• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Luci jogurtarna moze byt, my dorazime do tej pol jednej , tak ako minule :wink:
2. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se asi zítra přidáme, ale ještě uvidím jak budeme stíhat, mám dopolko ještě něco na práci. Každopádně sem písnu. :wink:
2. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my joooo, ale klasika.....kolem 16h.......mám někomu vzít olej?
2. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věry a copak máš na práci, když nemáš muže doma ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labell
Luci nevím jestli jsi dočítala nebo ne... Fifíšek byl v pondělí na priorixu takže mi nedojedem, tak ať to sebou zytečně netáhneš, ju? :wink:
2. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, no v 16 hod tam už určitě nebudeme... jdeme na jednu dětskou oslavu. A nech si ty narážky jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Muže doma nakonec kvůli jistým okolnostem mám... takže jsem stále pod přísným dohledem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Olej mě až v pondělí, děkuji.
3. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak příští týden? mě je to úplně jedno, jen nemůžu úterý a čtvrtek dopolko. Tak pište, klidně půjdu každej den.
A co ve středu zoo? Tam je všude asfalt, tam by to podmáčený být nemělo.
3. čer 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak večer už sem to nepřečetla a ráno sem neměla čas..no neva...tak snad příští týden. Příště mi prosím písni na mobil.
3. čer 2010 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve středu prosím nééééé :cry: :cry: já můžu celý den úterý, odpo čtvrtek, celý den pátek....teda..pokud se nepřihodí něco s Arsonem...
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my sa prisposobime , zatial nic nemame, takze mozeme kedykolvek a kdekolvek , kludne aj kazdy den :wink:
3. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpolko je blbé tam jít, zvlášť pokud myslíš odpolko až se berunka vyspí. Tak pátek ZOO, středa ještě něco vymyslíme.......
3. čer 2010 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo pátek ZOO :dizzy_face: ale prosím, prosím...aspoň na 10h.....ať je protivná co nejmíň odpo.....
Mohli bysme zajít do Komárova na ty zvířátka.....tam je taky asfaltka.....út nebo čt odpo
4. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
S piatkom pocitame :wink:
4. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co je teda odpo??
4. čer 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci...no já bych to dala tak kolem 16h...ale vím, že je to na vás pozdě, takže pokud bych malou vzbudila dřív, jela autem a vzala psa, tak myslím, že bych mohla být po 14h na místě...ale byla bych až tam....ne u šaliny, on by to Arson už nedošel...
5. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky...náhradní plán místo ZOO pokud bude 30st?? Nějakej koupák? Riviera??? Je už otevřeno, nevíte?
7. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, kdo chcete, zítra jdeme do Funparku cca na 9,30h..... :wink: chceme to vyzkoušet....snad nás tam neumlátí velký děcka :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych do ZOO šla, ale teď ty vedra co mají být. To bychom s malou nedaly. :unamused:
Pokud bude krásně, jsem taky pro koupák :dizzy_face:
7. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kdo zítra nemá co dělat????

Co takhle Funpark na dopolko? :wink:
7. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Věry :grinning:

oprava...na 10h...je tam otevřeno až od 10 :wink:
7. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Riviera je otevřená a voda má 20st....což není taková katastrofa :slight_smile: takže já bych to v pátek zkusila....
7. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se budu kapec bát aby to nebylo na angínu, ale dorazíme v ten pátek. Já zítra dopolko nemůžu, jen tak od 12. To by někdo nemohl??
7. čer 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha, už koupák jo? :confused:
7. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nad tím přemýšlím tak moc nechápu jak může mít voda 20 stupňů...no ale asi jo..
7. čer 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky to nechápu...ale je to napsaný na stránkách Riviery....možná je to jen reklamní kec, aby nalákali lidi :grinning: Ale zas na druhou stranu...tam ta voda byla vždycky teplejší...není tak hluboká....no nevím, necháme se překvapit :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a do kolika tam budete zítra??
7. čer 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci...my do oběda...dýl určo ne...však víš jak je to s tím naším spaním :frowning2:
7. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra tedy jdeme a budeme tak do 13 hod... úplně maximálně do 13:30.
7. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky!! my dorazíme, ale nevím kdy...
7. čer 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja by som zajtra dorazila ale drahy berie prcka k tchanovcom takze ja budem uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v piatok tiez nemozeme, musime necakane na otocku na Slovensko :frowning2: A co streda, stvrtok? Mozete niektora?
7. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek