadí? ale na 99,99% fakt dojedu.. 😉 🙂