Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
mimikiki
2. čer 2010
Luci jogurtarna moze byt, my dorazime do tej pol jednej , tak ako minule 😉
zen
2. čer 2010
My se asi zítra přidáme, ale ještě uvidím jak budeme stíhat, mám dopolko ještě něco na práci. Každopádně sem písnu. 😉
dzejautor
2. čer 2010
my joooo, ale klasika.....kolem 16h.......mám někomu vzít olej?
dzejautor
2. čer 2010
Věry a copak máš na práci, když nemáš muže doma ? 😃 😃 😃 😃 :-p
peroli
2. čer 2010
@labell
Luci nevím jestli jsi dočítala nebo ne... Fifíšek byl v pondělí na priorixu takže mi nedojedem, tak ať to sebou zytečně netáhneš, ju? 😉
zen
3. čer 2010
dzej, no v 16 hod tam už určitě nebudeme... jdeme na jednu dětskou oslavu. A nech si ty narážky jo? :-p 😃 Muže doma nakonec kvůli jistým okolnostem mám... takže jsem stále pod přísným dohledem :-p 😃
Olej mě až v pondělí, děkuji.
labell
3. čer 2010
Holky jak příští týden? mě je to úplně jedno, jen nemůžu úterý a čtvrtek dopolko. Tak pište, klidně půjdu každej den.
A co ve středu zoo? Tam je všude asfalt, tam by to podmáčený být nemělo.
labell
3. čer 2010
Peti tak večer už sem to nepřečetla a ráno sem neměla čas..no neva...tak snad příští týden. Příště mi prosím písni na mobil.
dzejautor
3. čer 2010
ve středu prosím nééééé 😢 😢 já můžu celý den úterý, odpo čtvrtek, celý den pátek....teda..pokud se nepřihodí něco s Arsonem...
mimikiki
3. čer 2010
Holky my sa prisposobime , zatial nic nemame, takze mozeme kedykolvek a kdekolvek , kludne aj kazdy den 😉
labell
3. čer 2010
Odpolko je blbé tam jít, zvlášť pokud myslíš odpolko až se berunka vyspí. Tak pátek ZOO, středa ještě něco vymyslíme.......
dzejautor
4. čer 2010
Joooo pátek ZOO x-) ale prosím, prosím...aspoň na 10h.....ať je protivná co nejmíň odpo.....
Mohli bysme zajít do Komárova na ty zvířátka.....tam je taky asfaltka.....út nebo čt odpo
mimikiki
4. čer 2010
S piatkom pocitame 😉
labell
4. čer 2010
Jani co je teda odpo??
dzejautor
5. čer 2010
Luci...no já bych to dala tak kolem 16h...ale vím, že je to na vás pozdě, takže pokud bych malou vzbudila dřív, jela autem a vzala psa, tak myslím, že bych mohla být po 14h na místě...ale byla bych až tam....ne u šaliny, on by to Arson už nedošel...
dzejautor
7. čer 2010
Holky...náhradní plán místo ZOO pokud bude 30st?? Nějakej koupák? Riviera??? Je už otevřeno, nevíte?
dzejautor
7. čer 2010
holky, kdo chcete, zítra jdeme do Funparku cca na 9,30h..... 😉 chceme to vyzkoušet....snad nás tam neumlátí velký děcka 🙂
zen
7. čer 2010
No já bych do ZOO šla, ale teď ty vedra co mají být. To bychom s malou nedaly. :-|
Pokud bude krásně, jsem taky pro koupák x-)
zen
7. čer 2010
No a kdo zítra nemá co dělat????

Co takhle Funpark na dopolko? 😉
dzejautor
7. čer 2010
😃 😃 Věry 😃

oprava...na 10h...je tam otevřeno až od 10 😉
dzejautor
7. čer 2010
Riviera je otevřená a voda má 20st....což není taková katastrofa 🙂 takže já bych to v pátek zkusila....
labell
7. čer 2010
Se budu kapec bát aby to nebylo na angínu, ale dorazíme v ten pátek. Já zítra dopolko nemůžu, jen tak od 12. To by někdo nemohl??
petapi
7. čer 2010
fíha, už koupák jo? =-)
labell
7. čer 2010
Když nad tím přemýšlím tak moc nechápu jak může mít voda 20 stupňů...no ale asi jo..
dzejautor
7. čer 2010
taky to nechápu...ale je to napsaný na stránkách Riviery....možná je to jen reklamní kec, aby nalákali lidi 😃 Ale zas na druhou stranu...tam ta voda byla vždycky teplejší...není tak hluboká....no nevím, necháme se překvapit 🙂
labell
7. čer 2010
Jani a do kolika tam budete zítra??
dzejautor
7. čer 2010
Luci...my do oběda...dýl určo ne...však víš jak je to s tím naším spaním 😞
zen
7. čer 2010
My zítra tedy jdeme a budeme tak do 13 hod... úplně maximálně do 13:30.
labell
7. čer 2010
Díky!! my dorazíme, ale nevím kdy...
mimikiki
7. čer 2010
Holky, tak ja by som zajtra dorazila ale drahy berie prcka k tchanovcom takze ja budem uklizet :-p A v piatok tiez nemozeme, musime necakane na otocku na Slovensko 😞 A co streda, stvrtok? Mozete niektora?

Začni psát odpověď...

Odešli