• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
@dzej jani super, díky :slight_smile:
18. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani si jednička děkujem
19. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak super , ze si to vybavili, diky, uz teraz sa tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, šly byste někam ve středu?? Jsem se domlouvala předběžně s Věrkou, že bysme šly do www.duhovyraj.cz

ještě jsem tam nebyla a chci to omrknout, jsou tam i hraný pohádky atd...

nebo klidně někam jinam, jestli je to na vás daleko.... jede tam 44,45,84 bus :wink: A nejlépe bych to viděla na dopo...
25. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jak jsme se bavili o té Mikulášské.....kvůli Elisabet a vlastně všem dětem, abysme byli uzavřená skupina....kamoš by nám nechal takovej sál v hospodě s dětským koutkem...měli bysme to celý pro sebe, nikdo cizí by tam nebyl....je tam docela dost hraček a vyžití a my se tam můžem najíst, napít...atd... ale je to v Soběšicích..měli byste o to zájem????
25. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to ani nevim že plánujete mikulášskou jako i s čertem a spol??
já bych ve středu někam určo šla sem si říkala nákou solnou jeskyni nebo někam
25. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teessa Tery to asi ne...spíš jen jak loni..dáme děckám nějaký pytlíčky s drobnostma... Ale chtěli jsme to udělat někde o "samotě"..... ne v nějaké dětské kavárně....

Ta solná je dobrej nápad.... :wink:
25. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych právě chtěla něco i s těma bubákama :grinning: kuba potřebuje srovnat

no mě to dnes taknapadlo že kris teklo z nosa....venku hnusně ale nevim kam my chodili na marešovu páč to máme blízko tak nevim kam by sme šli
25. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.... Sobesice za mne urcite ne...... rekla bych cokoliv po Brne a pokud nebudou napady klidne zase jogurtarnu....
26. říj 2010 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tento týden nic, barunka opět chrchle
mikulášská by byla super, ale teda kdyby se podařil nějakej Mikuláš, tak to by byla bomba úplná, ale chápu, že nevím koho. a prostředí nevím no, taky bych chtěla, aby tam byla luci a to MC, kde slavila Sylvinka a holky narozky by nešlo? já jsem tam teda nebyla, tak nevím, jen mě to napadlo.
26. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Holky tak pokud neporodim ,a budu schopná ještě fungovat,tak mc u Lenči Mikuláš by byl super i joguška by šla a samo aby mohla i Lucy :wink:

a minisrazík teda 4.11. v 15hod jogurtárna :slight_smile: Děkuji
26. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vlastně.... o té herně v Lískovci jste nějak mluvily..taky jsem tam nebyla, takže nevím. Mně jde spíš o to, aby tam nebyly cizí děti.....jinak je mi to taky fuk.
A zítra my taky nic...malá má od včerejška teplotu :unamused:
26. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzej ta herna je fakt super,soukromý,prostor pro děti,ale to je na Lenči :wink:
26. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, holky pritvrdily a chteji "nekrestansky" penize za pronajem ..... 300kč/2hodiny, za každou další hodinu 100kč + 200kč/úklid, u mne tedy vede jogurtarna :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenassekk01 ty jo Leni až tak jo ,a nejde je nějak ukecat když ty mezi ně taky patříš,do jogušky zase s malou nepujde Lucy,a nebo se složit ,to už je na domluvě
26. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se klidně složila, prtž jednak ta luci a jednak mě už terka moc na klíně nevydrží a v jogušce ji na zem nedám :unamused:
26. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a ty Soběšice jsou blbý? Není to zas tak daleko odBrna a bylo by to zdarma....
26. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky...taková blesková akce... 14. - 17.11. jsou volný Hartmanice...nechcete někdo jet?? Já jdu do toho... :wink:
26. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a odkaz na to máš,jak je to daleko?no já se klidně taky složim ,ale my tam budem určo víc jak dvě hodky takže otázka na kolik by to ve finále přišlo,u nás jde taky rezervovat mc,ale tak nevim zda byste chtěli sem všechny dojed
27. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni...jak jsme byly na Lesné v solné jeskyni, tak odsud autobusem č. 57 je to cca 7minut.. Je to restaurace u Supa..nevím, jestli má na webu ten sál nafocenej, ale v neděli tam jdu, tak to můžu nafotit i s těma hračkama...
Já se taky klidně složím, ale myslím, že je to fakt moc... Ale nebyla jsem tam, tak nevím, jestli to za to stojí nebo ne...
27. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.restaurace-u-supa.cz/fotogalerie.php jo tak je to na fotkách...dětský koutek...
27. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nezlob se, ale dle fotogalerie za mne urcite ne.....
27. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak na Milkuláškou bych šla. Ale dítě strašit nebudu, nemáme zrovna dobrý období a ještě ji děsit, jak nevím kam by to až s malou došlo. Ale je to na dopmluvě, odešla bych na chvilku, kdyby tam někdo došel. :wink:

Jinak Hratmanky my určitě ne. Mám před sebou ještě jedny masérský kurzy a z finančních důvodů to prostě teď nejde. Stojí všechno moc penízků.
27. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zen no já v žádným případě nechci čerta, ale mikuláš by se mi líbil, ten dává dárky, ale to se nesežene stejně :wink:
27. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nechcete jít zítra dopo někam na prochajdu, když je tak krásně?? Přehrada, Lužánky, Mariánský údolí, zvířátka Komárov...cokoliv...
2. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v pátek 10.12 sraz na Svoboďáku!! Cca kolem 11 hodiny!!
3. pro 2010 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pokud neonemocníme nebo nám do cesty něco nepříjde tak se taky přidáme
3. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky přidáme :slight_smile:
3. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeee holky, som tu nova a hladam nejake maminky z Brna. Mam 2 mesacne miminko a ak sa mi to s nim podari, mozem sa k Vam na dalsi zraz pridat?

Odkedy som zostala doma na materskej, tak som zufala.. i ked mame po veceroch navstevy, i tak mi strasne chyba spolocnost :frowning2:
8. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluesonja jasně že se můžeš přidat :wink:
8. pro 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek