• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
autor
holky, půjdete tam někdo? Lucka má cvíčo, tak už to číst nebude...abych jí písla na mobil..kdyby nikdo nešel...
22. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska nedojdeme.
22. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo jde v úterý na Rivec nebo na bazen na zahradu????
10. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzej můžu se zeptat kde to je???Dík
11. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a můžete někdo tak čtvrtek nebo pátek?
12. črc 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my můžeme skoro furt, jen pondělky máme cvičení.
12. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hannah23 myslela jsem Rivec jako Rivieru....u výstaviště :wink:
Luci, pátek můžu určo...čt ještě nevím....podle toho kdy si vezme malou mamka
12. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pátek by byl super kdybys mohla...dostanu se tam ale až tak kolem 10..musím na tu gyndu.
12. črc 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
12. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já by sem v pátek šla ale šla bych stopro hnedka od otvíračky páč je to úžasný mít bazén skoro jen pro sebe :dizzy_face: od té 10-11 se tam hrnou davy... kor když už v 8 ráno tu míváme 33° :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen jednu podmínku že kdo by ste šli tak se musíte do pátku připravit o zrak ináč nendu :grinning:
13. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čtvrtek ne???
myslíte, že by to šlo udělat tak, že kdo tam může být první, ba jako zabral víc místa??? já se obávám, že se hned na 9vátou nejsem schopna přikodrcat :sweat_smile:

tery..ale prosím tě..
myslím, že po zážitku, tchýně a plavací ubor, mě nemůže zrak nic poničit
14. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže zítra na Rivcu. Já tam budu určo od 9 a zaberu teda hodně místa.
V pátek by teda šla Tery a?
14. črc 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra jedu k našim do žebca na chatu. Mají tam bazén, takže nám bude hej. Ale v pátek bych moc ráda šla, když někdo půjdete. :wink: Taky vyrazím brzy a zaberu fleka. :wink:
14. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věry v pátek jdeme určitě :wink:
14. črc 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zejtra bych sme šli klído taky V něco má tak je to jedno jen nevím jak s kris se spaním ona okolo toho poledne prostě musí chodit spát a v kočárku nevim jak usne chjo :rolling_eyes: no kadopádně já vemu ten plážovej stan je docela velkej kolem toho pár ručníků a máme pul rivca pro sebe :grinning: :grinning: nebo kam chodíte??? my dycky pžez mostky na trávu
14. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten popis nevím...no prostě za tím prvním mostkem u toho cachtátka...je tam tráva a stromy. Tak pod stromy.
14. črc 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok
no ted nevím asi pojedem zas pryč tak nevim esi se zučastníme :unamused:
14. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zejtra v 19 na svobodáku je velká vodní bitva jako pistolky balonky s vodou pet falšky atd atd... asi tam s kubasem pudem :dizzy_face: nevim teda esi by to bylo pro vaše ještě "malý" prcky ale pro dospěláky si mylsim e to musí být super!! tak se přidejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

na FB je nahlášených cca 1200 lidí a že možná zúčastní dalších 2200 takže myslím že by to mohla být super akce
14. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych na vás zítra přišla kouknout, mám jen Terinku, ale přišla bych až odpo, dopo budu muset nějak řešit oční a slzný kanálky.
15. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra určitě dorazte na Rivec jo??? :wink:
15. črc 2010 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dorazíme asi všichni tři :sweat_smile: Já, Leontýnka a Milda, tak prosím vše zúčastněné, ať jsou schovívavé, páč to starší je drzé až hrůza už z něj šedivím a mám pozvánku do Bohnic. :pensive: :pensive: :pensive: Nevím co tam vyvede :zipper_mouth:

Jinak jak tam bylo dneska?
15. črc 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde tam obvykle ležíte? abych měla šanci vás pak najít.
15. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vejdeš dovnitř, půjdeš přes mostek přes vodu a po pravé straně budeme na trávě. :wink:
15. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško to dáme! :wink: A dneska bylo parádně, voda je parádně teplá.
15. črc 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti--super...většinou se lachtaníme ve vodě..ale jinam jsme až na koni na trávě..směr k vozovně..
holky kdo tam může být zítra první??

věry..aspoň uvidíme..co nás čeká.. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popis k koněm nechápu. No nějak se snad najdeme. Jo a já budu mezi prvními. Jedeme na 9 hod. :sunglasses:
16. črc 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. črc 2010 v 18:16 • hannah23
autor
ahoj holky :dizzy_face:
v úterý má být jen 25st..nechcete jít někdo do ZOO nebo do Komárova na zvířátka nebo do Funparku nebo do jogušky nebo někam jinam?? :grinning:
18. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....já bych aji, zítra ale frčíme k docht s vyrážkou a nevím jak dopandem, určo písnu, brala bych i tu zoo, manžovi se semnou dokopce capat nechce...
18. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verapa já už do kopce taky jedině vláčkem :grinning: stačí, že se musí obcházet medvědi. Věry a pokud bude Juli OK..tak byste šly hned ráno?? Na cca 9h??
18. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek