• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Peti no vzhledem k tomu že to potáhnu na genetiku, tak aji jo :grinning:

Jani já možná jo, ale nevím v kolik mě vezmou na řadu.
6. kvě 2010 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak super :wink: já teda dorazím kolem 10h
6. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska nic. Máme zítra oslavu leontýnky a musím ještě nakoupit pár věcí, takže mám docela fofřík. Užijte si jogušku a snad už příště se taky přidáme. :wink:
7. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar tak my dnes dorazime budu se snazit nejak po te desatj snad budu stihat
7. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám taky přijít na těch 10:00. Možná se mi to taky hodí i víc.
7. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dociska dojdi jak ti to vyhovuje nekdo uz tam urcite bude
7. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete jít dneska taky na přehradu? Bude tam akce pro maminy a děti a taky se budete moct přidat k pokusu o zápis do knihy rekordů. Já tam asi půjdu, protože jsem s malým zase sama doma a tak alespoň využijeme odpoledne.
Koukněte na http://www.mamotato.net/program.php?mesto=brno
9. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doci, jaký to tam bylo? Nebylo tam moc lidí??

Holky, nechcete se někdo přidat, chceme jet v pátek do Komárova na zvířátka...buď dopo....tak kolem 10h nebo odpo kolem 16h? Jede tam šalina č. 9 nebo i nějaký busy, ale to bych musela zjistit jaký :wink: Nebo zítra nebo ve čt ale to můžu jen odpo...kolem té 16h...
10. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak bylo to tam docela fajn. Sámoška,že občas to bylo o kličkování mezi davem, ale ohňostroje bývají fakt horší :grinning:
Prošly jsme s Hankou trasu, ale rekord nebyl zlomen. Vyhrála Olomouc s počtem 220 kočárku. V Brně jich bylo asi jenom 175.
Dostaly jsme tričko, tulipán a pak nějaké ty jejich blábolavé brožury, nějaká lízátka a kokina. Rozdávali tam balonky a popcorn zadarmo, ale jak už to bývá, před nimi byla tak neuvěřitelná fronta, že jsme si na balonek a popcorn nechali zajít chuť. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doci, tak hlavně, že jste si to užili a nezmohli :wink:

holky, takže kdo chcete...zítra sraz v 9,15h na konečné šaliny č. 9 a 12 v Komárově a jde se směr zvířátka Jižanský dvorek :dizzy_face: staré pečivo a mrkvičky s sebou :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to mě mrzí, zítra už něco máme a navíc, 9:15 je pro nás dost brzo, tak snad někdy jindy :wink:
užijte si to :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, pro nás je 9:15 taky brzo. :unamused: Když si vezmu, že abych byla na konečné v tuto dobu, tak bysme museli vyrazit nejpozději v 8:30. A to je po ránu na nás moc hektické :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chodite i do Fun Parku na Dobraku? Je to tam i pro 2 lety nebo spis pro vetsi deti?? Dik
10. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mym zejtra nic deme na očko a pak du za 2 litry trpět k zubákovi :pensive:

livy jojo byli sme tam cca před 14 dnama a moc se nám tam líblo dvouletý děti neměli problém i já s ročním sem byla spokojená páč konečně kus nepo-rané trávy a krásnej píseček:grinning:
10. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
9,15 je pro nás naprostá utopie :sweat_smile:
livy, jj funpark je super i pro dvouleťáky :wink:
10. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pro nás je 9.15 taky utopie.
Holky co středa? Můžete někdo??
10. kvě 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Středa kdy? :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba 10? 11?
10. kvě 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já ne, můžu čtvrtek pátek.
10. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda Peti, to jedu do Rousínova.
Tak příští týden jo?
Ale kdyby ste někdo mohl ve středu, budu ráda!
11. kvě 2010 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když budu v tu středu moct, jakože můžu, tak co kde kdy jak? :wink:
11. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar
Luci zítra můžu :wink: kdy kde jak? :grinning:
11. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v 11 na Mendláku a dál podle počasí? Vy jste pbě z Bohunic, takže by ste tam stejně musely ne?
11. kvě 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci my nic...zítra je Saba u mamky.... jinak na zvířátkách bylo super a když budete chtít, tak se můžem domluvit někdy na pozdější hodinu....já to šla pěšky od šaliny poprvé a je to kousek...my totiž musíme dom na to spaní :confounded: :grinning:
A kdy bude zase funpark nebo ZOO?
11. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani s tím spaním je to na pytel. jako samo chápu že chceš dát malou spát, ale v 16 už su ráda že se Michal brzo vrátí, to už se mi nikam moc vyjíždět nechce.
Fun park nebo zoo bych dala příští týden co? Pondělí ne, ale jinak je to jedno.
11. kvě 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci myslela jsem později..jako třeba 10,30 nebo tak nějak....Odpo chápu zas tebe :wink:
Mě je líto malou nedát spát, když už ted usíná hned a spí 2hodky a když nespí, tak od 17h polehává a je protivná...
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amelka když je doma, tak to taky nedá když odpolko nespí, ale když je venku, zvládne to až do 19.30.
Jinak kdyby to bylo kolem 10.30 tak by to šlo. Sem myslela žes myslela kolem té 16, bo si to už i párkrát psala, že buď dopolko nebo až pak... :wink:
11. kvě 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jo...ale tím, že je to fakt kousek od šaliny, tak můžem i později...mě šlo o to, abych se jen neotočila a nešla hned dom...
11. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, v 11 zítra u šaliny na mendláku. A u které? :grinning: Dala bych to u té modré trafiky, co u ní zastavuje 1. Já budu vylézat z 26 z N. Lískovce :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já nevím která je modrá :grinning: :grinning: , tak u toho stánku s kabelkama a sl. brýlama ja? A kdyby pršelo tak rovnou do jogurtárny abys nemusela vylízat a čekat?
11. kvě 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek