Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
muminek
2. srp 2010
Jé koktejl bych si dala bohužel makám tak příště. Ale hned bych šla s váma moc ráda. 😞
hannah23
2. srp 2010
Holky musím se pochlubit:"Tak mi před chvílí přišla domů kytice 19 rudých růží od toho nej manžela a táty k našemu dnešnímu dvouletému výročí.19 tj. každá růže za jeden týden, který jsme bez sebe.No byla jsem z toho v šoku a mile překvapena.Fotku dodám později."
dzejautor
2. srp 2010
holky a kdy?? pátek nebo sobota??

@hannah23 tak to je super...akorát nechápu..vy jste za ty dva roky byli 19 týdnů bez sebe??
hannah23
2. srp 2010
@dzej ne to je jako ted těch 19 týdnů co je v Americe, ve středu to bude 19 týdnů co odletěl
petapi
3. srp 2010
@hannah23 jéjda to je romantika jak blázen x-)
hannah23
3. srp 2010
Tak tady je fotka, fotil mě ten pán co mi to přivezl, bylo to Petrovo přání...
janula2008
3. srp 2010
Jee to je nádherný x-) x-) to by asi Luky nevymyslel 8-( teď když donese kytku jednou za rok tak je doma svátek |-| Jani já se moc omlouvám, ale tento týden nakonec nemůžu, Luky už si na pátek cosi domluvil s chlapama a na sobotu máme už na hlídání tchyni, jdeme pryč spolu, je tu nějaká akce fotbalistů na hřišti tak jsme pozvaní 😕
dzejautor
3. srp 2010
@hannah23 ty jo, no paráda 😉

@janula2008 Jani neva..já bud půjdu s holkama ze školy a nebo pojedem na Vysočinu pařit celá rodinka na víkend 😉
janula2008
3. srp 2010
A holky, prosíme o hlas kdyby se vám chtělo, děkujem🙂) http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=6&p=12600
muminek
4. srp 2010
hlas už je tam. Simonka je tam moc pěkná
labell
5. srp 2010
Holky zítra za pěkného počasí FUn park, když bude vypadat na děšť, nebo pršet, tak Bublilend na Kounicové. Oboje v 10. 😉
labell
6. srp 2010
Holky ve Fun parku bude asi blatíčko co? Tak ta Kounicova??
lenassekk01
6. srp 2010
ahojte tak kdo dnes jde??? 😃 😃 😃 😃
labell
6. srp 2010
Já určo, už vyjíždíme...tak běda vám jestli nedorazíte 😃
petapi
6. srp 2010
my dorazíme
lenassekk01
9. srp 2010
ahojte všichni, nechce někdo zítra dopo či odpo do Fun Parku na Dobráku?? http://www.funparkbrno.cz/cz/8/informace/ 😃 😃 pozor... pry by nemělo pršet 😃 😃 😃 😃
labell
9. srp 2010
Ráda bych, ale sme v Rousínově.
teessa
9. srp 2010
my by sme šli spíš dopo asi
lenassekk01
10. srp 2010
ahojky tak ja to vidim na 10h před Dobrakem....
labell
16. srp 2010
Holky nemůžete někdo ve středu??
labell
18. srp 2010
Hmmm dnešek měl úspěch 😃 😃 😃 Tak co páteK???
labell
20. srp 2010
😃 😃 holky si to začnu brát osobně 😃 😃 😃
Tak úterý?? 😃 😃
petapi
20. srp 2010
😃 😃 jj ok úterý 🙂
teessa
22. srp 2010
holky a co takhle zejtra?-(v pondělí) má být hezky my budem doma sami ale budeme mít autí tak by sme se mohli někam dopravit na nákou koupandu bo táák hm?
mikulcena
23. srp 2010
já v úterý nemůžu.
ve čtvrtek by jsme mohli do fun parku..co?????
labell
23. srp 2010
@petapi Peti a úterý bys mohla kdy a kam?? Jogušku bys kdyžtak brala??
Very čtvrtek klidně, ale uvidíme jaké bude počasí.
teessa
23. srp 2010
já do té jogušky nevím... mi to tam příde hnusnější než když kris žere sušenku ze zemně venku :-S
takže když by byl nákej venek tak budem rádi.. ale zas nevim jak budem mít čas 😃 třeba se něco uděje a my ten barák budem řešit 😃 😃
labell
23. srp 2010
Vono má pršet, proto jogurtárna 😉
petapi
23. srp 2010
@labell klidně joguška, to je jedno, ale můžu nejdřív v 11 :-| neva? musím ráno ještě na oční.
labell
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli